Osiągnięcie: "The Pride Of Kul Tiras" i "A Nation United" (WoW)

Cześć wszystkim.

Mam pytanie dla ludzi którzy wiedzą o co chodzi z osiągnięciem głównie “The Pride Of Kul Tiras” w WoWie. Po długim czasie wróciłam do WoWa zaczęłam grać tym razem po przeciwnej stronie w Hordzie tam zajęłam się odblokowywaniem nowych ras. Gdy skończyłam chciałam zacząć odblokowywać zaś rasy po stronie Alliance no i tu zrodził się problem.
Mianowicie - mam kilka postaci:

  • Main’a Paladyna 61lvl który ma ukończoną kampanię Kul Tiras ale nie ma osiągnięcia “The Pride Of Kul Tiras”.
    I teraz kulminacyjne pytanie:
    Czy jestem wstanie coś w tym zrobić czy nie da rady odpalić linii questów do tego achieve?
    Teoretycznie jestem w trakcie robienia nowej postaci z lvl 31 ale wole się upewnić.

Wspomnę również że samo osiągnięcie “The Pride Of Kul Tiras” jest potrzebnie zaś do “A Nation United” które jest jednym z warunków odblokowania rasy Kul Tiras.

Najlepiej jak by ktoś mi to wyjaśnił w punktach co ja mam zrobić by móc zacząć linię questów prowadzącą do ukończenia wyżej wspomnianego osiągnięcia.

Quest “the pride of Kultiras” musi byc do ziecia w boralus(miasto) i zagadać z NPC Cyrus Crestfall
Jeśli nie masz żadnego questa to ww sumie all questy na allied rasy powinny być ww Stormwind(embassy) tutaj na mapie https://battle-shout.com/wow-how-to-unlock-lightforged-draenei-allied-race/

Cóż tak to wygląda.
image
image
image
image
image

Po chuj Ci to, jak za kilka tygodni wszystkie rasy będą odblokowane? XD wystarczy że będziesz mieć 40lvl

W Storrmwind masz questa

image
image

Nie ma questa bo nie ma achiva.

Cóż nie zagłębiam się za bardzo w co ma być a o nie. Gdzie mogę to informację znaleźć ?

Zobacz to
A jak nie to w google wpisz Kultiran start quest czy coś takiego
WoW ma tyle poradnikow ze znajdziesz tam nawet roznącego grzybka na konkretnej lokalizacji


Musi tam być quest u Jainy

wpisz “wow 10.1.5” i na wowhead masz wszystko co wchodzi. Dokładnie za tydzień w środę wchodzi nowy patch który usuwa wszystkie restrykcje związane z odblokowywaniem allied race.