OLD runescape 2007

Siemano, gra ktoś w Old school RS? jakby ktoś był chętny to zapraszam do wspólnej gry, wysylac swoje nicki to się zgadamy i pogramy razem, Najlepiej ktoś doświadczony w grze bo dawno nie grałem i wielu rzeczy nie pamietam. mój nick:vrutel pozdro czekam w grze! :)

Jak obecnie to wygląda W OS-RS nadal da sie zarabiać np scinając drzewa, czy łowiąc? na grand EXCH? czy ceny sie zmienily... i sa inne sposoby? Wróciłbym ... ale mam dobra postac na R3 i nie wiem czy grac na R3 CZY W OS-RS, ten r3 nie grywam bo jest dziwny- ale od nowa wszystko robic na OS też aż mnie boli :C

Prawdopodobnie nadal opłaca się farmić esencje tudzież robić runki, ścinać drzewa, robić łuki i używać H.alch. Przecież to główne narzędzie do tworzenia pieniążków :D

Jak grałem to sam ścinałem drzewa, robiłem łuki(pełne, ofc) kupowałem runki natury i alchowałem. Kasa niezła, ale zanim zacznie płynąć to trzeba trochę farmić, niestety.

Myślę, że na farmie flaxu też można jakoś zarobić.

Grałem do niedawna w 07scape i bardzo gorąco polecam. Przestałem z racji braku osób do wspólnego grania lub rozmowy w grze. Granie sam dla siebie trochę nudziło. Spokojnie w tydzień można zarobić na 14 dni membersa jeżeli wiesz jak i masz trochę determinacji. Jeżeli chcesz pogadać to odezwij się na PW.

Ja jakoś dwa tygodnie temu wrocilem do os-rs po dwu miesięcznej przerwie i jak narazie fajnie się gra, ceny na GE całkiem przyzwoite, co do zarabiania tak jak powiedziałeś scinanie drzew, łowienie ryb ewentualnie mining, chociaz wiadomo że są lepsze sposoby jak masz memba, w rs3 nie gram bo to już zupelnie inna gra, nie to co kiedyś.. kompletnie nowy nie koniecznie lepszy system walki dużo nawalone w interface, kompletnie inna grafika, wszystkego za dużo moim zdaniem, nie bardzo ogarniam co się tam dzieje, dlatego zapraszam do old-schoola o wiele łatwiej jest się połapać o co chodzi, chociaż wciąż wielu rzeczy nie wiem, chyba najwiekszym minusem jest fakt ze nie ma polskich graczy, dlatego szukam kogoś do wspólnej gry

Vrutel, dawaj znać na PW, nick "Adavald". Za wiele nie gram, mało czasu, ale jak tylko mogę to siedzę :D

I jak najbardziej potwierdzam, gra się niesamowicie przyjemnie, multum ludzi, teraz jeszcze Deadman... OS kwitnie :D

Ja bym chętnie wrócił nick: wiciorny... ale na razie problem mam nawet żeby na axe zarobić do scinania :D

Ja chętnie też pogram z wami, bo chodzi mi po głowie powrót. Nick w grze to Siemien16. Dodajcie mnie i możemy czasem pograć i pogadać na TS :)

No ja aktualnie cisne w ors i total troche wbijam wkrotce memba ogarne to wszystko bedzie szybciej isc, combat wbije i zacznę na membie kase zarabiać bo na f2p niestety trzeba 3-4x wiecej czasu poswiecic, zeby dorobic sie tyle co na p2p przez godzine pozniej jakies lepsze eq ogarne pobawie się w pk, questy porobie miedzyczasie pewnie castle warsy jakies itp mysle ze bedzie spoko, zachecam do wspolnej gry

