Odswiezenie listy gier #1

W najblizszych dniach planuje odswiezyc liste gier na forum, dlatego czekam na wasze propozycje odnosnie tychze produkcji. Co wywalic, co przeniesc, co dodac.

Co juz zrobione:

[wywalone]:

- Heroes of Newerth

- Wyd Global

- Entropia Universe

-Priston Tale 2

- Last Chaos,

- Archlord

- Dekaron

-Enemy Territory

-War Rock

-OGame

-RedDragon

-Travian

- SUN

- Wurm

- Forsaken World

-Rohan

-Battle of Immortals

-RaiderZ

-AA3

[przeniesione do "innych gier"]:

-C9

- Cabal

-Raiderz

-Vindictus

-SWTOR

[przeniesione do glownej listy]

World of Warcraft

[dodane do glownej listy]

- Neverwinter

[dodane do "innych gier"]

???

SWTOR również można spokojnie do innych gier.

mod_ico.png
Dodane. - Dzz'

Ogólnie to większość gier z "Inne MMO" to wymarłe działy. Dodałbym do głównego Neverwinter. A co myślicie o War of Thunder?

Jeśli War of Thunder się okaże tak popularne jak Tankii to spoko. : )

Poki co - ddaje do listy Nevera, a z Thunderem sie wstrzymajmy.

Ostatnio gadaliśmy na sb i tak:

-Skoro jest PoE to czemu nie ma Diablo? Może taki dział HnS z podziałami danych gier?

-W imieniu pewnej grupy osób uważamy że powinien się znaleść dział o SC2 bo to na swój sposób mmorts b2p. Będziemy mieli gdzie dyskutować o taktykach, powtórkach itp.

WoW'a dodaje do glownej. fakt - powinien sie tam znalezc, chocby dlatego, ze czy sie to komus podoba, czy nie, jest to krol gatunu. Co do Diablo i SC2, to czekam na wypowiedzi innych userow, bo jesli o mnie chodzi, to ja nie jestem przekonany.

Obowiązkowo wywalcie SUN z innych gier, bo to przecież zamknięty tytuł. Z gier via www to zostawiłbym chyba tylko "Twoja gra". Reszta jest martwa...

Nie wiem, ile tu jest fanów blaszaków. Więc by można zrobić jakby zbrojny dział np. World of tanks, War thunder nie wiem jeszcze jakąś grę tego gatunku. Ja nie wiem bo mnie ten rodzaj gier nie interesuje, ale na pewno jest trochę fanów przynajmniej War thunder albo World of tanks. Więc te gry na pewno razem gdzieś wkleił.

Możnaby dodać Final fantasy a realm reborn, bo z tego co wiem to gra sporo użytkowników forum. A co do SC2 to jestem za, też sporo osób gra. No i jeszcze War Thunder dodać.

SUN dodany do listy gier wywalanych.

z via www do listy gier usuwanych dodaje:

OGame, RedDragon i Travian.

DiabloIII i SC2 dodane? Czemu nie, ale jak ludzie sie skrzykną i zaczną masowo znów naparzać w Warcrafta III, Street Fightera IV, Dark Souls itp itd, to czy też je dodacie? Uważam iż moda na te gry minie jak mineła moda na inne gry przez sieć w sumię, ale nie mówię wcale aby ich nie dodawac bo niczym one nie szkodzą ani mnie ani innym.

Mhm, także dział Hack' n' slash możliwe iż zostanie dodany w którym będzie zarówno Diablo (dodane zostanie jako całość części) oraz POE.

Chociaż z drugiej strony wcale nie jestem przekonany co do tego no bo o ile ludzi grających w Diablo jest dość sporo, to czy PoE ma aż taka popularność? Czy warto zakładać osobne forum dla tylko właściwie dwóch gier? Bo można tam dodać jeszcze parę ale to już bardzie niszowe, takie jak np. Van Helsing.

Do wywalenia można dać Wurm Online. Nic się tam nie dzieje. Do innych można by było przenieść Allods Online.

Wywalam Wurma, ale Allodsa jeszcze zostawiam na glownej liscie.

Nie Heroes of Neverth, a Heroes of Newerth to po pierwsze. Dlaczego chcesz wywalić tą grę? Dobrze się rozwija, 80-130k online jest dziennie online, więc w czym problem?

Ja jestem za dodaniem do "innych" C9 i Vindictusa, a za wywaleniem War Rock.

HoN moze i sie rozwija, ale na naszym forum nie zdobyl popularnosci. W dziale traktujacym o grze napisano "az" 3 tematy. Juz to podforum usunalem.

Może DDO i Neverwinter Online dałoby się w jeden dział. W końcu to samo uniwersum. Z innych gier wywaliłbym jeszcze Rohana, BOI, FW, Ultimę. Tak naprawdę na forum żyje aktywnie kilka tytułów, a cała reszta jest od święta.

Z zapowiedz mmo wywalić:

http://mmorpg.org.pl/gra/R2-Online <<< nic nie wiadomo, od 2-3 lat coming soon ciągle.

http://mmorpg.org.pl/gra/soul-master <<< w sumie to jeszcze nie wyszła, ale jest olewana przez wydawce.

http://mmorpg.org.pl/gra/Heroes-Go < wystartowała open beta, dać do normalnych bądź stworzyć nowy dział dla gier w fazie beta.

http://mmorpg.org.pl/gra/Loadout < ta gra już chyba wyszła.

Dodać:

Black Desert

LEGO Minifigures Online

Karcianka blizzarda.

rycerze zodiaku

swordsman online

everquest next

titan?

The Division

Jak narazie wszystko jak sobie coś przypomnę to dopisze.

Piszesz o tych grach co są na portalu a my mówimy o forum.

Btw. W Gildie/Klany te 3 podpięte to w ogóle jeszcze istnieją/działają? AncietZ pustka a w dwóch pozostałych nie wiem co i jak.