Nowy wygląd mmorpg.org.pl

W tym temacie chciałbym poruszyć temat ostatnich zmian na stronie. Uważam, że zmiany poszły w złym kierunku. Irytujące jest to, że kliknięcie w kolumny z lewej i prawej strony otwierają nowe karty ze stroną - nie rozumiem po co to zostało tak zaprojektowane. Kolejna irytująca rzecz - otwieranie kolejnych stron z newsami przenosi na górę strony i trzeba ponownie zescrollować w dół strony żeby móc przejść na kolejną stronę. Byłoby znacznie wygodniej gdyby buttony z kolejnymi stronami również pojawiały się na górze strony. Poza tym słabo i nieoptymalnie jest wykorzystany układ strony. Nie wygląda to estetycznie jak kolumny z “kafelkowymi” newsami i reklamy mają różną szerokość, kończą się na różnej długości. A “wisienką na torcie” tych tragicznych zmian jest ten nieszczęsny komunikat anty-adblock który na pewno doleje tylko oliwy do ognia…
A wy co myślicie? Proszę o merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi :slight_smile:

2lajki

Hmmm czy tylko ja nie mogę się zalogować na stronie głównej? Forum widzę dalej działa jak działało.

@edit
Przeszło, ale dopiero po zalogowaniu przez email, przez login nie idzie.

ja ogolnie nie mam problemu z reklamami ale nie w taki gowniany i nachalny sposob wrzucane jak tutaj wiec trzeba czekac az sie tworzy dobry filtr do ad-block by znowu normalnie korzystac z tej strony

2lajki

Od momentu przejścia pierwszego gdzie już zjebaliscie forum wciąż nie nauczyliście się na błędach. To wyglada jak typowo na odwal sie bez testowania.
Kolejny raz @Chmarus pokazujesz, że masz w dupie społeczność, która tworzy ten portal a interesują cie tylko i wylacznie $$$ z reklam i święte przekonanie, że to jest jedyny polski portal o MMO i co byś nie zrobił ludzie i tak będą tu wchodzić. Więc tym krokiem idę na jakieś zagraniczne forum gdzie nie ma takich toxicow jak ty lub guru.
Nie pozdrawiam.

3lajki

jak kiedyś sie pytali o nową wersje strony to każdy pisał że jest tragiczne i powinno być bardziej po staremu widać nikt nie czyta komentarzy albo czyta i zrobili bardziej inwazyjne idiotyzmy które odrzucają od korzystania z tej strony
przywróćcie starą wersje strony i NIC NIE ZMIENIAJCIE

1lajk

Chyba komus sie pojebalo i zapomnial dodac logowania steam/google wiec kazdy kto mial konto wlasnie stracil dostep XD ? Fajnei dbacie o tych swoich użytkowników, chyba uczycie się od Amazona XD

1lajk

Nowa strona to koszmar, potworek z marnym ui i ux. Design jest fatalny, mało estetyczny, mam wrażenie że zapłacili 150zł dla jakiegoś świeżaka który dopiero co ogarnia, uczy się webdesignu i nie wiem co z czym.

1lajk

Fajnie ze uzyliscie jakiegos normalnego stacka next.js, tylko ze wypadaloby sie go jeszcze nauczyc uzywac chlopaki, a nie najebane w HEAD 20x ten sam prefetch. Skonfigurowac styled-components, bo na chuj wam prefixy do flexboxa ^^

Mam wrazenie ze calosc zarowno design/UX jak i kodowanie robi Wam student albo z 2 miesiecznym doswiadczeniem albo za kare i trzymacie go w piwnicy i wypuscicie dopiero jak skonczy. Troche wstyd, wiem ze polowa nie zauwazy nawet bo nie ma zboczenia patrzenia w zrodlo, no ale kurwa najebaliscie tyle reklam to zainwestujcie ten hajs z reklam w porzadny development/design

1lajk

Aż się zalogowałem.

Wyłączyłem adblocka, zobaczyłem stronę, wcisnąłem Ctrl+Shift+I, pooglądałem sobie kod.

Mam jeden komentarz:
Iks de.

2lajki

Pro tip: Jak robicie routing w next.js to scrollujcie chociaz strone na sama gore po zmianie routa XD
Polecam mimo wszystko zapoznać się z dokumentacją zanim zacznienie korzystać z nowych technologii, nie tylko nexta ale chociażby samego SC/Emotion, i tym jak działa webpack/bundler etc.

Screenshot 2022-02-03 at 14.00.44

1lajk

Po co się rozpisywać, nie oszukujmy się… tragedia.

Chłopaki przyznajcie się skąd regulamin za usługę premium skopiowaliście (ukrycie reklam) haha ?

Prawidłowe otrzymanie rangi premium w wymaga od Klienta:
sprzętu komputerowego (laptop lub PC) z dostępem do Internetu 
skonfigurowanej przeglądarki internetowej do obsługi streamingu online
odebranie poczty e-mail przed warsztatami z instrukcją podłączenia się

EDIT: Dobra, znalazłem… https://fullstak.pl/docs/regulamin-warsztaty.pdf
Lenistwo w chuj, powinniście się wstydzić to deployować

Porażka. Jakiś czas temu pytali się jak podoba się nowa strona, dali linka ludzie weszli No i pisali, że git ale reklamy zbyt nachalne, no to dodali. Strona nie brzydka ale kurwa te reklamy, chcesz przejść na drugą stronę to cofa ci stronę na samą górę by znowu wyświetliło Ci reklamy. Skurwysyństwo i tyle w tym temacie. Naprawdę życzę tym waflom by ta strona padła. Tak jak pisałem już za pierwszym razem, jak powstanie nowa strona o grach mmorpg to konkurencja ma na start o tyle łatwo, że ludzie z przyjemnością stąd uciekną. Nie poto się wchodzi na ulubione strony by się wkurwiać przy przeglądaniu. Wystarczy już ten jełop paskudny który pisze ,ałtykóły, redaktor wielki. Dzban okropny. Rozumiem chęć zysku z wyświetlania reklam ale ludzie litości, te reklamy zajmują większość ekranu na telefonie. Ni chuja nie idzie się łatwo poruszać po stronie. Niech ten portal zdechnie bo przykro się patrzy na to wszystko już.

2lajki

Jako, że nie zagląda tu administracja bo właściwie ma w dupie nasze zdanie. Jakiego ad blocka używacie na te skurwysyńskie reklamy?

Mnie tylko wkurwiają reklamy płodów z rurkami w nosach. Co Ci popierdoleńcy robią z tymi dziećmi? Smarki farmią, czy co?

Strona faktycznie tragiczna. Wygląda to strasznie gównianie :slight_smile: Po za tym do cholery nie mogę się zalogować. Co tu się odwala ? :roll_eyes:

Ja mam uBlocka. Na początku nie śmigało ale od kilku dni nie widzę tych popapranych reklam.

Wg. Mnie jest źle. Na pewno dużo gorzej niż było. Nawigacja po stronie ogłupia, estetyka słaba, funkcjonalność jest tragiczna, wszystkiego trzeba szukać i się dogrzebywać. O utrudnionym logowaniu nie wspominając. Krok w bardzo złą stronę.

Pytanie, czy tylko mi teraz nie da się napisać komentarza?
dosłownie po naciśnięciu enter lub przycisku wyślij nic się nie dzieje

Adam zjebałeś komentarze, żebyś nie musiał debuggować zrobiłem to dla Ciebe, problem jest tutaj: 47 linia index.jsx


PS. Nie wrzucaj mordo sourcemap na produkcję

const handleSendMessage = async () => {
    const value = textarea.current.outerText.trim();

    if (!value.length) return alert.error('Musisz coś napisać aby dodać komentarz');

    if (isEditing && setIsEditing) {
      editMutation.mutate({ commentId, value });
    } else {
      addMutation.mutate({ content_id: contentId, content_type: contentType, value });
    }
  };```