Old School Runescape [HD] Premiera 13.09.2021r

Mam przyjemność wspólnie z moim klanem zaprosić Was na premierę (już oficjalnego, wspieranego przez Jagex) dodatku do klasycznej wersji Runescape [HD].
Jeśli szukacie mmorpg, który wciągnie was na dłużej niż miesiąc czy dwa i da lata naprawdę dobrej zabawy, a Osrs do tej pory raził was retro grafiką, to trafiliście idealnie w czas.
50 53-A 53-B 53-C

Prócz odświeżonej grafiki Runescape wciąż może pochwalić się ogromną bazą graczy, wynoszącą grubo ponad 2 miliony aktywnych użytkowników!
population

O nas:
Jesteśmy Polską społecznością Osrs zrzeszającą graczy pragnących wspólnie poznawać świat gry. Pomagamy nowym, służymy radą jak i wspólnie bierzemy udział w licznych aktywnościach w grze, takich jak Bossy, Questy, PvP oraz ogromną ilość aktywności PvE.

Link do klienta gry wyposażonego w liczne addony: https://runelite.net/
Link do naszego discorda: https://discord.gg/rMAXcKtNrG

Wiele osób ma pytanie odnośnie jak uruchomić HD.
W tym celu potrzebujemy klienta Runelite, dostępnego z linku powyżej. PLUG-IN HD wbudowany jest w Hub klienta gry. Uruchamiamy go z poziomu rozwijanego paska opcji po prawej stronie (w kształcie klucza). Dodatek jest w wersji beta i twórcy zastrzegli, że mogą wystąpić jakieś wizualne “bugi”, jednak zostaną one w zupełności naprawione w przyszłych dniach.
unknown-2

No i co z tym HD?

Jeszcze nie ma xd

Byłoby fajnie gdyby guru zakrzyczał na portalu, że HD już jest i działa…

HD już jest i działa. Ze względu na drobne problemy premiera była przesunięta o parę godzin.