Oswojenie się z grą, czy warto, EU

Tak jak w temacie :D otóż chciałbym zacząć grać w Dragon Nesta, bedzie to juz chyba 3 próbą, największy lvl jaki osiągnąłem to bodajże 20.

Czy warto grać an serwerze EU (słyszałem, ze eventy do bani, robi się P2W) Jak to się teraz ma?

Zalezy na czym ci najbardziej zalezy, jesli pvp to mozesz spokojnie grac, jesli pve to coz, tak jak w kazdej grze bedziesz musial spedzic calkiem sporo czasu zeby cos osiagnac. Aktualnie teraz ekonomia w grze zostala zniszczona przez te nowe eventy, wszystkiego jest w brod tak wiec i ceny sa niskie, ja praktycznie nie mam na czym zarobic. Na dodatek cena ac- waluty premium do is rosnie, 8g++ za 1c . Teraz to juz tradycja ze za wylosowanie 'miesiecznych itemkow' z deluxeboxow dostaje sie golda. Tylko ze tym razem przegieli, poniewaz tak jak wczesniej byl wprowadzony limit i kilka itemkow za ktore mozna bylo dostac golda , to teraz ta lista sklada sie z kilkunastu itemow i nie ma limitu. Wczesniej mozna bylo zebrac jakies 30k a teraz to tak na spokojnie jak wyszstko wylosujesz 130k+?. No coz troche negatywnie, ale moim zdaniem jest warto zagrac, co miesiac dodaja nowosci i nowe costiumy.

P2W- no coz, to bylo raczej pay to look pretty ale wraz z wprowadzeniem nowego kostiumu argenty ,ktory daje za dobre bonusy troche sie dn zrobil p2w ale na kr wersji costume zostal juz znerfiony, nie wiem jednak czy tak sie stanie na eu. To moim zdaniem jedyny aspekt p2w.

Powtarzam , wiekszosc rzeczy jest teraz tania tak wiec raczej dasz rade, mozesz rowniez sam sobie wszystko uzbierac a golda wydawac tylko na jelly zeby ci sie eq nie spalilo.

Moim zdaniem ludzi jest wystarczajaco , nawet calkiem sporo, niektore chanelle sa crowded a reszta ma status normal.

Teraz do konca miesiaca jest bonus exp +200%( 100% za stage i 100% za mobki,bossy) a w grudniu wchodzi dark avenger. Jakybs mial jakies pytania , kim grac zebys wiedzial co mozesz od klasy oczekiwac, co z czym zrobic to pytaj

Pewnie znajdziesz tu duzo bezsensownych wyrazen czy cos , bo pisane na szybko

Napisze Ci tak szczerze. Jak nie masz ekipy 2-3 osob nawet nie graj. Tutaj nie chodzi o trudnosc tylko o monotonie jednego gracza. Ogolnie gra warta uwagi ale najlepiej z dobra gildia i kolegami.

Zalezy na czym ci najbardziej zalezy, jesli pvp to mozesz spokojnie grac, jesli pve to coz, tak jak w kazdej grze bedziesz musial spedzic calkiem sporo czasu zeby cos osiagnac. Aktualnie teraz ekonomia w grze zostala zniszczona przez te nowe eventy, wszystkiego jest w brod tak wiec i ceny sa niskie, ja praktycznie nie mam na czym zarobic. Na dodatek cena ac- waluty premium do is rosnie, 8g++ za 1c . Teraz to juz tradycja ze za wylosowanie 'miesiecznych itemkow' z deluxeboxow dostaje sie golda. Tylko ze tym razem przegieli, poniewaz tak jak wczesniej byl wprowadzony limit i kilka itemkow za ktore mozna bylo dostac golda , to teraz ta lista sklada sie z kilkunastu itemow i nie ma limitu. Wczesniej mozna bylo zebrac jakies 30k a teraz to tak na spokojnie jak wyszstko wylosujesz 130k+?. No coz troche negatywnie, ale moim zdaniem jest warto zagrac, co miesiac dodaja nowosci i nowe costiumy. P2W- no coz, to bylo raczej pay to look pretty ale wraz z wprowadzeniem nowego kostiumu argenty ,ktory daje za dobre bonusy troche sie dn zrobil p2w ale na kr wersji costume zostal juz znerfiony, nie wiem jednak czy tak sie stanie na eu. To moim zdaniem jedyny aspekt p2w.Powtarzam , wiekszosc rzeczy jest teraz tania tak wiec raczej dasz rade, mozesz rowniez sam sobie wszystko uzbierac a golda wydawac tylko na jelly zeby ci sie eq nie spalilo.Moim zdaniem ludzi jest wystarczajaco , nawet calkiem sporo, niektore chanelle sa crowded a reszta ma status normal. Teraz do konca miesiaca jest bonus exp +200%( 100% za stage i 100% za mobki,bossy) a w grudniu wchodzi dark avenger. Jakybs mial jakies pytania , kim grac zebys wiedzial co mozesz od klasy oczekiwac, co z czym zrobic to pytajPewnie znajdziesz tu duzo bezsensownych wyrazen czy cos , bo pisane na szybko

Planowałem grać typowym Warriorem, przydałaby się postać, któa sobie poradzi i da rade zarobić :D, jeśli mozesz mi coś powiedzieć na ten temat to byłbym wdzięczny. Bardzo zależało mi na tym zeby gra "żyła" z tego co widzę jest z kim grać, myśle ze znalezienie gildii to nie bedzie problem. Gram przez steama także dzięki skinom z cs-go nawet na tego isa myślę ze będę miał w razie czego. Mimo wszystko nie jestem zwolennikiem wydawania hajsu zeby kosić wszystkich.

Napisze Ci tak szczerze. Jak nie masz ekipy 2-3 osob nawet nie graj. Tutaj nie chodzi o trudnosc tylko o monotonie jednego gracza. Ogolnie gra warta uwagi ale najlepiej z dobra gildia i kolegami.

Mam zamiar zagrać z kimś, bo własnie przez gre solo, wbiłem 20 lvl i mi się znudziło.

Tak jak w temacie :D otóż chciałbym zacząć grać w Dragon Nesta, bedzie to juz chyba 3 próbą, największy lvl jaki osiągnąłem to bodajże 20.

Czy warto grać an serwerze EU (słyszałem, ze eventy do bani, robi się P2W) Jak to się teraz ma?