Osmani.pl

Zapraszam do gry Osmani.pl

Jest to Gangsterska gra oparta na Turach , jedna Tura trwa 365 dni i właśnie teraz od 4 grudnia ruszyła nowa tura która trwać będzie aż do 4 grudnia 2017 roku .

Gra jest już 3 lata na rynku i co rok ma od 700 do 800 graczy aktywnych , kwestia iż zawsze przed resetem Administracja kasuje nieaktywnych tak aby nowi aktywni mogli się zarejestrować na nową turę . Mój nick w grze to maltek7 aktualnie staram się o moderatora forum i chatu gry gdyż gram w Osmani.pl już około 2 lat i jestem fanem tej gry .

Polecam Osmani.pl Najlepsza Gangsterska Gra W Internecie (1 Tura = 365 dni )

Ref

Dodane zostały nowości :

-Choinka która daje losowy prezent

-Konkurs za kredyty ( do wygrania nawet 5.000 CC)

-Zaktualizowany został wygląd gry ( layout) oraz ikony gry (smiles)

Zapraszam serdecznie .

Online 2 osoby, zarejestrowani 47 xD Jak bedzie kolo 100 online to zagram, ile nie bedzie nacisku na walute premium.

Przecież to jest gra z mojamafia.pl czyli gotowiec. Kompletnie nie warta uwagi, do tego autor w innym temacie zarzuca innej grze podobieństwo do ogame, a sam korzysta z gotowców, przy których nic swojego nie zrobił - hipokryta.

Przecież to jest gra z mojamafia.pl czyli gotowiec. Kompletnie nie warta uwagi, do tego autor w innym temacie zarzuca innej grze podobieństwo do ogame, a sam korzysta z gotowców, przy których nic swojego nie zrobił - hipokryta.

Po 1 Osmani.pl to nie moja gra ja tylko reklamuje ja po 2 to jest aktualnie najlepsza gangsterska gra jeśli chodzi o gotowiec i ja się tym nie podniecam więc nie pisz głupot

Online 2 osoby, zarejestrowani 47 xD Jak bedzie kolo 100 online to zagram, ile nie bedzie nacisku na walute premium.

Nie ma nacisku na walutę premium bo można ją dostać w dotacjach za darmo albo konkursach zresztą jest wiele sposobów żeby ją zdobyć a 100 online będzie spokojnie dopiero co nowa tura wystartowała i nie ma potrzeby naciskać na ilość online bo nie tak łatwo jest zwerbować dużo ludzi tym bardziej jak się trafia na takich jak ty że pograja ale jak bedzie 100 online smieszny jesteś w tym momencie . Oceniać każdy umie ale postawić się w czyjeś sytuacji to już nie .

Fajna gra pograłem trochę i będę wracać co jakiś czas :D

Administracja miła i pomocna

Na te chwilę jest dużo graczy

Zapraszam do gry Osmani.pl

Jest to Gangsterska gra oparta na Turach , jedna Tura trwa 365 dni i właśnie teraz od 4 grudnia ruszyła nowa tura która trwać będzie aż do 4 grudnia 2017 roku .

Gra jest już 3 lata na rynku i co rok ma od 700 do 800 graczy aktywnych , kwestia iż zawsze przed resetem Administracja kasuje nieaktywnych tak aby nowi aktywni mogli się zarejestrować na nową turę . Mój nick w grze to maltek7 aktualnie staram się o moderatora forum i chatu gry gdyż gram w Osmani.pl już około 2 lat i jestem fanem tej gry .

Polecam Osmani.pl Najlepsza Gangsterska Gra W Internecie (1 Tura = 365 dni )