Odpowiedniki z przeglądarek

Chciałem się zapytać, czy macie jakieś odpowiedniki gier przeglądarkowych z bezpośrednim przełożeniem na takie do zainstalowania? Jakieś nie wymagające jakiegoś świetnego sprzętu. Odpowiednik np. Margonem?

Morgnem jest bardzo fajnie przełożona. Instaluj ją. Niewymagające świetnego sprzętu to będziesz miał teraz gry karciane.

Spróbuj może Shakes & Fidget. O ile nie odrzuci Cię styl graficzny oraz specyficzny humor możesz się całkiem fajnie bawić. Ja jakiś czas temu wkręciłem się w tę produkcję.

Shakes & Fidget zdecydowanie specyficzny humor, ale wciągnie Cie na pewno.

Spróbuj lepiej Naruto to Boruto Shinob Striker

Jak interesują Ciebie logiczne to sięgnij po mahjonga. Bardzo wciągająca gra i nie będziesz musiał nikogo katować :smiley:

saper też daje rade:)

Możesz spróbować Quake 3. Bardzo niewymagająca a dająca mnóstwo rozrywki.

Ja jak coś to już bym brał Quake 4. Jeszcze fajniejsze doznania.

Od Epica masz teraz kilka tytułów za free. Co prawda nie to co w Ubi ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Dzisiaj jest Night In The Woods.

Ubisoft miał dużo lepsze tytuły od wstawek z Epic Games. Tam były potężne tytuły tutaj masz gry, które wyglądają jak z lat 80tych.

Oj nie wiem czy takie lepsze tytuły są od Ubiosoftu. Ubi dał same dodatki i kiepskie tytuły. Epic Games przynajmniej zapodał pełnoprawne tytuły.

Epic Games się zrehabilitował i dzisiaj zapodał Jurassic World Evolution. Brać póki można za free.

Dzięki, za Jurassic World. Skorzystałem i przyznaję, że rehabilitacja na wielki plus :smiley:

Mnie urzekł Solitairice. Udało się skorzystać ze wstawki. Karcianki jak dla mnie wymiatają. Całkowicie inna forma rozrywki.

Jak przypadł Ci do gustu Solitairice jako karciana to zainteresuj się Strip Poker 'em od Torquemada Games. Dojdzie Tobie jeszcze doza interakcji.

Ja ostatnio odkryłem Crimsonland. Retro wciągająca gierka.

Crimsonland spoko, ale ten tytuł od Torquemada wydaje się być lepszą propozycją :smiley:

Zdecydowanie :smiley: