Nowy w ESO :P

Siemka, zacząłem ostatnio przygodę w Eso . Znajdzię się jakaś dobra duszyczka, która wprowadzi mnie głębiej do gry? Mam 25lvl i jedyne co robię to dungi i battlefronty dzienne , bo kompletnie nie wiem od czego zacząć. Warto robić questy poboczne czy może tylko story?

P.S gram po stronie Ebonheart Pact. :slight_smile:

dobrze wybrałeś robiąc dungi i battlegroundy. Ale questy też warto zrobić, zarówno z głównej fabuły jak i poboczne bo to dodatkowe skillpointy i exp, a tego będziesz potrzebować bardzo dużo

Co do soulshardów to mam addona , który pokazuje ich położenie , tak że spoczko. :smiley:
Linie fabularną też powoli zaczynam. :stuck_out_tongue:

Ja się dołaczam do tematu. Też jestem nowy i planujemy z dziewczyną kupić sobie eso po paru dniach probnych za free :).
Pytanie jest nastepujące. Czy po zakupie na STEAMIE tylko “The Elder Scrolls® Online: Collection” bede mial wszystko?
Na oficjalnej stronie ESO jest napisane, ze The Elder Scrolls® Online: Collection zawiera base game + summerset + morrowind + wszystkie DLC, zaś na stronie steam widnieje napis, że żeby kupic The Elder Scrolls® Online: Collection trzeba miec base game. Nie mozna sprawdzic co zawiera The Elder Scrolls® Online: Collection na steam.
Proszę o pomoc.

Kupując eso:collectors edition masz od razu wszystko :slight_smile: jest to zarazem najdrozsza wersja eso. Ja posiadam eso tamriel unlimited (samo eso bez dodatkow i dlc) oraz dokupione summerset. Nie gralem w eso od jakichs 2 - 3 miesiecy ale mofe wejsc do gry i pomoc poczatkujacym :slight_smile: . Moj nick to makubas. 164 CP

Na stronie www.elderscrollsonline.com masz napisane, że ESO COLLECTION zawiera podstawkę+morrowind+summerset + 4dlc (z wersji gold edition, jest to Dark Brotherhood Imperial City Orsinium oraz Thieves Guild).

Tak jak @up napisał, ja tylko jeszcze rozszerzę to o odpowiedź na twoje pytanie - nie, nie będziesz miał wszystkiego, gdyż łącznie mamy 8? 9? DLC, nie licząc chapterów (morrowinda i summerset) i darmowych.

Tym nie mniej i tak to chyba najbardziej opłacalna opcja - do max lvl wystarczy, a wtedy możesz zawsze kupić miesiąc abo, porobić wszystko z DLC których nie masz na stałe, a potem wrócić spokojnie do swoich DLC + dodatków

Jako nowy noobek tez mam do was pytanie :smile: gram Nb w staminie i rozwijam sobie te dwa pierwsze drzewka , assasination oraz shadow :slight_smile: pytanie moje, czy mam inwestowac skill pointy w drzewko weapon ??? ( chce grac Dw+Bow) ale slyszalem cos o odblokowaniu slota na drugą broń ( łuk w moim przypadku którego narazie nie uzywam)Wytlumaczcie w miare mozliwosci jak powinienem wgl to rozumieć :slight_smile:

Posiadanie drugiej broni odblokowujesz na 15 poziomie. Co do rozwijania drzewek, to rozwijaj wszystkie trzy drzewka klasowe, do tego rowijaj drzewka dual wield i bow.

Masz tutaj link do buildu https://alcasthq.com/eso-stamina-nightblade-build-for-pve/