Obecna sytuacja w GW2

Cześć, nie ma już totalnie w co grać i rozmyślam nad powrotem do GW2, mógłby ktoś proszę kto aktualnie w to gra wypowiedzieć się jak aktualnie sytuacja wygląda? jest z kim grać? dużo polaków gra? jaki serwer? jest co robić w end game?

Pierdzioszku, zerknij sobie jakikolwiek post z działu “szukam mmo” każdy wszędzie poleca… skoro myślisz nad powrotem to chyba wiesz jak wygląda end game prawda?

Sytuacja w skrocie:
Niedlugo nowy ep sagi (trzymaja terminy)
Zapowiedziano prace nad nowym dodatkuem (szczególiw brak jefynie z grafiki wnioskujemy ze rejon cantha)
Systematyczne reworki/patche/balans patche-w lutym byl mega balans patch ktory sporo zmienil)
Tak duza ilosc graczy
Czy duzo polakow - nie mam pojecia bo community jest rozproszone ale sporo nasxych sie kreci takich co widac ze to nasz
Serwer - tylko znaczenie dla trybu wvw ma i generalnie utarlo sie ze na blacktide jest najwiecej krajan
End game - lvl cap 80 a po nim wbijanie mastery lvl obecnie z capem 313
Fractale 4 tiery kazdy po 25 czyli 100 fractali skalowanych poziomem trudnosci i 2 fraki z cm
Raidy - 7 skrzydel cos ok 25 bosdow+eventow plus cm mode
Wvw - dodano mounta poza tym bez zmian ale ludzie sa i kolejki tez sa
Pvp tutaj najwiecej balansow i reworkow topka sie znudzila i albo nie gra ale graja mniej. Ale ludzie jak najbardziej sa a na mecz max czekalem wczoraj ok 3 min a gralem od 23 do 5am
Co ok 2-3 miech dodaja d(darmowy dla logujacych sie) nowy epizod lws. Z tym ze od lws3 co epizod dodaja nowe mapy (oprocz story itemow achievementow itd)
Czy jest co robic? mam 7k godzin i nie znudzilo mi sie
Warunek - to nie produkcja wowopodobna tu nie winduja lvl cap czy ilvl co dodatek. Tutaj combat system warunkuje czy kestes dobry czy nie bo majac nawet end game gear mozesz nie ogarniac raidow frakow t4.
Wiecej pisze o grze tutaj (wpis z 2018 wiec od tego momentu sporo sie zmienilo/dodano ale masz mniej wiecej obraz)

Ps tutaj generalnie community gw2 rzadko zaglada proponuje dolaczyc na fb do zamknietej grupy guild wars 2 polska