Chetnie udziele pomocy nowym graczom, pisać do mnie na priv; vrutel

Wow !!!!!!!!! Boże ale jestem szczęśliwy, że zajrzałem na to forum ! Z nudów szukałem jakiejś gierki i przez przypadek zauważyłem ten temat :) Boże ile ja czasu kiedyś przegrałem w tą gre ;) Miałem jak dobrze pamiętam 103cmbt ;) Dziś rozpoczynam od nowa ;) Zapraszam do wspólnej gry moj nick w grze to Prawilny a skype lucek1211 ;) Pisac Dzwonic ! Pozdrawiam

Witam, dawno tutaj nie zaglądalem ale nadal gram, kupiłem memba na 14 dni za bonda i swietnie się gra :) aktualnie mam 955 total ale szybko skoczy do przodu bo 6x skili mam na 1 poziomie, miedzyczasie robie questy na cw chodze i hajs zbieram na nastepnego bonda i eq, prawilny złapie cie w grze to napisze, pozdrawiam i zapraszam do wspolnej gry ;]

Jest sens zaczynać w RS'a teraz? Kiedyś dawno dawno temu grałem. Nadal tak cieżko wyskillować postac?

To zależy gdzie chcesz grać.

Na daną chwilę masz do wyboru Runescape (RS3) albo Old School Runescape. Szybko wyjaśniając, RS3 to ten z lepszą grafiką, ale mikropłatnościami, zmianą systemu walki i całą resztą dziadostwa które twórcy wrzucili do gry przez cały czas jej tworzenia.

Old School Runescape to osobna, oczywiście w pełni oficjalna gra, która powstała dzięki społeczności graczy, którym nie podobał się kierunek w którym Jagex pchał swoją grę.

W RS3 skilluje się o wiele wiele szybciej. W Old School skill wchodzi tak jak kiedyś, czyli mozolnie ;d

Odpowiadając na pytanie- Opłaca się chyba bardziej niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o Old School. W tym momencie online wynosi 40k osób, nigdy nie spada poniżej 20/25 tysięcy :)

Gra dostaje częste aktualizacje, każdy update zostaje wprowadzony na serwer tylko za zgodą społeczności (przez system głosowania). Na chwilę obecną jest to jedyne mmo w które gram.

Jeśli już chciałbyś zacząć to polecam jednak wykupić tego membera, gra się o niebo przyjemniej. Jeśli masz więcej czasu, to bez problemu można zarobić na Membera w grze :)

Hej jesli dalej gracie , dajcie mi swoje nicki. :) na ktorym swiecie zazwyczaj jestescie ? ta gra ma dalej jakis cel ?

Witam, ja wciąż gram moj nick vrutel, zazwyczaj na 342 worldzie siedze do którego na początku nie bedziesz miał dostępu gdyż jest to świat tylko i wyłącznie dla membersów (płatni gracze) gra w zasadzie nie ma konkretnego celu gdyż te ustanawiasz sobie sam np wbicie 99/99 w 23 skillach co zajmuje bardzo dużo czasu do tego masz sporo questów, które nie polegają tylko na tym by zabić kilka stworów lecz często posiadają ciekawą fabułe a wykonanie ich pochłania dosyć dużo czasu, oprócz tego musisz standardowo ubrać postać co również do łatwych zadań nie należy zwłaszcza jeżeli chcesz ją ubrać bisowo.. do tego dochodzą różne mini-gry takie jak castle-wars i wiele więcej, specjalistą nie jestem bo wciąż wielu rzeczy nie wiem i na bieżąco odkrywam, ale jest co robić więc gre polecam ;d

Właśnie ukończyłem tutorial i gra wydaje się fajna :) Opowie ktoś o grze o co w niej chodzi itp. ? nick : kris15oi

no gra ogólnie fajna jest jak będziesz miał jakieś pytania dotyczące gry to napisz do mnie na GG 54916472

Witam, ja gram dodalem was w grze:) mam nadzieje , ze uda sie jakos in game spotkac. Czy miedzy swiatami tez priv mozna pisac? czy tylko jak na tym samym jestesmy ?

Wrzucam kolejnego screena z gry był 774 total aktualnie 1212 wiec 400+ totala do przodu :)