O co chodzi?

Witam

Ostatnio dostałem na swojego maila, którego podałem przy rejestracji w Runes of Magic, że zmieniono Warunki Świadczenia usług firmy Frogster. Oto treść, która mnie zaniepokoiła:

5. Formy platnosci 5.1 Wszelkie platnosci za okres obowiazywania umowy w wypadku umowy abonamentowej, wybrany przez Uzytkownika, zostaja pobierane z góry. Oplaty uwaza sie za nalezne od pierwszego dnia po uplywie okresu bezplatnego uzytkowania gier. Wszystkie pobierane oplaty zawieraja podatek VAT.

Czytałem kilka razy pod rząd. Może w tym...zdenerwowaniu nie myślę "do końca"?

P.S

Komentarze typu:

"OMFG, LoL, koleś idź sie lecz" wcale nie proszę.<_<

Pozdrawiam:)

"W wypadku umowy abonamentowej"- to znaczy że w wypadku produktów, za które obowiązuje abonament. RoM do tychże produktów nie należy.

Dziękuję;)

Temat do zamknięcia.

Witam

Ostatnio dostałem na swojego maila, którego podałem przy rejestracji w Runes of Magic, że zmieniono Warunki Świadczenia usług firmy Frogster. Oto treść, która mnie zaniepokoiła:

5. Formy platnosci 5.1 Wszelkie platnosci za okres obowiazywania umowy w wypadku umowy abonamentowej, wybrany przez Uzytkownika, zostaja pobierane z góry. Oplaty uwaza sie za nalezne od pierwszego dnia po uplywie okresu bezplatnego uzytkowania gier. Wszystkie pobierane oplaty zawieraja podatek VAT.

Czytałem kilka razy pod rząd. Może w tym...zdenerwowaniu nie myślę "do końca"?

P.S

Komentarze typu:

"OMFG, LoL, koleś idź sie lecz" wcale nie proszę.<_<

Pozdrawiam:)