Nowy wygląd forum

Fajna ta stronka - taka nie za bardzo przejrzysta i świecąca po oczach w nocy.

Szczerze? Nie wiem, kto tą stronką zarządza i jest odpowiedzialny za jej design, ale od ostatnich zmian jest to tak beznadziejne, że jako student mający tylko jeden semestr podstaw stron WWW byłbym w stanie lepiej to wszystko ogarnąć. Forum jest po prostu nieczytelne, a teraz jeszcze walące po oczach, co powinno być niedopuszczalne - albo projektujesz na jasno, albo na ciemno. Tutaj wszystko teraz jest czarne jak węgiel, a na górnym pasku biało jak śnieg (XD) - a taka niespodzianka skurwysyny. Jakieś śmieszne kolorki tęczy przy każdym z dziale, poddziały w działach wypisane jak jakieś tagi. Zamiast widzieć ostatni post i kto go skomentował w odpowiednim dziale, to widzę “1 nowa”, “3 nowe”, a co mnie to interesuje ile nowych. A szkoda szczępić ryja. Nie wiem, wyjebane jajca. Tak se napisałem szybko temacik, bo i tak tu nie zaglądam jakoś często.

1lajk

Mandrah wyżej nie przebiera w słowach ale fakt nowa wersja forum jest znacznie słabsza od poprzedniej pomijając kolory brakuje mi bocznego panela ostatnich odpowiedzi (obecnie trzeba przechodzić do nowej zakładki) pomijając to mam wrażenie, że wcześniej działy poszczególnych gier były prostsze do odnalezienia

Ta, bo z tym wielkim logiem “Discourse” to na pewno były zaplanowane zmiany. Logiczne myślenie chyba nie jest waszą najmocniejszą stroną.

Wiesz co, logicznie myśląc nie wypuszczam czegoś do użytku publicznego, kiedy nie działa tak jak powinno…

Faktycznie, te zepsucie się wyglądu strony na pewno było celowym wypuszczeniem. Wyłączmy teraz całe forum, bo brzydko.

Skończcie pieprzyć głupoty bo od 10 lat się powtarzacie przy KAZDEJ ZMIANIE FORUM pisząc że “poprzednia była lepsza”

Przy następnej zmianie napiszecie że “poprzednia” była lepsza czyli obecnie ta aktualna która jest gorsza od poprzedniej XD
Tyle już zmian wyglądu forum było a tylko jeden i ten sam płacz gimbów, fenomen
Ogarnijcie się dzieciaki

Ten widok ze screenshota to była awaria :slight_smile: Forum przejdzie niebawem pewne zmiany. Zachęcam wszystkich do zgłaszania uwag.

Czyli jak zawsze można powiedzieć “Kiedyś było lepiej” :smiley: