OLD runescape 2007

Hidohebhi mam nick gdyby ktoś chciał pograć dopiero zaczynam mam 36cbt dopiero

dodawajcie mnie Moj nick Hayuji

Witam, ja gram dodalem was w grze:) mam nadzieje , ze uda sie jakos in game spotkac. Czy miedzy swiatami tez priv mozna pisac? czy tylko jak na tym samym jestesmy ?

Tak można pisać pomiędzy światami

Jeżeli dopiero zaczeliście swoją przygode z osRS to polecam wbić na clan chat "santa shark" który nie dawno odkryłem, jest tam troche polaków, którzy mam nadzieje z checią udzielą pomocy nowym graczom jeżeli chodzi o pytania dotyczące samej gry jak również w kwestii materialnej ;)

59cbt trochę wolno ale str do 70 chce dobić wbijajcie fajnie pograć w ors po tylu latach znowu !! :D

Siemano, gra ktoś w Old school RS? jakby ktoś był chętny to zapraszam do wspólnej gry, wysylac swoje nicki to się zgadamy i pogramy razem, Najlepiej ktoś doświadczony w grze bo dawno nie grałem i wielu rzeczy nie pamietam. mój nick:vrutel pozdro czekam w grze! :)

Witam ,odkopuje temat ktoś chętny od nowa pocykać w old schoola albo są już ludzie co grają i szukają kompanów do gry , dc,ts mile widziany ,nowi gracze też mogą wpadać ,jako weteran postaram się nakierować i pomóc ,ale nie grałem x czasu to sam muszę sobie przypomnieć co i jak :smiley: