Opinia na temat gry

witam,

Bylem dzis w kinie na Hobbicie i zainspirowal mnie do zagrania wlasnie w Lord Of The Rings ONLINE. I tutaj moje pyatnie do was :) Czy gra jest warta uwagii? jakie ma zalety a jakie wady? Licze na szczere i rzetelne wypowiedzi :)

Gra zła nie jest. Problem w tym, że nie jest też tania.

Jeśli zależy Ci jedynie na genialnym PVE, to nawet się nie zastanawiaj tylko pobieraj. A co do tego czy nie jest tania... Za darmo grasz bodajrze do ok. 30 poziomu, potem za pieniądze odblokowujesz dalszy content. Tak jakbyś płacił za DLC. Szczerze wolę takie rozwiązanie (wiesz za co płacisz i nie daje Ci to przewagi, lecz przedłuża Twoją przygodę), aniżeli pierdółki z IS'u do ulepszeń czy innych durnot.

juz pobralem:)

dwarf > guardian nik Qeshua.

licze na wiecej opinii :)

Gra jest naprawdę godna uwagi, podaj jeszcze na jakim serwerze grasz. Jeśli Snowbourne to mój nick Karoryfer

na jakims innym gralem.

aktualnie mam przerwe w LoTRO.

Pobieram Age of Wushu :) nawet moge pomocz kluczami^^ ale to juz inna bajka :) szukajcie mojego tematu na forum o kluczach do AoW:)

LoTRO ma klimacik ^^ Krasnoludem tam popylalem i o dziwo przyjemnie :)

witam,

Bylem dzis w kinie na Hobbicie i zainspirowal mnie do zagrania wlasnie w Lord Of The Rings ONLINE. I tutaj moje pyatnie do was :) Czy gra jest warta uwagii? jakie ma zalety a jakie wady? Licze na szczere i rzetelne wypowiedzi :)