Oszuści

Dla wszystkich grających w Dotę, zwłaszcza dla handlujących na Dota 2 Lounge: Jeżeli napisze do was niejaki Fredooo, z tekstem : "Hi bro, my friend wants to add you as a friend, but he steam error,

please add it so you can make the trade. he want trade with u, and have very good offers"
I nadeśle link do profil tego "ziomeczka"- nie wierzcie mu, i nie logujcie się na stronie z linku, to fejkowe Steam Community. Został już wysłany raport do Valve, ale radzę uważać.
Pozdrawiam.
PS: Załączam zdjęcia :).
@Edit: Cholera wi, dlaczego nie mogę dodać tych zdj.

Nie tylko grający w dote mogą się z tym spotkać ale również handlujący kartami

Ja się spotkałem z tym, handlując itemkami z Doty, więc i w dziale poświęconej właśnie niej napisałem ten temat. Dzięki za info, bo kartami też zdarza mi się tradeować :>.

Nie tylko w docie, wszędzie.

Dla wszystkich grających w Dotę, zwłaszcza dla handlujących na Dota 2 Lounge: Jeżeli napisze do was niejaki Fredooo, z tekstem : "Hi bro, my friend wants to add you as a friend, but he steam error,

please add it so you can make the trade. he want trade with u, and have very good offers"
I nadeśle link do profil tego "ziomeczka"- nie wierzcie mu, i nie logujcie się na stronie z linku, to fejkowe Steam Community. Został już wysłany raport do Valve, ale radzę uważać.
Pozdrawiam.
PS: Załączam zdjęcia :).
@Edit: Cholera wi, dlaczego nie mogę dodać tych zdj.