Onzbieratazosy

witam,

mam sprawe odnosnie uzytkownika zbieramtazosy, a wlasciwie jego łamania regulaminu, juz tłumacze. Jakiś czas temu zalozyl on bloga w którym nie przychylnie wyraża się o użytkowniku Yamiji, nie żebym go lubił ale mniejsza, wytyka mu jakieś błędy, twierdzi ze niby sie ośmiesza itp.

podczas gdy sam zakładałem bloga przeczytałem jego regulamin który brzmi tak http://prntscr.com/9atdje

no i mówi ze zakazane są materiały szerzące nienawiść, niedokładne, zniesławiające! a seria tazosa obnażająca przez niego wskazanych uzytkowników właśnie taka jest! mimo ze wydaje mi sie ze ten regulamin nie jest ogólnodostepny i mozna go przeczytac i tylko i wyłacznie przy zakładaniu bloga to jest on złamany przez niego. DOMAGAM SIE REAKCJI!

Rozumiem twoje oburzenie i sam sądzę, że ktoś "z góry" powinien zareagować, ale prawda jest taka, że nawet jak go zbanują, to wróci jako jakiś "kolekcjoner tazosów" albo "zbieracz tazosów" i tak w kółko, aż mu się nie skończą te tazosy (czyt. aż mu się nie znudzi).

Przykład sławnego Vampira, który męczył wszystkich swoją egzystencją na tym forum jeszcze dość długo po pierwszym permie ^^

Ja jeszcze dziwię się, że jeszcze go nie zbanowali. Po zastanowieniu nie banujcie, jest chociaż trochę śmieszniej na forum. No i oczywiście jakby nie patrzeć darmowa reklama, bo przecież jeszcze swoje żale wylewa pewnie na nk lub fb.

Dostal czasowego bana. Czego chciec wiecej?

@Up

Perma :D Nie, serio, po co takiego typa trzymać na forum? Obviously konto założone tylko, by trollować.

Tez bym mu dal perma, ale administracja chce byc poprawna i trzymac sie zasad, ktore sami ustalili. Tazos dostanie perma wtedy, kiedy nazbiera odpowiednia liczbe warnow. Troche jeszcze sie z nim pomeczymy

na NS zawsze mozna liczyc, zawsze! kobieta o złotym sercu i zasadach

Chociaż powinien dostać nagrodę, za największego twardziela tego forum.

Trzeba sprawdzić czy troluje też CD Action. Wyślijmy go tam do konkurencji, jako szpiega numer jeden.

Mam gold member'a na jednym forum, ale tam nie trolluje, bo administracja przestrzega regulaminu i nic sobie ponad to nie dodaje. Potem ma problemy, a wystarczy podkreślić niewiedzę i tyle. Podobnie jak w polskim prawię ;).

Pewnie, że właściciel rządzi mocną ręką i regulamin dopięty jest na ostatni guzik, bo przez kilka lat działania forum miał na to czas, nie to co tutaj :)

Dodatkowo tam support jest głównie od pomagania :*

Ach zapomniałem, że tutaj administracja chociaż i tak spędza cały czas wolny nadal nikt nie ma czasu napisać porządnego regulaminu oraz naprawieniu tego śmiesznego bota "wyświetl to pewnie od pół roku nie działa".

Najśmieszniejszy jest ten punkt co by sobie dopisać coś do regulaminu, gdy sytuacja będzie tego wymagała.

Nie pozdrawiam nikogo

"a seria tazosa obnażająca przez niego wskazanych uzytkowników właśnie taka jest"

Nienawiść do hipokryzji tak zostałem wychowany.

Od kiedy 1 blog to seria tak poza tym ?

Masz wyższą matematykę typie?

trollowac tez trzeba umiec z klasa. Ty jestes w tym slaby.

Przecież fanajrona nic nie wie o mowi nienawiści.

Ja osobiście nie użyłem nic co by go obrażało bądź do tego namawiał.

Zapomniałem tutaj jest pełno osób, którzy nic nie wiedzą i się wypowiadają.

Użyłem tylko dowodu :)

Więc już się nie ośmieszaj.

no dobra ostatni post w tym temacie - napisałem seria odnosząc się do jednego wpisu na blogu ponieważ z góry zapowiedziałeś że będzie dotyczyła ona więcej niż jednej osoby, a każdy wpis będzie na temat jakiegoś jegomościa. Wnioskując po wydźwięku opisu oraz jednego wpisu z góry można było zalozyc ze CAŁY blog będzie miał taki charakter.

A materiały te szerzą nienawiść ze względu na to że taki jest twój główny cel, szerzenie nienawiści to nie tylko nawoływanie "ZABIJCIE GO" itd. to również działania mające na celu podżeganie innych lub manipulowanie tak aby reszta miała o użytkowniku inne zdanie, takie które w większości opiera się na twoim zdaniu. Ale nie tylko bo blog Twój również mial charakter niedokładny o osobie (ze względu na to że subiektywny, sam nie rozumiesz co czytasz i próbujesz innym wmówić co jest czarne a co białe) Jak i równiez zniesławiające! Niekoniecznie taki był ale taki miał cel - więc podchodzi pod zasłużonego warna.

Czyli pokazywanie czyjejś hipokryzji.

To teraz:

manipulacja

szerzenie nienawiści

podżegnie innych

Dobra rozumiem twój bUl.

