Once Human - który serwer ? - Odpowiedź ! :D

Wraz z ludźmi z Discorda poniżej zdecydowaliśmy się grać na
Manibus (Novice), Serwer: PVE01-00007
Dla zainteresowanych.
Darmowa dobra broń na start dla nowych graczy (do 10 poziomu można zdobyć, używać dłużej). W grze wciskasz F3, zakładka Event, wybierasz Accept Invitation po lewej stronie ekranu i wbijasz ten kod -> yq150028443

A To Ten Dc

Panowie bardzo szybko skaczą z tytułu na tytuł xD

Trudno żeby 150 osób grało ciągle w jedną grę xD
Poza tym oto właśnie chodzi w tym Discordzie.
Nie jest to grupa ludzi grających tylko w jedną grę, ale społeczność ludzi powyżej 30 roku życia, którzy grają w różne.

Ja dołączyłem dopiero dla Once Human, więc nie masz racji :kissing_heart: No dobra, może tak połowicznie xd

No tak, Ty dołączyłeś dla Once Human, inni dla The First Descendant, jeszcze inni być może dla strategii :slight_smile: a jeszcze inni dla innych coopów :slight_smile:
Generalnie, absolutnie nie skupiamy się tutaj na jednej grze.
Piszę to żeby nie było rozczarowania, że ktoś wchodzi szukając ludzi tylko do konkretnej gry, a tam ludzie grają w coś innego :slight_smile:

Dany DC nie jest skupiony pod tylko dany Tytul jak narazie ludzie graja w The First Descendant oraz Once Human z czasem napewno powiekszy sie o inne tytuly. Oraz mamy ludzi prawie 30+ jest pare osob 27/28 wiec niema takiego sufu jak na niektorych dc ktorych nikt nie piluje

może wibije zobacze gram oba ale bardziej first desedant z once human jakoś mi nie podchodzi bo dla mnie jest zbyt ea.

Aktualnie serwer 07 pełen po brzegi, tak więc do końca sezonu zapraszam na discord. Przy nowym sezonie będzie można ponownie wybrać numerek.

Zwiększyli serwer cap, tymczasowo tworzenie nowych postaci na 07 odblokowane ! :smiley:

bump