Ostrzeżenia za podbijanie tematu

A wiec 13 godzin temu przez moderatora Sildu otrzymałem ostrzeżenie za podbijanie tematu , ok rozumie że moderatorzy mają prykas pilnowania tego nie mniej jednak moim zdaniem wasz regulamin forum przeczy działaniom moderatorów.

Nie sugeruje że moderatorzy robią co chcą ale nie może tak być że za byle gówno dostaje się ostrzeżenie .

Proszę o zweryfikowanie mojej sprawy .

Na podstawie :

6. Czatbox, blogi oraz statusy:
6.1. Na czatboxie, we wpisach blogów oraz w statusach obowiązują dokładnie takie same zasady jak na pozostałej części forum.

Wnoszę o przyznanie mi 6 punktów reputacji , pouczenie moderatora Sildu o tym punkcie oraz o usunięcie mi ostrzeżenia

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Od kiedy naruszenie regulaminu to "byle gówno"? Na tej samej zasadzie możesz kłócić się z policją bo jechałeś w dzień bez świateł, przecież to nie potrzebne. ;) Byłem już na wielu forach i zawsze w regulaminie była informacja, żeby nie pisać posta pod postem. Jest opcja edycji, więc po co zaśmiecać temat kolejnym wpisem?

3.7. Użytkownik może odświeżyć temat (napisać post pod innym swoim postem) nie częściej niż raz na 24 godziny.

Takie sprawy wrzucaj na pw do moderatora, który ci dał warna. Ewentualnie do kogoś wyżej postawionego. Nie załatwiaj takich spraw na forum, bo nie jedna g. burza miała tu miejsce niepotrzebnie.

Od kiedy naruszenie regulaminu to byle gówno? Na tej samej zasadzie możesz kłócić się z policją bo jechałeś w dzień bez świateł, przecież to nie potrzebne.  Byłem już na wielu forach i zawsze w regulaminie była informacja, żeby nie pisać posta pod postem. Jest opcja edycji, więc po co zaśmiecać temat kolejnym wpisem?

Ale tu chodzi o moją osobę zostałem potraktowany z buta bez wyjaśnienia ok dla Sildu to miało może sens a co do PW ja nie będę pisał do niego na PW bo mnie zbędzie jeśli dalej będzie mnie ostrzegać to będę robić hejty prosta sprawa .

Gdyby regulamin był inaczej ułożony mógłbym wyrazić skruchę ale w tej sytuacji nigdy :D

Dodam że przez jego ostrzeżenie straciłem być może 4-5 punktów reputacji które mogłem dostać ale przez Sildu nie dostałem bo pewnie widząc taką sytuacji potencjalni dawcy mnie olali .

Na podstawie :

6. Czatbox, blogi oraz statusy:
6.1. Na czatboxie, we wpisach blogów oraz w statusach obowiązują dokładnie takie same zasady jak na pozostałej części forum.

Wnoszę o przyznanie mi 6 punktów reputacji , pouczenie moderatora Sildu o tym punkcie oraz o usunięcie mi ostrzeżenia

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Złamałeś regulamin i masz pretensje, że ktoś (bez ostrzeżenia - Sildu ty nikczemniku) cię za to osądził i skarcił. Parodia westernu. Chłopie idź do kina a nie wylewasz żale na forum w piątek popołudniu.

nie będę pisał do niego na PW bo mnie zbędzie jeśli dalej będzie mnie ostrzegać to będę robić hejty prosta sprawa .

Czyli albo pozwoli Ci łamać regulamin albo zaczniesz się zachowywać jak dziecko? Złamałeś regulamin dostałeś warna - prosta sprawa. Przeżyjesz, krzywda Ci się nie stanie z kilkoma punktami reputacji mniej.

Nie ma to jak wnieść sprawę do sądu odwołując się do paragrafu... i tym samym wyręczając prokuratora który nie musi tego szukać xD. A jak to jest zapisane w kodeksie obowiązującym na prawie całym świecie... "nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności". W twoim przytoczonym punkcie regulaminu jest napisane że obowiązują te same zasady co na forum, a na forum możesz raz na 24h podbić temat/napisać posta pod postem. To że nie wiedziałeś to żadna wymówka, ba, lepsze pytanie : skoro nie wiedziałeś o przepisach na forum to jak zarejestrowałeś konto? Bo musiałeś regulamin potwierdzić, a skoro nie znasz go... to oszukałeś że się zapoznałeś i nie powinno cię tu w ogóle być.

Btw, macie tutaj przypadkowy dialog jakby to w sądach wyglądało gdyby nieznajomość prawa była wymówką :

- czy oskarżony przyznaje się do zabicia 26 osób?

- Tak, zabilem, ale nie wiedzialem ze to niezgodne z prawem

- dobrze dziecko, skoro nie wiedziałeś, tak teraz to już wiesz, wiec nic się nie stało

- czy oskarżony przyznaje się do wysadzenia londyńskiego metra?

- tak, ale nie wiedziałem że to niezgodne z prawem...

- skoro nie wiedziales to niech ci będzie wybaczone, bo te nasze przepisy są takie skomplikowane...

I tak możesz się w nieskończoność zasłaniać. I to przy wszystkim : zabójstwo, przekręty podatkowe, wyłudzenia, podszywanie się pod funkcjonariusza, wykroczenia drogowe... W sumie to nie ma sprawy gdzie by się tym nie mógł zasłonić :P. Po to jest wprowadzony ten przepis, by uniknąć takich sytuacji - a dodatkowo by zniechęcić osoby do choćby prób skorzystania z tego pomysłu to najczęściej prokuratorzy wykorzystują to przeciw nim, jak ja wyżej :)

Ps - repa to tylko repa, nic za to nie ma, a jak nie planujesz robić rozrób tutaj to odrobisz ją jakoś - a to za dobre sprawowanie, a to za przedawnienie, a to z okazji świąt, a to konkurs itd

Nie ma to jak wnieść sprawę do sądu odwołując się do paragrafu... i tym samym wyręczając prokuratora który nie musi tego szukać xD. A jak to jest zapisane w kodeksie obowiązującym na prawie całym świecie... "nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności". W twoim przytoczonym punkcie regulaminu jest napisane że obowiązują te same zasady co na forum, a na forum możesz raz na 24h podbić temat/napisać posta pod postem. To że nie wiedziałeś to żadna wymówka, ba, lepsze pytanie : skoro nie wiedziałeś o przepisach na forum to jak zarejestrowałeś konto?  Bo musiałeś regulamin potwierdzić, a skoro nie znasz go... to oszukałeś że się zapoznałeś i nie powinno cię tu w ogóle być.

 

Btw, macie tutaj przypadkowy dialog jakby to w sądach wyglądało gdyby nieznajomość prawa była wymówką :


- czy oskarżony przyznaje się do zabicia 26 osób?

- Tak, zabilem, ale nie wiedzialem ze to niezgodne z prawem

- dobrze dziecko, skoro nie wiedziałeś, tak teraz to już wiesz, wiec nic się nie stało


- czy oskarżony przyznaje się do wysadzenia londyńskiego metra?

- tak, ale nie wiedziałem że to niezgodne z prawem...

- skoro nie wiedziales to niech ci będzie wybaczone, bo te nasze przepisy są takie skomplikowane...

 

I tak możesz się w nieskończoność zasłaniać. I to przy wszystkim : zabójstwo, przekręty podatkowe, wyłudzenia, podszywanie się pod funkcjonariusza, wykroczenia drogowe... W sumie to nie ma sprawy gdzie by się tym nie mógł zasłonić . Po to jest wprowadzony ten przepis, by uniknąć takich sytuacji - a dodatkowo by zniechęcić osoby do choćby prób skorzystania z tego pomysłu to najczęściej prokuratorzy wykorzystują to przeciw nim, jak ja wyżej 

 

Ps - repa to tylko repa, nic za to nie ma, a jak nie planujesz robić rozrób tutaj to odrobisz ją jakoś - a to za dobre sprawowanie, a to za przedawnienie, a to z okazji świąt, a to konkurs itd

Się rozpisałeś :D

"Wnoszę o przyznanie mi 6 punktów reputacji , pouczenie moderatora Sildu o tym punkcie oraz o usunięcie mi ostrzeżenia"

Oddalam *stuka młotkiem*

A tak poważnie to warn jak najbardziej zasłużony. Odświeżanie Przed 24h od napisania ostatniego postu to chyba najczęstszy powód ostrzeżeń, a wystarczy przeczytać regulamin, żeby tego uniknąć.

A wiec 13 godzin temu przez moderatora Sildu otrzymałem ostrzeżenie za podbijanie tematu , ok rozumie że moderatorzy mają prykas pilnowania tego nie mniej jednak moim zdaniem wasz regulamin forum przeczy działaniom moderatorów.

Nie sugeruje że moderatorzy robią co chcą ale nie może tak być że za byle gówno dostaje się ostrzeżenie .

Proszę o zweryfikowanie mojej sprawy .

Na podstawie :

6. Czatbox, blogi oraz statusy:
6.1. Na czatboxie, we wpisach blogów oraz w statusach obowiązują dokładnie takie same zasady jak na pozostałej części forum.

Wnoszę o przyznanie mi 6 punktów reputacji , pouczenie moderatora Sildu o tym punkcie oraz o usunięcie mi ostrzeżenia

Z góry dziękuje i pozdrawiam