Operation Breakout

Dzisiaj premiere miała nowa operacja :)

http://www.counter-strike.net/operationbreakout

Trwać będzie do 2 października. Ciekawie bo oprócz map dostaliśmy również misje (coś w stylu tych z BF) i aż cztery kolekcje broni :) Te ze skrzynki oczywiście najciekawsze. Co o tym myślicie?

co tam operacja, wazniejszy update i nerf CZ'ki

CZ-tka była dla mnie useless, chociaż jako połączenie z AWP była OP. Irytuje mnie że Volvo balansuje bronie ilością amunicji a nie recoilem itd...

Moim zdaniem ostro przegieli z ceną tej operacji, przewaznie była ok. 2-2,50 a teraz? Update na plus, szkoda cz'tki :<

Moim zdaniem ostro przegieli z ceną tej operacji, przewaznie była ok. 2-2,50 a teraz? Update na plus, szkoda cz'tki :<

Tyle to ona była na promocji :) Ale 30zł to chyba nie majątek, zwłaszcza że gra kosztuje 20-30zł. Patrząc na zabiegi firm typu EA, czy wszelacy twórcy CoD'a i ich ceny DLC to naprawdę są śmieszne pieniądze.

Nie na promocji, zawsze w 1 dzień kupywalem. Na promocji 0.70. :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie na promocji, zawsze w 1 dzień kupywalem. Na promocji 0.70. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nawet jeżeli to myślę, że to co napisałem jest wystarczającym argumentem na tą cenę ;) mapy, misje do października za 5 euro? ;) Zabawy na setki godzin...

Tez racja, jedyne co mnie przekonuje to misje bo z wszystkich operacji tylko na de cache i agency gralem :P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

5€ za przepustkę? Poczekam aż stanieje. Nerf Cztki ok, Deagle nabrał wreszcie buffa, buff Tec'a nawet.

http://cybersport.pl/artykul,27605,spora-aktualizacja-w-csgo.html

Polecam poczytać o mapie inferno B)

Moim zdaniem nie jest zaskoczeniem fakt że ta Operacja jest najdroższa w historii CS:GO. Dlaczego?

Dodali, misję które trzeba dostać ( dropnąć jak kto woli :P ) A za zrobienie misji jest nagroda w postaci skinu i to aż z 3 kolekcji, więc wybór jest duży, chociaż te skiny też nie należą do najlepszych :P

I tutaj zbliża się sam fakt, że z tą operacją mamy aż 4 kolekcje ( 3 kolekcje do misji, i jedna ze skrzynek )

Nowe mapy, grałem i jestem mile zaskoczony, jak w Operacji Phoenix nie cierpiałem tamtych map... to tutaj chęcią w nie pogrywam :)

Oraz patrzcie na fakt, że skrzynki jak na razie sprzedają się po 3€ ( przynajmniej Ja za tyle sprzedałem ) Jeszcze jedna i zwróci mi się zakup tej operacji.

Dla mnie opłacało się wydać :P

A teraz fakt broni... to cieszę się że CZ zostało tak osłabione, ale za to martwi mnie fakt TEC-9 i DE, które są szybsze i celniejsze niż to było wcześniej... Na pewno CZ dalej będzie grana, ale z czasem zastąpi Ją TEC-9 u terrorystach. Więc nie mam pojęcia czy dobrze zrobili, dla mnie powinno się to wszystko skończyć jedynie na osłabieniu CZ

Jak oceniacie skiny, które się pojawiły w tej Operacji? :D

Operacja w sumie nie jest taka droga, po sprzedaniu pierwszej skrzynki z dropu jestem już tylko 0.7€ na minusie, a znając życie do końca operacji "zarobię" na skrzyniach tyle, że jakiś ładny skin sobie za to kupię :)

CZ niby dostała nerfa w celności, ale dla mnie to dalej top1 pistolet, który na blisko jest nie do pokonania.

