Once Human - który serwer ? - Odpowiedź ! :D

Wraz z ludźmi z Discorda poniżej zdecydowaliśmy się grać na
Manibus (Novice), Serwer: PVE01-00007
Dla zainteresowanych.
Darmowa dobra broń na start dla nowych graczy (do 10 poziomu można zdobyć, używać dłużej). W grze wciskasz F3, zakładka Event, wybierasz Accept Invitation po lewej stronie ekranu i wbijasz ten kod -> yq150028443

A To Ten Dc

Panowie bardzo szybko skaczą z tytułu na tytuł xD

Trudno żeby 150 osób grało ciągle w jedną grę xD
Poza tym oto właśnie chodzi w tym Discordzie.
Nie jest to grupa ludzi grających tylko w jedną grę, ale społeczność ludzi powyżej 30 roku życia, którzy grają w różne.

Ja dołączyłem dopiero dla Once Human, więc nie masz racji :kissing_heart: No dobra, może tak połowicznie xd

No tak, Ty dołączyłeś dla Once Human, inni dla The First Descendant, jeszcze inni być może dla strategii :slight_smile: a jeszcze inni dla innych coopów :slight_smile:
Generalnie, absolutnie nie skupiamy się tutaj na jednej grze.
Piszę to żeby nie było rozczarowania, że ktoś wchodzi szukając ludzi tylko do konkretnej gry, a tam ludzie grają w coś innego :slight_smile:

Dany DC nie jest skupiony pod tylko dany Tytul jak narazie ludzie graja w The First Descendant oraz Once Human z czasem napewno powiekszy sie o inne tytuly. Oraz mamy ludzi prawie 30+ jest pare osob 27/28 wiec niema takiego sufu jak na niektorych dc ktorych nikt nie piluje

może wibije zobacze gram oba ale bardziej first desedant z once human jakoś mi nie podchodzi bo dla mnie jest zbyt ea.