Online / kooperacja /solo

Witam,
szukałem sam w internecie ale naprawdę mamproblemy dlatego stwierdziłem że czas poradzić się tutaj.
Poszukuję tytułu który:
-jest online
-można grać samemu
-można grać coop z kilkoma graczami

Gry które mi sie spodobały:
-diablo (można solo, można z kimś) ale odpada bo foch na blizzard
-sacred 2 (fajne ale niestety nie jest online)
-harvest moon (jakby bylo cos takiego online to tez by bylo spoko)

Gry które mi sie nie spodobały:
raczej w nic takiego nie grałem, a gry wyżej podałem po prostu jako przykłady rozgrywki, która była ok

Może to być RPG, może to być strategia, moze to być zwykłe prowadzenie farmy.
Mam tutaj na myśli gre w której kiedy w przypadku RPG mogę sobie wejśc, odpalić gierke ze swoją postacią, podrpić, pofarmić, i jak przyjdą znajomi to dołączyć do gierki wspólnie. Lub jeśli chodzi o strategie/prowadzenie farmy kiedy mamy swoją mape i każdy z nas moze grać osobno pracując na wspólny progres, ale jak bedziemy oboje to mozemy kontynować zabawe razem.

Do tego w sumie nie chciałbym za tego typu gierke dać więcej niż 50zł, nie bede bulił cebulionow za tytuł który nie wiem czy mi sie spodoba i nie mam jak go przetestować.

Takich gier jest dosyć sporo (jeżeli cię dobrze zrozumiałem) np:
warframe, tibia, vindictus, eve online, the division czy nawet minecraft.
W sumie prawie każde mmo na endgamie spełnia twoje oczekiwania np. SWL, guild wars 2, teso.
Jeśli chcesz coś konkretniejszego to proszę doprecyzuj, chyba że po prostu ma to być gra gdzie sobie możesz pograć z kolegami online.
stardey valley podobna gra do Harvest moon. Tylko nie jestem pewien czy już jest tam Multiplayer czy jeszcze nie.

Path Of Exile ?

Cóż czytając Twój post, myślę że odnalazłbyś się w naszej ekipie i w świecie, w którym zatopiliśmy się wraz z moją Ekipą. Sprawdź podlinkowany poniżej post Ty i każdy kogo ten wpis zainteresował, być może odnajdziecie to czego szukacie, tak jak my. Czekamy na was! :slight_smile:

Ekipa na lata

właśnie chodzi o to że ma być możliwość ONLINE, ale nie ma być mmo.
path of exile dla mnie jest po prostu gówniane tak jak diablo3
edit: grałem w oba, w diablo z 600h, w poe 200-300(nie wiem bo nie zawsze przez steam)
stardew valley wlasnie widziałem, cos takiego tez byłoby spoko, mysle o tym ale biorąc pod uwage to ze lubie pixel art a ten który tam sie znajduje uważam po prostu za spieprzony bo wygląda okropnie nie jestem przekonany do tytułu.

denris wlasnie o to chodzi ze chce sobie pograc z moim jednym ziomkiem w cos takiego bo mamy dosyc juz ligi legend, szukania dobrego mmo, chcemy cos online tylko dla siebie, i jezeli ktos bedzie chcial jeszcze to ewentualnie dołączy. człowiek ma dosyc tych gier ale z przyzwyczajenia nadal je odpala i tylko sie denerwuje :smiley: