Opisz swojego Mangowego bohatera albo Superbohatera

Witam was wymyśliłem pewną gierke specialne na te forum Opisz swojego Mangowego bohater albo Superbohatera może to być jaki kolwiek bądź wymyślony (kreatywność przede wszystkim ) . Zobaczmy kto zrobi najlepszy Opis bohatera Ja zaczne :)

Sasuke Uchiha jest ninja z wioski ukrytej w liściach (Konoha) z klanu Uchiha . Sasuke od dziecka twardo trenował razem z swoim adoptowanym bratem Itachim Uchihą który był od niego starszy. Oboje uczyli się na swoich błędach z tym że Itachi był Chuuninem w bardzo młodym wieku ponieważ opanował szybko Sharingana i wyróżniał się od swoich kolegów z Akademi. Był on tak dobry że został członkiem Anbu (Specialnie Wyszkoleni Ninja) w wieku 17 lat . Niestety Itachi dostał zlecenie wybicia swojego klanu od III Hokage . Itachi wybił wszystkich z wyjątkiem swojego młodszego braciszka Sasuke. W ten sam dzień Sasuke zobaczył jak Itachi zabija ich rodziców i zdenerowany wybiegł za Itachim . Kiedy Sasuke zobaczył Itachiego natychmiastowo został wprowadzony w Genjutsu (Coś ala hipnoze) i widział wszystkie zabójstwa Itachiego i przerażony zemdlał. Niestety Sasuke obudził się po wszystkim i sobię poprzysiągł dokonać zemsty nawet jeśli by miał poświęcić swoje życie.

Trochę to głupie, nie uważasz? Chcesz aby inni byli kreatywni (pomysł na grę też "mocno średni"), a sam dajesz gotową postać. Chyba że ja czegoś nie rozumiem.

@UP popieram w sprawie "kreatywności" :D

Mój wymyślony bohater nie jest ninja, ani też magiem, ani coś w ten deseń. Jest po prostu podróżnikiem, który nigdy nie znał swoich rodziców, wychowało go małżeństwo starszych ludzi, którzy byli... No w sumie nikim, szarymi ludźmi, pracujący zwyczajnie na życie, ucząc przybranego syna wartości życiowych. Nazywa się... hmmm... Kolbi ( nic innego mi do głowy nie przychodzi :P ), zaczął życie podróżnika w bardzo młodym wieku szukając szczęścia oraz, jeśli to możliwe, odnalezienia prawdziwych rodziców. Po spotkaniu kilku bandytów / złodziei w czasie "podróży życia" został przez nich pojmany. Od pewnej śmierci uratował go jego młody wiek ( był jeszcze dzieciakiem ), jego uchodźcy postanowili darować mu życie w zamian za przyłączenie się do ich bandy i po prostu przetrwać. W późniejszych etapach podróży z nowymi "przyjaciółmi" zaczął się coraz bardziej zżywać, nauczyli małego Kolbi'ego różnych przydatnych "sztuczek" złodziejskich, np. efektywnego skradania, czy drobnych kradzieży. Wraz z przemijaniem czasu jego umiejętności rosły ( On sam również :P ), a ludzie, przez których został porwany okazali się ludźmi próbującymi jakoś walczyć z powszechną biedą, kradli i rabowali by przeżyć. Chłopiec, dorastał w owym towarzystwie jako dziecko, aż osiągnął 16 rok życia opuszczając grono przyjaciół by szukać prawdziwego celu jego istnienia. W czasie dalszej wędrówki wykorzystywał umiejętności skradania i kradzieży do drobnych rabunków w celu przeżycia. Kolbi jest bohaterem, którego głównym celem jest znalezienie rodziców oraz swojego miejsca na świeice. W czasie swojej podróży będzie stawał się coraz bardziej doświadczonym złodziejem, a później zacznie się uczyć cichych zabójstw, które z czasem opanuje niemalże do perfekcji, jednak będzie nikim w otwartej walce, jego główną ochroną jak i siłą będą cienie oraz noc.

No to tylko tyle, mam nadzieję, że komuś będzie się chciało chociaż połowę przeczytać. ;p Jeśli chodzi o to, że wprowadzenie nie zgadza się z końcem to wyraźnie napisałem, że JEST podróznikiem, a Z CZASEM nauczy się tych wszystkich skrytobójstw. :D

@UP popieram w sprawie "kreatywności" Mój wymyślony bohater nie jest ninja, ani też magiem, ani coś w ten deseń. Jest po prostu podróżnikiem, który nigdy nie znał swoich rodziców, wychowało go małżeństwo starszych ludzi, którzy byli... No w sumie nikim, szarymi ludźmi, pracujący zwyczajnie na życie, ucząc przybranego syna wartości życiowych. Nazywa się... hmmm... Kolbi ( nic innego mi do głowy nie przychodzi ), zaczął życie podróżnika w bardzo młodym wieku szukając szczęścia oraz, jeśli to możliwe, odnalezienia prawdziwych rodziców. Po spotkaniu kilku bandytów / złodziei w czasie "podróży życia" został przez nich pojmany. Od pewnej śmierci uratował go jego młody wiek ( był jeszcze dzieciakiem ), jego uchodźcy postanowili darować mu życie w zamian za przyłączenie się do ich bandy i po prostu przetrwać. W późniejszych etapach podróży z nowymi "przyjaciółmi" zaczął się coraz bardziej zżywać, nauczyli małego Kolbi'ego różnych przydatnych "sztuczek" złodziejskich, np. efektywnego skradania, czy drobnych kradzieży. Wraz z przemijaniem czasu jego umiejętności rosły ( On sam również ), a ludzie, przez których został porwany okazali się ludźmi próbującymi jakoś walczyć z powszechną biedą, kradli i rabowali by przeżyć. Chłopiec, dorastał w owym towarzystwie jako dziecko, aż osiągnął 16 rok życia opuszczając grono przyjaciół by szukać prawdziwego celu jego istnienia. W czasie dalszej wędrówki wykorzystywał umiejętności skradania i kradzieży do drobnych rabunków w celu przeżycia. Kolbi jest bohaterem, którego głównym celem jest znalezienie rodziców oraz swojego miejsca na świeice. W czasie swojej podróży będzie stawał się coraz bardziej doświadczonym złodziejem, a później zacznie się uczyć cichych zabójstw, które z czasem opanuje niemalże do perfekcji, jednak będzie nikim w otwartej walce, jego główną ochroną jak i siłą będą cienie oraz noc.No to tylko tyle, mam nadzieję, że komuś będzie się chciało chociaż połowę przeczytać. ;p Jeśli chodzi o to, że wprowadzenie nie zgadza się z końcem to wyraźnie napisałem, że JEST podróznikiem, a Z CZASEM nauczy się tych wszystkich skrytobójstw.

Wuteef zią, od kiedy bandyci i złodzieje są tacy mili, oraz jedno niweluje drugie, z tego co mi wiadomo złodzieje nie brali niewolników(czy czegoś tam), do tego skoro brali niewolników to są bandyci, a bandyci biorą niewolników tylko po to by się "zabawić". Bandyci lubili się zabawić, lubili zabijać, a tutaj to brzmi jak "Hej chłopcze, chcesz być złodziejo-bandytą? Jeśli się zgodzisz to dam Ci lizaka." - po prostu zapytali go, a nie nakłonili do tego, co mi się nie widzi - pomijając już z tym, że nagle Ci mordercy, bandyci cokolwiek okazali się być kjutaśnymi stworkami, którzy walczą z biedą. Zabijanie nie daje Ci pieniędzy, działa to bardziej na niekorzyść moim zdaniem...

Sasuke od dziecka twardo trenował razem z swoim adoptowanym bratem Itachim Uchihą który był od niego starszy.

Czyżbym przespał jakiś moment mangi/anime, w którym była mowa o tym, że Itachi był adoptowany? :|

Czyżbym przespał jakiś moment mangi/anime, w którym była mowa o tym, że Itachi był adoptowany? :|

Może zrobił to po to by dawać nam wrażenie, że to on stworzył tę postać? btw. wydaję mi się, że więcej informacji o Itachi'm było, niż Sasquatchu.

K, to może ja.

Wysoka laska, duże cyce, jędrna d*pa, nimfomanka, niewyżyta 24/7, długie białe włosy, może tworzyć swoje klony, równiez wiecznie niewyżyte z dużymy balonami, władcza, lub być na górze, robi hadukeny i inne rasengany, ogólnie mogę ją spawnić kiedy mam ochote, pyskata i nie zawsze robi to co każę (chociaż jestem Arcy Szamanem level 75), potrafi też przywalić ze słorda (takiego wyczarowanego z powietrza), i ma duże cycki.

@Kilka razy UP :P Wiem, wiem. Miała być wymyślona historia. :D Wymyślonego bohatera. :P Nie wiem w czym problem. :P Jedno może się nie zgadzać z drugim, wiem o tym. ;)

Jeśli byś cię dobrze oglądali anime i czytali mange to byś cie to wiedzieli że Itachi jest adoptowany i to nie jest prawdziwy brat Sasuke. A co do gotowej postaci to w sumie to może być prawda ja nie jestem zbyt kreatywny znaczy się mój polski nie jest zbyt dobry żebym napisał coś dobrego bez błędnie itp itd.

To teraz moja kolej, ciekawe czy ktoś domyśli się o kogo chodzi :D

W dzieciństwie uwielbiał czytać książki, niezbyt lubił granie na komputerze i dołączył do kółka matematycznego w swoim liceum. Na uniwersytecie nie angażował się już w żadne koła zainteresowań, gdyż bardzo ciężko pracował. Jego głównym marzeniem było stworzenie latającej krainy, co potem mu się udaje. Zostaje projektantem gier dla firmy Argus, tworzy swój super projekt (stworzenie go zajęło mu ok 10 lat), potem sam zostaje GM owej gry oraz jej najsilniejszym graczem, zakłada najsilniejsza gildię zwaną "Rycerzami Krwi". Znany ze swojego skilla Holly Sword. Jego główna bronią była tarcza oraz miecz noszące nazwę "Liberatora".

Opis nie jest jakiś mega trudny, osoby, które obejrzały to Anime bez problemu zgadną o kogo chodzi.

Coś czuję, że powoli się tutaj robi burdel. Zdecydujcie się czy opisujecie gotowe postacie czy tworzycie własne, inaczej temat zamykam. (aż dziwne, ze nie zrobiłem tego od razu, ale cóż...)

Witam was wymyśliłem pewną gierke specialne na te forum Opisz swojego Mangowego bohater albo Superbohatera może to być jaki kolwiek bądź wymyślony (kreatywność przede wszystkim ) . Zobaczmy kto zrobi najlepszy Opis bohatera Ja zaczne :)

Sasuke Uchiha jest ninja z wioski ukrytej w liściach (Konoha) z klanu Uchiha . Sasuke od dziecka twardo trenował razem z swoim adoptowanym bratem Itachim Uchihą który był od niego starszy. Oboje uczyli się na swoich błędach z tym że Itachi był Chuuninem w bardzo młodym wieku ponieważ opanował szybko Sharingana i wyróżniał się od swoich kolegów z Akademi. Był on tak dobry że został członkiem Anbu (Specialnie Wyszkoleni Ninja) w wieku 17 lat . Niestety Itachi dostał zlecenie wybicia swojego klanu od III Hokage . Itachi wybił wszystkich z wyjątkiem swojego młodszego braciszka Sasuke. W ten sam dzień Sasuke zobaczył jak Itachi zabija ich rodziców i zdenerowany wybiegł za Itachim . Kiedy Sasuke zobaczył Itachiego natychmiastowo został wprowadzony w Genjutsu (Coś ala hipnoze) i widział wszystkie zabójstwa Itachiego i przerażony zemdlał. Niestety Sasuke obudził się po wszystkim i sobię poprzysiągł dokonać zemsty nawet jeśli by miał poświęcić swoje życie.