OSRS - gra ktos?

Siemano,

Gra ktos tutaj w osrs i szuka moze towarzysta do casualowego pogrania/pogadania na discordzie w trakcie skillowania?

discord - inkiee

pozdro

Przepraszam za offtop, ale co jest w tej pikselowej grze, że tak dużo ludzi w nią gra, da radę wyjaśnic?

Majstik,

Dla mnie jest to gra kompletna. Ma bardzo dobrze rozwiniete PVE, questy, skilling. PVP mnie tam kompletnie nie kreci, ale ludzie sie tam rowniez swietnie bawia.
Community jest swietne, bardzo pomocne.
Dodatkowe tryby dla ludzi, szukajacych nowych wyzwan - ironman, hardcore ironman czy ultimate ironman.
Zawsze chetnie wracam do tej gry. Jezeli ta pikselowa grafika Cie nie odstrasza to serdecznie polacam sprobowac. Minusem moze byc tylko, ze nic w tej grze nie jest podane na tacy i trzeba poswiecic troche czasu zeby do czegos dojsc.

Pozdro

a jak z progiem wejścia? Jak osoba, która nigdy nie miała styczności z tytułem poradzi sobie z ogarnięciem wszystkiego?

jasieeks1,

Wiki osrs jest tak zajebiscie zbudowana, ze nawet bez kogos kto Cie wprowadzi ogarniesz wszystko bez problemu :slight_smile:
Gra nie jest jakos super skomplikowana, na poczatku po prostu robisz co chcesz, co Ci sprawia najwieksza frajde.
Raidy to juz inna para kaloszy, ale zanim do tego dojdziesz… to juz sie z gra dobrze oswoisz.

Pozdro

up :slight_smile:

Najlepsza gra ever, a gram w gry od 24 lat… TOP1, długo długo nic a później Tibia :stuck_out_tongue:

Dużo to ile. Zdefiniuj

po 2-3latach grania tak. Jak nie lubisz czytać wiki podczas grania to nie dla Ciebie