Ochraniacze boks

1.Potrzebuje ochraniacza na górną i dolną szczękę. Jakie polecacie najlepiej z dostępnością przez internet do 35 zł.

2.Jak się nazywa(czy jest w ogóle coś takiego ) ochraniacz na język aby nie przygryźć. Jak coś takiego jest to bym poprosił o strone z tym.

P.S Nie potrzeba mi konkretnie do boksu

http://www.samuraj.net.pl/ochraniacz-na-zeby-pojedynczy-w-pudelku-senior-p172.html

Sądzę, że taki ochraniacz wystarcza. Trenowałem Muay Thai przez 2 lata i spokojnie taki ochraniacz wystarcza. Po wrzuceniu do goracej wody staje sie plastyczny, potem wkladasz do ust i zaciskasz zeby, dajesz do zimnej wody i masz ochraniacz dopasowany do swojego uzebienia. Nie przygryziesz tez sobie jezyka bo gorna szczeka jest oslonieta. Zaleta takiego ochraniacza jest to, ze latwo sie oddycha podczas walki, choc nie wiem jak to wyglada z podwojnym ochraniaczem wiec tutaj sie nie wypowiem.

Sorki za brak polskich znakow, zbyt leniwy jestem :D

Podałeś zły link gdyż pojawia mi się błąd

1.Potrzebuje ochraniacza na górną i dolną szczękę. Jakie polecacie najlepiej z dostępnością przez internet do 35 zł.

2.Jak się nazywa(czy jest w ogóle coś takiego ) ochraniacz na język aby nie przygryźć. Jak coś takiego jest to bym poprosił o strone z tym.

P.S Nie potrzeba mi konkretnie do boksu