Nowy skrypt portalu (CMS)

Już niebawem, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem zostanie wdrążany na portal nowy, autorski skrypt. Wraz z nim zostanie przebudowane lewe menu portalu. Jako, że gier jest coraz więcej to aby ułatwić nawigację zostaną wprowadzone rozsuwane po kliknięciu kategorie. Do tej pory mamy podział na cztery kategorie: 3d, 2d, mmofps, via www. Macie propozycje na jakieś dodatkowe kategorie? Ja bym to widział tak:

MMORPG 3d, MMORPG 2d, MMOFPS, Sportowe MMO, Płatne MMO, MMO Strategiczne, MMO via WWW

do tego na samej górze listy proponuję sekcje "TOP", w której będą gry z najprzychylniejszymi ocenami. Co o tym sądzicie? Co do nowego skryptu... wprowadzenie nowego cmsa trochę potrwa, na tę chwilę jest on testowany pod kątem zabezpieczeń przez inną firmę niż ta, która go wykonywała. Drugim problemem jest brak konwertera danych z php-fusion. Każda gra wraz z recenzją i innymi danymi będzie musiała zostać wpisana ręcznie. Zachęcam do wypowiedzi.

Pozdrawiam, Chmarus

Mam nadzieję ,że to wypali. Może potem w końcu ruszą inne planowane projekty jak wiki mmo, EMO.

Gdy na strone będzie wprowadzany nowy CMS czy forum też będzie off na jakiś czas ?

@crracked

Z tego co wiem to w EMO wystarczy uzupełnić tylko bazę. Co do MMO Wiki to cóż myślę że jeszcze powstanie ale tylko wtedy gdy nie będzie nad nią pracowało 5 osób tylko z 20 minimum

@Brono

Nie widzę potrzeby wyłączenia forum przy wgrywaniu cms, ale dla bezpieczeństwa zawsze można ;)

Ja proponuję coś takiego:

-MMORPG 3D

-MMORPG 2D

-MMOFPS

-MMORTS

-Sportowe MMO

-Samochodowe MMO

-płatne MMO

-MMO via WWW

Co do robienia TOP-u- nie, lepiej czegoś takiego według mnie nie robić.

Jeszcze jedna rzecz- przydałoby się zrobić coś takiego, aby gry osadzone w nietypowych dla MMO realiach (na przykład w kosmosie) otrzymywały specjalną ikonkę (na przykład planetę).

(na przykład planetę).

A nie lepiej gwiazdeczke?! Są one takie sŁiTaŚsssNeee kckckckckc >23323332333 xxxxx ;********** lol-989

Jeszcze chcę dodać, że może to i nawet lepiej, żeby tekst musiał byś wpisywany odręcznie- dzięki temu wzrośnie wartość działu "recenzje" na forum, no i recenzje nie będą musiały wyglądać tak samo, bo zawsze można umieścić na stronie tekst użytkownika, który wszystko przygotuje już w HTML-u (na przykład ja mogę tak robić).

Daje to o wiele większe możliwości, na przykład dzięki temu recenzja będzie mogła wyglądać bardziej profesjonalnie.

Forum nie będzie wyłączone na czas wgrywania CMSa.

Pomysł z planetami przy MMO o tematyce sci fi super, przy wyścigówkach mały samochodzik etc. :D

Co do wpisywania nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale w formularzu dodawania gry będzie raczej wsparcie dla podstawowych znaczników html (akapity, kursywy, podkreślenia itp.).

Całkowicie nowy CMS to nie jest, ale ta zmiana BARDZO, BARDZO zrobi dobrze stronie. Piękna robota ;). Tylko jeden maly haczyk, przecietnemu userowi nie bedzie sie chcialo przegladac wszystkich tych gier w poszukiwaniu tej jedynej, wiec proponuje nie alfabetyczna liste, tylko liste wg. ocen danych przez userow. Wiem, wiem ze metin 2 bedzie pierwszy (ah te dzieciaki ;f), ale takto powinno to wypalic i jeszcze bardziej uprzyjemnic poszukiwania, zdajac sie na wiedze innych. to tyle ;p gz.

To tylko nowe menu a nie nowy CMS -.-"

Szczerze mówiąc to Hania ma racje ale menu i tak lepsze :P

W sumie i tak to menu jest lepsze. Czekam na dalsze zmiany! Ciekawa co zostanie wprowadzone jako następne...

Ladnie to wyglada i dobrze dziala. Osobiscie nie podoba mi sie nazwa MMOFPS, bo to zwykle shootery online ale cholera, z tym nazewnictwem sa problemy i polowa woli tak, a polowa siak, wiec walic to:P.

Przz te menusy z lewej, jakos nie podoba mi sie reszta. Znaczy sie, ladnie wyglada, ale nie zgrywa sie dobrze ze wspomnianymi menusami. Nie wiem dlaczego, ale mam takie odczucia jako "obserwator" (z braku lepszego slowa).

Anyway gj, idziecie w dobrym kierunku

Taka propozyjca.

Przydała by się mini lista przebojów. Jak są listy gier - to trudno powiedzieć która jest popularna i dobrze oceniana.

Dobrze by było zrobić jakiś ranking, czy system ocen.

Co wy na to??

W planach...

Uważaj Rimejk, bo Kuboszek da Ci zaraz warna za złamanie punku 2.3 xD ~ Q8A

//To go pozbawię stanowiska -.-" - R3m4ke

Ty również jesteś Userem, więc nie widzę przeszkód i nie wiem dlaczego miałbyś mnie pozbawić stanowiska, jeżeli Warn byłby słuszny, ale teraz jest nieco więcej słów ://Kuboszek

Jeżeli nie potrafisz zachować się w danej sytuacji, to się nie wtrącaj i nie waż się mnie upominać. Jestem świadomy tego co robię, pamiętaj że sam pisałem ten regulamin i wiem co mi wolno, a co nie.

CMS już jest i jest tam wyżej wspomniana opcja (ranking). Póki co jednak system nie jest online bo będzie cięty do nowego laya.

Pozdrawiam

Fajnie.

Nie zostałem ukarany bo w tym kontekście byłoby to istnym oszustwem : D Spoko.

Już niebawem, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem zostanie wdrążany na portal nowy, autorski skrypt. Wraz z nim zostanie przebudowane lewe menu portalu. Jako, że gier jest coraz więcej to aby ułatwić nawigację zostaną wprowadzone rozsuwane po kliknięciu kategorie. Do tej pory mamy podział na cztery kategorie: 3d, 2d, mmofps, via www. Macie propozycje na jakieś dodatkowe kategorie? Ja bym to widział tak:

MMORPG 3d, MMORPG 2d, MMOFPS, Sportowe MMO, Płatne MMO, MMO Strategiczne, MMO via WWW

do tego na samej górze listy proponuję sekcje "TOP", w której będą gry z najprzychylniejszymi ocenami. Co o tym sądzicie? Co do nowego skryptu... wprowadzenie nowego cmsa trochę potrwa, na tę chwilę jest on testowany pod kątem zabezpieczeń przez inną firmę niż ta, która go wykonywała. Drugim problemem jest brak konwertera danych z php-fusion. Każda gra wraz z recenzją i innymi danymi będzie musiała zostać wpisana ręcznie. Zachęcam do wypowiedzi.

Pozdrawiam, Chmarus