Optymalizacja :o

Witam, jako że Overwatch kosztuję niemałą sumkę pieniędzy chciałbym się upewnić ,że wszystko będzie śmigać.Kieruję do Was pytanie czy gra jest dobrze zoptymalizowana i czy mój komp da radę.

Amd Radeon 7700 Series 2gb 128bit

Intel CORE i3-3210 3.20 Ghz

8 Gb ram

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Czesc, sam gram na zestawie Radeon 7700 1gb, Athlon x4 860k oraz 8gb ramu i na niskich ustawieniach majac rendering na 100% osiagam 60-80 stalych fps a niekiedy nawet ponad to, gra na tym zestawie jest spokojnie grywalna wiec jezeli nie oczekujesz niewiadomo ilu klatek to bierz smialo.

Spokojnie udźwignie Ci grę, nawet na wysokich. Sam mam podobną specyfikację i gra nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem chociażby tych 60 fps przy takich ustawieniach.

Spokojnie będziesz miał te 60+ na średnich a może nawet na wysokich przy renderingu

100% nie masz sie co obawiać.

Na słabszym laptopie grałem bez żadnych problemów i ścinek na niskich, na średnich pójdzie Ci na 200% a może i na wysokich coś ugrasz tak jak wspomnieli inni. Tak czy inaczej grać będziesz mógł. Warto, bo gra jest świetna :D

Na średnich spokojnie wyciągniesz ok 60fpsów, ze sprzętem Intel i5 6500, 8gb ram, i kartą Radeon HD 5670, wyciągam na low-med 45-50fpsów.

Gra zainstalowana, na ustawieniach srednio-niskich wyciągam jakies 70-80 fps niestety ze spadkami nawet do 45 :/

Overwatch działa nawet na liczydle nie mówiąc już o tym że świetnie się skaluje na dwóch kartach w sli/crossfire

Witam, jako że Overwatch kosztuję niemałą sumkę pieniędzy chciałbym się upewnić ,że wszystko będzie śmigać.Kieruję do Was pytanie czy gra jest dobrze zoptymalizowana i czy mój komp da radę.

Amd Radeon 7700 Series 2gb 128bit

Intel CORE i3-3210 3.20 Ghz

8 Gb ram

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)