Odświeżenie licznika postów

Proszę nie dramatyzować że nagle macie sporo postów mniej i w ogóle co to ma znaczyć. Już wyjaśniam: ponieważ w Grach forumowych było włączone naliczanie postów choć nie powinno, postanowiłem sobie ten stan rzeczy zmienić. Tym samym kazałem bazie danych odświeżyć liczniki postów i mamy sytuację jaką mamy.

Swoją drogą, ciekawostka dla tych którzy krzyczeli by dawać Bywalca za ilość postów. Poniżej dwie listy zwykłych użytkowników posortowane po ilości postów: jedna przed i druga po aktualizacji bazy danych.

przed:

po:

Fajne, nie? :D

no i gitara ;) ale vanziom rozbroił system ze swoimi postami oO 1.9 k postów nabić na samych grach

Szczerze powiedziawszy dla mnie to większego znaczenia nie miało, chociaż dzięki temu uniknie się "sapencji". I nie rozumiem też o co było to całe zamieszanie z tymi rangami..

Miał 2131, teraz ma 285. Dobrze, że tą sprawę mamy za sobą :)

O bogowie, ale zmienila sie znacznie liczba postow vanzioma. Nigdy bym sie nie spodziewal, ze roznica przed i po bedzie u niego az tak widoczna. Mi w sumie tez sporo postow zjadlo xD

Czyli nabijacze z gier forumowych nie będą mieli co robić, smuteczek :(.

Ciekawe jest to, czy same gry forumowe nadal beda cieszyc sie taka popularnoscia.

Zauważ Dzz, że teraz nikt na forum nie przekroczył 3 tys. postów (nawet broda, freeq). Póki co jesteś liderem, nie licząc Newsmana bo bota raczej trudno prześcignąć.

Przed wielka czystka (tak zwany bedzie ten dzien!) mialem ponad 3k postow, teraz zostalem ogolocony i sporo wody uplynie we Wisle, nim bariera trzech tysiecy znow peknie. Oczywiscie nie jest tak, ze mi na tym specjalnie zalezy, wolalem to dopisac, bo tak czytajac pierwsze zdanie tej wypowiedzi mozna wywnioskowac, jakoby sprawialo mi to jakas wielka przyjemnosc i tak dalej ; p.

Przeraża mnie moja wysoka pozycja na chwilę obecną... oh well.

[Mi się zdaje że gry forumowe będą dalej się cieszyć wysoką popularnością... to jest po prostu fajna zabawa, licznik postów chyba nie ma nic do rzeczy. No, może skojarzenia się niektórym znudzą...]

może gry forumowe jako tako będą się kręcić ale coś czuje, że temat skojarzenia umrze śmiercią naturalną, był to zwykły nabijacz postów

Heheheheh. Tylko z siedemset postów tam miałem. No i teraz gitara.

Hahhah jestę miszczę ;D w zasadzie na forum w większości pisałem na hydeparku nie licząc skojarzeń chyba to bardzo dużo gier forumowych których jestem weteranem ;D

Widzę tutaj lekki pocisk na mnie ale powtórzę jeszcze raz ja o bywalca wcale się nie prosiłem i również uważam że liczba postów nie ma znaczenia , choć fajnie było mieć tyle -_-

No i mogę powiedzieć że chyba jestem rekordzistą teraz ;D

Co za różnica? Chociaż myślałem, że będę niedługo świętował 1k ^^.

@Edit

O kurde, tylko 400 postów na grach? :blink:

@up widzisz ja będę mógł jeszcze raz świętować 1 k oraz nawet 2 k ;D

mi tam za duzo postow nie spadlo, chociaz i tak za bardzo mnie to nie obchodzi;)

W sumie w postach powinno się stawiać na jakość dlatego też wole użytkowników którzy mają 400 postów ale nadal wszystkie są pomocne i mają sens.

Vanziom spammer :D

Co nie zmienia faktu, że niektórym się ten bywalec i tak należy :D.

Temat zostal wyczerpany, a wiec go zamykam.