Obecna sytuacja w AA

A ja mam takie pytanie:

Grałem przez pierwsze dwa miesiące i zrezygnowałem, gdyż strasznie wkurzał mnie jako healera TTK (Time To Kill) innych graczy. Taki Darkrunner potrafił mnie złożyć na 2 hity.

Czy teraz ten czas został wydłużony, czy dalej koksy z celestial setami potrafią 1vs5 na arenie wykosić wszystkich?

Nie wiem, jaki serwer wybrać. Nie zależy mi na największej populacji polaków, jedynie, żeby ludzi było dużo zawsze

Fajnie by było, jakby ktoś odpowiedział w miarę szybko, bo chciałbym zagrać już :v

Kyprosa

A jakiś inny? :D Bo na tym tak trochę nie można tworzyć postaci teraz :P

Melisara

albo sprawdź na Polskim forum archeage, w zakładce Gildia

Ci co stworzą postacie na Melisara.

Kontaktujcie się z Taifun, Anell, Poli, Shinikyo lub leader Anonymous.

Do zobaczenia na Anthalonie w niedziele ;)

A teraz troche prawdy od osoby ,ktora grala od premiery do bodajze lutego. Ludzi jest o 50 % mniej niz keidys bylo. W zamieszczonym filmiku widzimy fajne pvp, ktore moze raz na dzien w godzinach wieczornych sie przydazy. Nowy patch ,ktory niby jest taki wspanialy to mozna o kant d* rozbic. Nic nie wprowadzil poza farmieniu broni. End game w tej grze opeira sie na trade runach-fishingow - czyli non stop farmieniu golda na Apexy-itemy. Gralem non stop i zarabialem z mysla,ze jak wyfarmi w koncu delphinada-epheriuma ( epheriuma wyfarmilem po czym doszedlem do wniosku,ze nie ma naprawde co robic. Plywac statkiem 2h i szukac zaczepki mija sie z celem.) Sorry za brak znakow ale tak na szybko chcialem przedstawic obecna sytuacje w AA. Pozdrawiam

PS:gralem w polskiej gildii, po czym gildia zostala polaczona w international i aktualnie z 70 polakow ,zostalo 2.

Łał, i tylko po to zrobiłeś konto, aby popsuć ludziom gre swoją zajebistą opinią?

No to nieźle, tylko że ja jakoś Ci nie ufam, przeczytałem to co napisałeś i już zapomniałem. Sam sprawdze jak to wygląda.

Pozdrawiam

2015juzio

Rejestracja: 26 gru 2014 ,przepraszam bardzo , ale konto juz troche mam.tylko nie udzielalem sie na forum.Mowie tylko jak jest. Zreszta sam sie przekonasz ;)

A w jakim mmo tak nie jest? Zawsze ktoś się skarży, że po pewnym czasie nie ma co robić. ALe więcej jest osób, które na to nie narzekają

Nie wiem tylko gdzie ludzie kupują te apexy , 2 tyg temu jak wbiłem na serwer stały po -/+ 800g , i dalej większość to primevale i tanki .

Teraz troszkę w górę poszły bo ludzie na pegazy polują ;p

Y3luMX3.png

Kyprosa najwiecej jest polakow. Gospodarka upada przez Boty : ) Late game nuda nuda nuda, LABOR zabija ta gre, jak placisz to mozesz sobie spokojnie miec 5x wiecej niz inni :):( Polecam poczekac na Bless, Cabal 2, etc.

Ale co to jest za problem zapłacenia 30 zł ( nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się, że właśnie tyle) miesięcznie? Według mnie nie powinno się oceniać gry przez pryzmat ceny, no chyba, że p2w jest przesadzone.

30 zł to nie problem tylko nic z tego nie masz bo za działke najczęściej chcą sporo golda , nieraz sie zdarzało że Payment w ciagu kilku minut spadał z 130 do 100 a nikt trasą nie śmigał .Grałem na Nui , odpaliłem żeby sprawdzić ceny sa w granicy 350- 470 , troche spadło . Chciałem zacząć na innym serwie ale szkoda mi potek na labor i pare innych rzeczy bo chyba nie da rady między serwerami przenieść?

