Opłaca się kupować SC2?

Ja osobiscie gram Protosem gdzie mam 3 buildy konkretnie dopracowane. Najlepsze są już można powiedzieć stworzone tylko wystarczy się nauczyć, odsyłam do filmiku http://www.youtube.com/user/IndyStarCraft Jednego z zawodowych Polskich graczy Starcrafta 2. Bardzo dobry i solidny poradnik wszystkiego można się nauczyć. Co do samej gry, podejrzyj sobie powtórkę jakiegoś koreańca, spisz i ćwicz ćwicz.

Podstawa to wykuć wszystkie hotkeye i kontry na pamięć. Z hotkeyami o wiele szybciej można wykonywać wszystkie operacje, a kontry to wiadomo. Wiesz cze używać przeciwko czemuś.

Jeszcze tak w ramach większej możliwości wyboru dorzucę wam stronkę z buildami która jest cały czas uaktualniana wraz z nowymi patchami bo na TL to buildy dawno nie widziały updatu (przynajmniej niektóre) stronka to imbabuilds.com

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Ile trwa przeciętny mecz tutaj ?

Czy w grze są jakieś bonusy za które się płaci? coś typu skórki itd.

15min tak średnio choć czasem do godziny dochodzi^^ ale to zależy jak się gra

za edycje kolekcjonerską były jakieś skórki a tak to nic.

Sa skórki ale one są do zdobycia przez wykonanie tego co trzeba,a inne przez np zakup dodatku,który jak gra ci się spodoba jak mi to też kupisz.

Niektóry skórki były tylko za kolekcjonerke i w inny sposób nie da rady dostać.

btw takie pytanko. Też gdy zaczynaliście grę i graliście 5 pierwszych rankedów przydzielało wam same goldy do gry? ostatnio zagrałem te 5 i wszystko z goldami no a ja kilka tygodni dopiero gram^^

Pewnie jesteś tak dobry, że dodaję Ci przeciwników na twój poziom. Z tego co pamiętam to pierwsze parę meczy jest po to aby ustalić twój poziom. Najwidoczniej jak już mówiłem jesteś dobry :)

gdyby ktoś chciał kupić, to tutaj na przecenie jest

http://lowcygier.pl/keyshopy/starcraft-2-tanio-gamecodes/

Tak jak w temacie czy opłaca się kupić SC2 jak tak to którą tą "część" bo widziałem ich kilka i w ogóle. Jaki jest poziom wieku w tej grze? I czy nie umrze szybko, jak z populacją itp. Mógł by ktoś to opisać wszystko i w ogóle?