Ocena editu dema csgo

Jest to mój pierwszy edit i chciałbym żebyście go ocenili pod względem wykonania. Ten mały fragmovie został zrobiony na słabym windows movie maker :v

https://www.youtube.com/watch?v=XdgNq3M0DPw

Cholera, czy teraz obowiązkiem jest wrzucanie każdego swojego ace'a?

Toż to całkowicie bez sensu. Tym bardziej, że większość ludzi nic nie prezentuje w tych swoich filmikach. Ty również.

2/10. Nie pozdrawiam.

Muzyka z d*py a fragi dosyć przeciętne.

2/10, w sumie to 1/5 bo się skraca : D
2 minuty życia zmarnowane... Suba ani łapki nie będzie -,-

Jest jak byk napisane... " ocenili pod względem wykonania " a ktoś mówi coś o fragach? Osobiście nie wrzucam każdego ace bo eco fragi nie są fragami tak samo jak eco ace są po prostu nudne ale skoro wiesz więcej niż ja to okej :D

Pod względem wykonania również 2/10.

Ale jednak coś takiego wstawiłeś i to oceniam.

Nie żeby coś ale dziwią mnie oceny ludzi którzy łącznie nie mają nawet połowy przegranych godzin w stosunku do mnie. Czy wypowie sie jakiś 'pro elo esl playa' który ma w csgo chociaż 1k , 1,5k h jeśli już tak męczycie te fragi? :)

Ja mam przegrane w Cs : Go 3392 godziny i daje 3/10 zawsze to lepsze od 2/10. GG RANGA : LEGENDARY EAGLE MASTER

Nie żeby coś ale dziwią mnie oceny ludzi którzy łącznie nie mają nawet połowy przegranych godzin w stosunku do mnie. Czy wypowie sie jakiś 'pro elo esl playa' który ma w csgo chociaż 1k , 1,5k h jeśli już tak męczycie te fragi?

Chciałeś żebyśmy ocelini edit a nie fragi, nie wiem w czym problem. W cs:go dużo nie grałem ale widać że się nie napracowałeś nad tym. W dodatku widać jaki to poziom gry kiedy wchodzicie w 0:46 bez zastanowienia jak małpy.

Edit słaby, praktycznie gotowy filmik z gotv, kilka razy użyty efekt "nieruchomej" kamery. Nic specjalnego, mogłeś chociaż dodać jakąś lepszą muzykę, która by się komponowała z Twoimi fragami.

A fragi nie najgorsze, ja zawsze jak gram to jak zostaje 1v3 to w sumie luz, jednak gdy zabije tych 2 i zostaje ostatni to już łapa czasem się trzęsie :D

Nie chcę dodawać nikomu niepotrzebnego flame'u, ale jestem pewny, że gdyby na filmiku był jakiś wariacino masterino ze sceny to wszyscy by się jarali jak pochodnia :>

Montaż nic specjalnego. ;)

Chciałeś żebyśmy ocelini edit a nie fragi, nie wiem w czym problem. W cs:go dużo nie grałem ale widać że się nie napracowałeś nad tym. W dodatku widać jaki to poziom gry kiedy wchodzicie w 0:46 bez zastanowienia jak małpy.

Prawdopodobnie większy poziom niż Twój :v Skoro padła opcja rush B i graliśmy na tym co nam zostało to mieliśmy czekać przed smoke na rotacje ct? xD Cofnąć na środek bez granatów i w większości na smg? Obiegać aż do respa żeby uderzyć na A i żeby ct sie zorientowało że tt rotuje? xD Smoke rzucony przez ct do domku był na tyle głęboki że nie stanowił dużego problemu bo tt zaczeli padać dopiero na balkonie. Nie pogrążaj sie.. Obejrzyj chociaż jeden mecz grany przez profesjonalistów to zauważysz że pro również czasem muszą przebiegać przez smołki.

Nie żebym nabijał posty gais tylko wyprowadzam silvera albo golda z błędnego przekonania :)

Daję Ci 4/10 na zachętę. Zmień też format z 4:3 na 16:9, bo to sporo by zmieniło w odbiorze filmu. Obraz trochę klatkuje i trzęsie się.

Prawdopodobnie większy poziom niż Twój Skoro padła opcja rush B i graliśmy na tym co nam zostało to mieliśmy czekać przed smoke na rotacje ct? xD Cofnąć na środek bez granatów i w większości na smg? Obiegać aż do respa żeby uderzyć na A i żeby ct sie zorientowało że tt rotuje? xD Smoke rzucony przez ct do domku był na tyle głęboki że nie stanowił dużego problemu bo tt zaczeli padać dopiero na balkonie. Nie pogrążaj sie.. Obejrzyj chociaż jeden mecz grany przez profesjonalistów to zauważysz że pro również czasem muszą przebiegać przez smołki.Nie żebym nabijał posty gais tylko wyprowadzam silvera albo golda z błędnego przekonania

Dzięki za lekcję jak grać, ale ja nie zamierzam grać w tego crapa bez endgame'u. Napisałem co sądzę o edicie tak jak chciałeś to nie musisz mi całych Waszych taktyk wypisać bo mnie to raczej nic nie obchodzi. Po prostu zagrane do d*py, a Tobie się poszczęściło. Proszę nie odpisywać na ten post bo już tutaj nie będę zaglądać.

2/10

Podkład dźwiękowy słaby, kiepsko zmontowane. Sama akcja taka sobie, nic szczególnego.

Ja mam przegrane w Cs : Go 3392 godziny i daje 3/10 zawsze to lepsze od 2/10. GG RANGA : LEGENDARY EAGLE MASTER

Masz 3k godzin w CS i masz Orła? Coś ty robił w tym Kanterze? Ja mając 700 wbiłem Supreme. o.O

Co do dema. Muzyka strasznie słaba, akcje słabe o montażu nie wspominając. Serdeczne 2/10

Koleś dobrze gra i niech wrzuca filmiki, na pewno będzie coraz lepiej mu szło.

Jest to mój pierwszy edit i chciałbym żebyście go ocenili pod względem wykonania. Ten mały fragmovie został zrobiony na słabym windows movie maker :v

https://www.youtube.com/watch?v=XdgNq3M0DPw