W związku z wejściem na Steama myśłałem o powrocie i mam parę pytań? Jak z populacją, ile się zarabia na Patrona za golda z gry, czy wiele rzeczy doszło od OBT i na jakim serwie gra najwięcej Polaków?

Najbardziej zaludnione serwery - Kyprosa i Shatigon (Trion blokuje na weekend możliwość tworzenia postaci na najbardziej zaludnionych serwerach, więc to potwierdzone). Również Eanna i Dahuta nie narzekają na brak ludzi. Więc na tych serwerach jest zapewne najwięcej Polaków, niekoniecznie polskich gildii.

Jeśli zależy Wam na polskich gildiach a reszta nie jest ważna - możecie wybierać "dokładane" serwery.

Jeśli zależy Wam na aktywnym serwerze, gdzie rozgrywka jest trudniejsza a wyzwania większe, wybierzcie któryś z wyżej wymienionych.

Na patrona zarabia się bardzo łatwo...ale w pierwszego trzeba zainwestować. Przy minimalnym wysiłku dalsze subskrypcje będą darmowe, bez wydawania golda waszej głównej postaci. Wystarczy założyć postać na serwerze amerykańskim - posiadać będzie oddzielne punkty pracy i oddzielne loyalty tokeny ale kredyty są wspólne dla całego konta. Czyli wystarczy logować się tam raz dziennie a co 2 dni wydawać punkty pracy (np. mining) a loyalty wymieniać na LP potki i sprzedawać. W ten sposób można spokojnie zarobić na 2-3 APEXY miesięcznie.

A teraz troche prawdy od osoby ,ktora grala od premiery do bodajze lutego. Ludzi jest o 50 % mniej niz keidys bylo. W zamieszczonym filmiku widzimy fajne pvp, ktore moze raz na dzien w godzinach wieczornych sie przydazy. Nowy patch ,ktory niby jest taki wspanialy to mozna o kant d* rozbic. Nic nie wprowadzil poza farmieniu broni. End game w tej grze opeira sie na trade runach-fishingow - czyli non stop farmieniu golda na Apexy-itemy. Gralem non stop i zarabialem z mysla,ze jak wyfarmi w koncu delphinada-epheriuma ( epheriuma wyfarmilem po czym doszedlem do wniosku,ze nie ma naprawde co robic. Plywac statkiem 2h i szukac zaczepki mija sie z celem.) Sorry za brak znakow ale tak na szybko chcialem przedstawic obecna sytuacje w AA. PozdrawiamPS:gralem w polskiej gildii, po czym gildia zostala polaczona w international i aktualnie z 70 polakow ,zostalo 2.

Ja gram od Korei, przez RU, alphe, bete aż do teraz i też mogę coś powiedzieć. Tak, ludzi jest dużo mniej...ale pokaż mi grę, po której wydaniu hype nie zmalał. Dodatkowo ludzi zniechęciły faile Trionu i problemy z hackami (o botach nie mówię, to jest wszędzie, ale hacki były naprawdę przegięte). Obecnie pod tym względem sytuacja jest naprawdę dobra, Trion się ogarnął.

Odnośnie end game...zdajesz sobie sprawę że go jeszcze nie uświadczyłeś? ;) End game to update 1.8 w Korei, my mamy zaledwie 1.2. Dodatkowo to jak będzie wyglądać Twój czas spędzony w grze, zależy od tego jaki serwer i jaką gildię wybierzesz. Jeśli wybierz gildie rybaków lub handlarzy to nie oczekuj niczego więcej. Jeśli grasz na martwym serwerze, nie oczekuj że spotkasz kogoś na morzu (które ożywi się za 2-3 miesiące, wraz z następnym updatem).

Czyli najlepiej isc na Kyprose? Jaki tam jest balans frakcji?

Tak jak ktoś wyżej napisał jesli będziesz płacić, to gra na pewno ci się spodoba, zero ciśnienia, najgorzej się robi jak masz parcie by zbierać na apexa, to zabija cała przyjemność z grania, szczególnie jak dopiero zaczynasz grać

Down:

dobrze kombinujesz mądra głowo :)

Płacić za co? O apex tobie chodzi tak? Bo nie widze opcji zeby bulic kase na cos innego.