Nowy, Stary gracz :)

Witam,
Jestem starym, nowym graczem GW2, swoją historię rozpocząłem za czasów płatnej wersji podstawowej, kiedy nikt jeszcze nie słyszał o dodatkach, że o mountach już nawet nie wspomnę.

Ostatnio jednak postanowiłem rozpocząć przygodę na nowo, niestety stare konto utraciłem w skutek czego przy zakupie dodatków rozpocząłem przygodę na nowo, wykorzystując tylko Booster do max poziomu.

W pierwszej chwili przygniotła mnie miażdżąca fala nowości, które zostały zaimplementowane na przestrzeni lat, trudno mi odnaleźć się w nowym środowisku gry jak i “odkryć” wszystkie nowości.

Stąd moje pytanie, czy jakaś polskojęzyczna gildia / grupa nie szuka może gracza na przyuczenie :D? Nie dysponuje co prawda nadmiarem wolnego czasu, ale codziennie lub kilka razy w tygodniu wyszarpię troszkę czasu na grę :slight_smile:

Gram na serwerze Blacktide, Warriorem lvl 80 (po Boost-cie), bez specjalnie wartościowych przedmiotów. Zależałoby mi na rozpoczęciu zabawy we Fractale i może jakieś bardziej owocne, wspólne farmy :slight_smile:

Cześć,
Na tym forum co jakiś czas pojawiają się podobne tematy więc jak poszukasz to na pewno kilka osób od ręki znajdziesz, np. tu: Nowi Gracze Szukają ludzi do Guild wars 2 :slight_smile: A w razie czego możesz jeszcze zapisać się do grupy na fejsie bo tam też ludzie często się ogłaszają: https://www.facebook.com/groups/guildwars2polska

Wystarczy że napiszesz na czacie w Lion Arch Szukam polskiej gildi i że jesteś powracającym graczem
Osobiście odradzam gildie z roleplay nic tam do nikogo nie mam ale mnie takie coś nie kręci :slight_smile:

Ja poszukam gildi jak skończę story bo story trzeba zrobić żeby odblokować to szybowanie i mouta a dodatkowo dostaje się pointy na ulepszenie tego szybowania i mouta no i story sie poznaje :slight_smile: a i jeszcze eq się dostaje co się przydaje bo bulidy się pozmieniały