Od zera

Witam, chętny ktoś pograć od początku ? Serwer kwestia dogadania,obojętnie czy NA czy EU ?:slight_smile:

Hejka :slight_smile: ja właśnie też postanowiłam zacząć od nowa :stuck_out_tongue: ostatni raz grałam na początku studiów, chyba ok. 2006 roku. Serwer będę szukać na EU, chyba Mercury wezmę. A co do klasy to nie mam pojęcia. Jakaś nowa doszła.

Sorka. Gram na Atlasie. Pobralam gre przez Steama. To jedyny serwer. Channel 2 poki co. Blader.

Jedyny sensowny serwer do gry na tą chwilę to NA Titan ,dużo ludzi łatwo coś sprzedać.aktywne gildie ,ogólnie polecam.

Hmm, na steam tylko ten jeden jest - Atlas.

To nie oplaca sie grac na steam, na Atlasie? to jak inaczej to pobrac by byl ten Titan?

playthisgame.com i tam download 1.9gb instalka a potem beda sie sciagac patche.

Aleeee pokręcone :slight_smile: to usunęłam ze steama i pobieram ze stronki. I mówicie że grać na NA czy na EU?

I jaką postać polecacie? Podoba mi się Blader, Force Blader, Gunner. Bardziej blader.

Magic postacie są tańsze do zbudowania, sword postacie sa droższe, wybór należy do ciebie, jeżeli masz dużo czasu to poprostu budując np bladera poświęcisz wiecej czasu na zbieranie kasy bo itemy droższe.Bierz co bardziej sie podoba i tyle.

Hmm, ok, ale polecisz jakiś polski klan na tym Tytanie?

Adrenalina ,raczej największa Polska gildia na titanie ,nie jestem jej członkiem wiec polecać nie będę bo ciężko mi cokolwiek na ich temat powiedzieć :slight_smile:

Witam, jak wygląda sprawa z pingiem na NA?

Ja juz jestem :grin: Shiari to ja :kissing_closed_eyes: na razie bez lagow

Siemka , można do państwa dolaczyc :slight_smile: ? Zaczolem wczoraj gierke na Titanie ( Wizard).
Nick : Niepokorny

Mozna. Ja tez na Titanie. Ale pogram bardziej weekend, bo praca.