Misje są jak najbardziej na plus, chociaż szkoda, że trzeba je "dropić" jak zwykłe itemy, a dostaje się ich od razu po ukończeniu wcześniejszych.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to mapy, które weszły w tej operacji (nie mówię o cache'u, który został dodany do standardowej puli). Zupełnie nie widzę ich w meczach competitive. Dużo ludzi skarży się na insertion, a dla mnie to najciekawsza z nowych mapek i mimo, że na początku strasznie mnie irytowała, to po czasie ją polubiłem.

Mapy są Ciekawe, ale nie wiem jak jest z nimi podczas Turniejowego, na razie Chce poznać je jak najlepiej, żeby móc wykorzystać. Dla mnie CZ idzie do piachu, dalej jest mocnym pistoletem, lecz z czasem ludzie znowu zaczną używać DE i Tec, ponieważ są skuteczniejsze na jeden pocisk w głowę.

Mnie zastanawiam jak będzie z tymi misjami, czy będzie trzeba je "dropić" i szansa jest jakaś tam... Czy może dziennie mamy gwarantowaną jedną misje :) Chociaż to może zniszczyć całą gospodarkę CS'a na Rynku... Też same skiny za misje nie są najładniejsze, lub przynajmniej mi się nie widzą :D

Ja mam zamiar wykorzystać kasę ze skrzynek na gry na obniżce... W tym tygodniu interesuje mnie Gothic :) Już nie będę musiał pożyczać od kolegi :P

Mi się bardzo podoba zmiana tec9 który w końcu jest użyteczny no i to że de_cache jest teraz normalna mapa w MM <3

Operacja bravo i phoenix kosztowaly gdy wyszly po ponad 2€ a nie 4, ta jest drozsza ale nie jest to jakas wielka suma. Zalezy dla kogo.

Co do samej operacji to nowe mapki sa calkiem przyjemne, skiny srednie a ogolnie update wporzadku.

Nerf cz mi sie nawet podoba bo nawet ogladajac profesionalne mecze z CSa dalo sie zauwazyc ze bardzo czesto druzyna ktora przegrala pistolowa runde to na kevlarach i cz-tkach ugrywali eko.

Jak narazie bawie sie dobrze i zycze wam tez dobrej zabawy z nowa operacja ;)

Pozdrawiam

Zamierzam kupić sobie Cs'a i chciałbym się zapytać gdzie najlepiej moge go kupić, oraz czy mogę odrazu wraz z nim zakupić tą operację ( czy jest ona dostępna do kupienia dopiero po zakupie gry? ). Zależało by mi żeby kupić przez PaySafeCard'a.

Z góry dzięki za odpowiedź

Na Steam Sale miałeś za 5€ a teraz to np. http://www.fabrykakluczy.pl/gra/counter-strike-14/counter-strike-global-offensive-cdkey-klucz-steam-98.html

Przepustkę dopiero po wejściu do gry kupisz lub na rynku steam wcześniej.

Żeby kupić operację musisz mieć zasilony portfel Steam, inaczej się nie da.

Takie pytanie do grających :) Dropią wam misje i skrzynki? :P

Wszyscy narzekacie na cenę tej operacji, ale co jak co zarabia się minimum 5 razy więcej niż się wydało (tak miałem w przypadku Feniksa mimo ze zacząłem grać 3 miesiące przed końcem to zysk dochodził do 20 euro za wydane 2,10).

Co do samej operacji, no jest kilka mniej ciekawych map jak np. Mist ale za to Castle, Rush są niezłe.

@up skrzynka wypadła mi już w pierwszym dniu co za tym idzie odrobiona cała operacja już pierwszego dnia gry tak samo jak i misja.

@softcake jeśli chciałeś kupić cs'a mogłeś to zrobić na wyprzedaży w cenie 3 kluczy (ok. 4,5 euro) mogłeś kupić CS complete

Mi w jednym dniu się zwróciło, bo sprzedałem 2x te nowe skrzynki

A jaka zmiana na de-cache sie pojawila, ze teraz jest to 'normalna mapa na mm'? Bo to akurat moja ulubiona mapa i praktycznie mmy tylko na niej gram :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka