Opłacalność gry

Witam wszystkich.

Czy opłaca się grać w Metina nie grałem ok. 3 lata i chciałem powrócić czy się opłaca ?

Co jest nowego i ciekawego ?

nie

warn_ico.png
Warn za pusty i niczego nie wnoszący do tematu post.

~ AlphaWolf

Nie.

Nowe rzeczy to nowa fala dzieci.

warn_ico.png
Warn za pusty i niczego nie wnoszący do tematu post.

~ AlphaWolf

Nie.

warn_ico.png
Warn za pusty i niczego nie wnoszący do tematu post.

~ AlphaWolf

Wiem , że tam ludzie robią syf , ale chodzi mi o gameplay , a nie ludzi bo ludzie zawsze tacy byli .

Jak chcesz zagrać w metina, to tylko prywatne serwery. Jeśli chcesz coś podobnego do starego PL'a z kilkoma nowościami to polecam serwer Ravia.

No z tego co wiem to gra upada więc nie wiem czy jest sens powrotu do niej.

Ale to zależy od ciebie czy naprawdę lubisz tą grę.

Jako, że grałem dawniej w metina to powiem ci szczerze, ze teraz jest lepiej. Dodali system petów, więcej mountów, a także zwiększyli lvl cap do 105, dodali też sporo nowych map, itemki z ItemShopu dostaje się co 10 lvli ze skrzyneczek ucznia., wiec teraz gra sie o wiele łatwiej niż kilka lat temu. Jak coś to ja zamierzam wrócić, wiec jak chcesz grać z kimś to PW. Jedyny serwer na jakim polecam ci grać to Solar, poniewaz tylko na nim nie ma pustek.

Ale to GameForge ;/

Nie

Jeśli chodzi o społeczność to zdecydowanie lepiej niż parę lat temu. Jedyny problem polega na tym że gra bardzo mało ludzi. Na Onyksie w m1 siedzą po 2-3 osoby. Wartym zainteresowania serwerem jest Solar bo on ma całkiem dużą populację. GF miał robić łączenie serwerów ale od jakiegoś roku żadnych konkretów.

Nie. A jak już to tylko prywatne serwery.

Dzisiaj wszedlem pierwszy i ostatni raz od 3 lat. Feniks swieci pustkami. Jak juz to tylko prywatne serwery :)

Zdecydowanie nie. Wróciłem też po dłuższym okresie i wracałem tak co jakiś czas, jednakże GameForge nic sobie nie robi z botów farmiących w tym samym miejscu , z DMG hacka na koniach i ogólnie maja grę w głębszym poważaniu.. Co do społeczności to jednak tu jest lepiej, o wiele lepiej niż kiedyś, idzie się normalnie dogadać tak jak kiedyś (Dawno temu) potem się jakoś ta kwestia schrzaniła i teraz znów społeczność nabiera poziomu. Jednak gra nie jest warta powrotu na dłużej.. Jeśli masz sentyment ze starych czasów szczerze powątpiewam czy poczujesz choć na chwilę ten stary klimat. Co do serwera to na Solarze najwiekszy ruch.. na Monolicie i Feniksie pustki.

Tylko Solar, serwer numer 26. Jest tam chyba tylu graczy ile łącznie na wszystkich 25 pozostałych serwerach ;-)

Graj na solarze

Mam tam postac i jest dobrze, ludzie sa i jest git :P.

Jak już pisałem, jak nie masz portfela wypchanego kasą to nie wracaj ;p

Nie opłaca się , grałem przez 4 lata i była to kompeltna strata czasu.

Jedynym pozytywem tej gry było poznawanie nowych świetnych ludzi :)

Z dobra ekipa warto.

Ta gra daje najwięcej funu z pvp i gry w party właśnie.

Podobno maja wprowadzić nawet nowa klasę postaci ... Ale to na razie tylko plotka.

Nie polecam od nowa zaczynać. Także grałem przez dłuższy czas, poznałem wielu fajnych ludzi i to tyle... Nic nie wnosi...