Ty nie rozumiesz co piszesz, bo posługujesz się terminami, których znaczeń nawet nie znasz.

Idąc twoim śmiesznym śladem napisze pozew na telewizje, bo ostatnio widziałem reportaż poparty dowodami o dyrektorze jakieś fabryki.

Subiektywne to to nie było, bo haj$.

Ach ci źli reporterzy to ewidentna mowa nienawiści.

Tak na przyszłość zmień sobie religie na etykę w tym swoim gimnazjum.

Wiesz jesteś aż tak zmanipulowany, że ta skarga sama zaraz będzie namawiać do nienawiści

Nie koniecznie taki miała cel, ale tak wyszło z pisanych przez ciebie bzdur.

Dodatkowo próbujesz mi przedstawić, że pisałem coś typu.

"nie lubcie go to hipokryta" czy coś podobnego"

Dodaj sobie coś jeszcze to dalej się pośmiejemy.

Gdzie nikt tej hipokryzji nie widzi...

Poza rzecz jasna omnipotentnym kapslem :)

Wpis na blogu łamie regulamin. Zwroty takie jak "forumowa nieczystość", "chłam forum" kierowane w stronę innych użytkowników nie będą dozwolone, a sam regulamin w kontekście tego typu określeń jest chyba dość klarowny. Punkt ostrzeżeń został już przyznany raz, więc nie zostanie przyznany kolejny, a przynajmniej nie ma jeszcze ku temu podstaw.

Mam gold member'a na jednym forum, ale tam nie trolluje, bo administracja przestrzega regulaminu i nic sobie ponad to nie dodaje. Potem ma problemy, a wystarczy podkreślić niewiedzę i tyle. Podobnie jak w polskim prawię . Pewnie, że właściciel rządzi mocną ręką i regulamin dopięty jest na ostatni guzik, bo przez kilka lat działania forum miał na to czas, nie to co tutaj Dodatkowo tam support jest głównie od pomagania :* Ach zapomniałem, że tutaj administracja chociaż i tak spędza cały czas wolny nadal nikt nie ma czasu napisać porządnego regulaminu oraz naprawieniu tego śmiesznego bota "wyświetl to pewnie od pół roku nie działa".Najśmieszniejszy jest ten punkt co by sobie dopisać coś do regulaminu, gdy sytuacja będzie tego wymagała. Nie pozdrawiam nikogo "a seria tazosa obnażająca przez niego wskazanych uzytkowników właśnie taka jest"Nienawiść do hipokryzji tak zostałem wychowany.Od kiedy 1 blog to seria tak poza tym ? Masz wyższą matematykę typie?

Zupełnie nie wiem czemu po raz kolejny do odpowiedzi wywoływana jest administracja, chociaż w tym przypadku nikt z zespołu nie ma z tą sprawą związku. Jeżeli chodzi o sprawy regulaminowe lub inaczej - takie, do których edycji mam dostęp jako administrator takiego szczebla (do naprawy newsBota nie mam), to są one jak najbardziej elastyczne i ich zmiana w niemal każdym aspekcie jest możliwa. Zupełnie inną sprawą jest natomiast ostateczna forma, jaką chciałbyś aby ten regulamin przyjął. Obawiam się, że na przyzwolenie na "zjadanie" innych użytkowników zgodnie z prawami ulicy (czy czym tam się kierujesz) nie masz co liczyć, bo to nie jest twoje środowisko, twoje podwórko ani twoja piaskownica.

Jeżeli to forum jest rzeczywiście tak złe, to być może pora po prostu znaleźć inne. To miejsce zna już jeden nieregulaminowy wyjątek osoby, która została ze skutkiem natychmiastowym wydalona z grona użytkowników, a ty coraz intensywniej pracujesz, aby zostać kolejnym.

Wcześniej wspominał, że administracja jest "zła" itp itd. Wiec będzie ją wrzucał do wszystkiego, nawet do tego, że mu deszcz pada w grudniu. Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu pożegnanie takiej osoby natychmiastowo. Postara się nabrudzić przed banem ile tylko da radę, używając teorii z tak zwanej d*py i używając słownictwa "wyższego" myśląc, że robi nie wiadomo jakie pociski, gdzie z naszej strony wygląda to po prostu przezabawnie.
Ja wiem, że administracja stara się przestrzegać swojego regulaminu, ale czasem warto zareagować szybciej i dać odetchnąć wszystkim użytkownikom, niż paplać się w błocie dla samej zasady.

witam,

mam sprawe odnosnie uzytkownika zbieramtazosy, a wlasciwie jego łamania regulaminu, juz tłumacze. Jakiś czas temu zalozyl on bloga w którym nie przychylnie wyraża się o użytkowniku Yamiji, nie żebym go lubił ale mniejsza, wytyka mu jakieś błędy, twierdzi ze niby sie ośmiesza itp.

podczas gdy sam zakładałem bloga przeczytałem jego regulamin który brzmi tak http://prntscr.com/9atdje

no i mówi ze zakazane są materiały szerzące nienawiść, niedokładne, zniesławiające! a seria tazosa obnażająca przez niego wskazanych uzytkowników właśnie taka jest! mimo ze wydaje mi sie ze ten regulamin nie jest ogólnodostepny i mozna go przeczytac i tylko i wyłacznie przy zakładaniu bloga to jest on złamany przez niego. DOMAGAM SIE REAKCJI!