Nowy w TESO

witam
jako że chciałbym zacząć przygode z TESO mam kilka pytań
jaką wersje kupić na G2A ? bo jest tam pełno propozycji
Czy jest jakieś P2W ?
czy dodatki są must have ?
Jakieś porady dla nowego gracza ?

jaką wersje kupić na G2A ? bo jest tam pełno propozycji
Tu nie pomogę, kupowałem na oficjalnej stronie a G2A nie chce mi się przeglądać.
Czy jest jakieś P2W ?
Nie ma.
czy dodatki są must have ?
Jeśli znajdziesz Gildię która ma swój dom a w niej stacje crafterskie, maszynkę do zmiany traitów itd. to nie. Dodatki możesz kupić również od graczy (Ty im dajesz złoto, oni w formie prezentu kupią Ci dodatek za Crowny)
Jakieś porady dla nowego gracza ?
Hm… Odwiedź stronę alcasta, co do porad ogólnie to temat rzeka.
Najlepiej w dalszym ciągu znaleźć Gildię i tam zawsze można się podpytać.

Najlepiej jak na początek masz morrowinda i summerseta gdyż morrowind dodaje triala którego często ludzie robią a summerset do tego że daje ci możliwość craftu accesory P2W nie ma co do g2a kupywałem od Rusków tak aby było by najtaniej i było okej bo przesada dać 70-130zł za summerseta wracając do dodatków też możesz farmic golda i kupywac od ludzi crowny od ludzi co da ci możliwość kupienia dlc bez wydawania PLN tylko trochę to czasu zajmuje.

Witam, a więc żeby nie zakładać nowe go tematu czy ktoś może podrzucić stronę z addonami, oraz wypisać te przydatne dla nooba, który planuje skupić się na questach. :stuck_out_tongue_winking_eye:

ESO I p2w, Ty widzisz co piszesz gosciu? :smiley:

EDIT: Sorry, brak przecinków w zdaniu jednak robi swoje.

jakie p2w :expressionless: ??

jaką wersje kupić na G2A ? - możesz kupić tam klucz, podstawka zawiera juz chapter morrowind.
Czy jest jakieś P2W ? - nie ma p2w, jest tylko b2p + ewentualnie abonament. is oferuje glownie kosmetyke, mounty, non-combat pety itd.
czy dodatki są must have ? - zalezy jakie itemy bedziesz zbieral. ale na podstawce i tak duzo pograsz i ogarniesz.
Jakieś porady dla nowego gracza ? - znajdz polska gildie i tam pytaj o to co ci na sercu lezy.

co do addonow to polecam aplikacje minion. tam jest cala baza addonow.

1lajk

Dziękuję Ci bardzo dobry człowieku =)