Operation Breakout

@up możesz grać na niej tak samo jak na mirage albo duscie. Jest tak jakby "czysta" bez żadnej operacji

Aaaaa o to chodzilo :) z tego powodu jestem.mega bardzo zadowolony, najlepsza mapa :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Może mi ktoś wyjaśnić jak działają te dlc?Jestem,a właściwie będę nowy w CS'ie i nie za dużo wiem o tym.Czy będą te mapy z operacji na zawsze czy znikają po jakimś czasie jak broń i auta z gta V?Dlc zawsze jest płatne?Jeżeli tak,to mniej więcej po ile one są?Opłaca się zakup dlc i jak wyglądają misje(Zdążyłem wyczytać w tym temacie,że takowe istnieją,więc jestem ciekaw)?

Opłaca się kupić szybko się zwracaja, sa platne e zaleznosci, wczesniej po 2.30 teraz chyba 4.20 euro. Szybko sie zwracaja 1 skrzynka to przeszlo 50% samego zakupu przepustki na operacje. Misje da tylko dla czlonkow operacji, niektore mapy rowniez.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Powiem tak, CS zawsze mnie odrzucał, a że dostałem w prezencie, ale też z mojej winy, grałem "zabawne" tryby a nie Casual / Competetive

Kupiłem w końcu ten nieszczęsny Breakout i gra się miodnie.

Nie ma non stop De_Dust (wiem wiem mapa klasyk ale mi sie od niej zwracało już...)

Witam jako ze nie chce zakladac nowego tematu napisze tutaj pytanie. Czy warto kupic teraz operacje bloodhound w csie albo czy kupic pozniej ? Ile bedzie trwala ta operacja ? Kiedy zniknie mozliwosc zakupu w csie jej ?

Bedzie trwala do 30 wrzesnia. Mysle ze warto ja kupic poki co. Operacje najlepiej sie kupuje zaraz po patchu zeby odrobic te 5 euro wydane na zakup.

Powiem tak, nie tylko ty jesteś taki cwany :) Na jednej operacji nie zarobisz kokosów, inni kupują dziesiątki by mieć zysk, bo zarobisz zaledwie 2 ojro po nawet 2 miesiącach za sztukę i to w dobrym czasie( no chyba że masz zamiar trzymać ze 2 lata to co innego) Kilka dni temu jak i może 2 razy na rok wychodzi jakaś operacja. W tym najbardziej opłaca się skupywać skiny, bo wszyscy wtedy chcą przepustkę. Ceny spadają od 20 do nawet 50% za skin( oczywiście nie przepuściłem takiej okazji :) potrzymać taki skin z miesiąc i sprzedać z jak najlepszą ceną a i przy okazji znudzi ci się ten skin grając nim w csa. Jeśli chcesz zarobić pomijając operacje to tylko skrzynie. Jakieś 3 miesiące temu kupiłem około 150 sztuk skrzyń łowcy za 0,03 sprzedałem je ostatnio za 0,19 za sztukę. Czasami jak za długo trzymasz towar to później żałujesz że go nie sprzedałeś wcześniej, dlatego najważniejsze jest wyczuć moment( nie raz się na tym przejechałem) Aktualnie zamierzam za niedługo kupić trochę skrzyń Phoenix bo za niedługo mogą zniknąć(albo i nie :D) Więc co do zarobku patrzył bym w tę stronę :)

Myślę że pomogłem tobie i nie tylko.

Edit: Sory, źle przeczytałem post. Po kilku piwach człowiek jest trochę rozkojarzony;) Ale macie taki poradnik jak zarobić ;)

Dzisiaj premiere miała nowa operacja :)

http://www.counter-strike.net/operationbreakout

Trwać będzie do 2 października. Ciekawie bo oprócz map dostaliśmy również misje (coś w stylu tych z BF) i aż cztery kolekcje broni :) Te ze skrzynki oczywiście najciekawsze. Co o tym myślicie?