Odzyskiwanie konta steam

Witam ,czy posiadał ktoś kiedyś problem z odzyskaniem konta steam? konto posiadam od ponad 10 lat ,zmieniłem sprzęt komputerowy i nie posiadam numeru telefonu na którym jest token uwierzytelnienia. Co zwiastuje również tym ,że do gmaila ,na którym posiadam dane konto dostępu też nie mam. Od ponad dwóch miesięcy walczę z pomocą techniczną ,ale nie są zbytnio pomocni. Wysyłałem screeny z zakupionych kluczy użytych na koncie z wyciągiem bankowym transakcji ,że to MOJE… Bez skutku ,oczywiscie Login i hasło do konta pamiętam ,problem leży w tokenie. Może ktoś kiedyś posiadał podobny problem i wie jak go rozwiązać. ,pozdrawiam

Nie miałem nigdy podobnego problemu. Pozdrawiam

Mi kiedyś ktoś wbił się na konto mailowe, zaznaczył, żeby maile z steam lądowały w koszu od razu, przez to nie widziałem żadnych powiadomień. Zmienił hasło, maila itp. straciłem konto które miałem odkąd dostałem pierwszy komputer. Ale steam to kurwa i chcieli pierwszego maila na którym został stworzone konto. Mail był jeszcze z op.pl i kompletnie straciłem do niego dostęp. No i chuj, musiałem nowe konto zakładać.

1lajk

ja tego pierwszego maila znam ,tylko nie mam do niego dostępu bo po prostu zmieniłem numer. a wymagają weryfikacji smsem na guglach.jakieś screeny kluczy wysłałem i wyciag ,ze to ja kupiłem ,ale dalej robią problemy. Założenie nowego konta nie jest problemem ,ale trochę szkoda masy kasy wydanej na gry.

Masz na mysli 2FA? Czy wtedy jeszcze nie bylo i jest potrzebne potwierdzenie SMS? Jezeli tak to sprobuj jakos przez to przejsc uderzyc do supportu: https://help.steampowered.com/en/faqs/view/7EFD-3CAE-64D3-1C31#nophone

Ew probuj odzyskac dostep do gmaila palujac sie z Google i normalnie zresetuj steama

Gmail jakiś czas temu zaczął kasację nieaktywnych kont Gmail. Jeśli OP nie logował się na nie kilka lat to możliwe, że gmail na który próbuje się zalogować jest już skasowany i nie wiem czy w tym przypadku coś mu się uda zrobić

No niestety będzie ciężko. W każdej usłudze czy organizacji za bezpieczeństwo konta odpowiada użytkownik i wszelkie konsekwencje z jego utratą i tego co nastąpi w wyniku takiej sytuacji jest winą zaniedbań użytkownika tego konta. Możecie szczuć na takie podejście i wyłożenie prawdy, ale przy obecnym poziomie cyberbezpieczeństwa trzeba mieć dopięte odzyskiwanie kont na ostatni guzik za pomocą systemów oferowanych przez usługodawcę.

Kiedyś moja żona miała włam na steama przez jakiegoś kacapa, bo jej konto było powiązane z mailem na polackim serwisie typu interia. Całe szczęście po kilku dniach batalii ze steamem udało się odzyskać konto.

Polecam raz na jakiś czas korzystać z metod odzyskiwania kont, żeby potem nie mieć takiej sytuacji jak OP.