Open World PvP MMO z dagger vibes ala L2, czy takie istnieje?

Grałem w BDO z 2 lata temu Ninja. Próbowałem WOW rogue, ESO Nightblade, teraz coś tam pykam w Warhammera ROR witch elfem ale to nie to samo - jakieś drewniane, mało mechaniczne to jest, cała mechanika, nie wiem razem z animacjami, tragiczne, czuje się jak jakiś warrior gibający mieczywkiem a nie sztyleciarz - no oprócz BDO, jakoś dagger z L2 mnie urzekł w PvP. Czy istnieje jakies zywe MMO z dobra klasa daggera/rogue warta uwagi? Tyle tytułów niby wychodzi a bieda straszna na rynku MMO.

Aion, jeżeli nie przeszkadza Ci wydawca na Europę i jakieś tam rzeczy w Item Shopie które pomagają szybciej ogarnąć Enchant itp. Gra ma się dobrze pod względem populacji. Aktualizacje są częste i zawsze przy Uodate’ach jest napływ ludzi. Jest dużo Event’ów z różnymi fajnymi Item’ami w tym często End Game Gear etc. Teraz Set PvP robi się bardzo szybko i łatwo co pozwala na mniej więcej równą walkę z weteranami. Tzn. Nie spływasz na jednego lub dwa Hity. Wybór należy do Ciebie. Aion to jest jedna z ostatnich gier mmorpg która stawia bardzo na Open PvP. W przyszłym Patchu za jakieś 6-10 miesięcy wychodzą nowe Sety PvP i każdy będzie je robił od zera.

Probowalem kilka lat temu ale cos pustawo bylo i mnie nie wciagnelo. Jaka tam jest klasa ala dagger, jakis filmik?

Zaczalem na euroaion sinem grę, jakis spoko guide 4.6 dla sina w asmo?

Po prostu graj. W wersji 4.6 trochę się ten lvl wbija. Podczas tego sam ogarniesz. Pamiętaj do PvE Sword Main Hand + Dagger w Off Hand w PvP 2x Dagger i naucz się Weavingu przeplatanie Auto Attacku pomiędzy Skillami.

Zacząłem pykać na tym euroaion, widze, że skille i tak się automatycznie tu dodają, od cholery ich jest w sumie ale póki co mam taki gear startowy, że mooby spadają na skilla, dwa choć rozsądnie byłoby już wyrabiać jakiś nawyk chainowania ich.
Jakieś porady na czym się skupić? Aktualnie 16 lvl, przypomnę sin po stronie asmo.

Podbijam

To już nie grasz na EuroAion? :rofl:

Coś tam gram ale community strasznie hermetyczne i większość ma wyjebane xD