Overwatch - dyskusja ogólna

Swoją drogą, wie ktoś, dlaczego zaczęli od bety, a nie alphy?

edit

Ruszyła. A ja dalej nic :v Ale pocieszeniem jest to, że część streamerów nadal czeka na dostęp

edit #2

Póki co, serwery działają sprawnie

Ogólnie rzecz biorąc flagowanie zakończyło się około 3:00 w nocy, następne flagowanie ma się odbyć w przyszłym tygodni.

Ciekawe czy nadal będą dawać dostęp tylko dla streamerów/youtuberów czy może zwykli użytkownicy też będą mogli liczyć na dostęp.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ciekawe czy nadal będą dawać dostęp tylko dla streamerów/youtuberów czy może zwykli użytkownicy też będą mogli liczyć na dostęp.Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Tak z czysto teoretycznego punktu widzenia, nawet jeżeli "zwykli" ludzie dostali dostęp to i tak się tym nie będą chwalić gdyż nie są youtuberami/streamerami. Co do ilości osób które dostały dostęp to tu: http://strawpoll.me/5854161/r prowadzona jest "ankieta".

Niby tak ale myślę, że powinien znaleźć się jakiś (nawet pojedynczy) "szary" gracz który by się pochwalił dostępem, a takiego nie widziałem ani jednego.

Na streamie, jakis gościu z chatu mówił, że dostał się. Nie wiem ile z tego prawdy.

Do bety nie będzie dużo zaproszeń. Jak mówi reżyser gry, to nie będzie taka beta jak teraz się robi, czyli wypuszczasz grę i nazywasz ja betą mimo że to gotowa gra tylko, że zabugowana, bo terminy. To będzie mała beta, taka jak dawniej się robiło. Tak więc dostęp dostaną w pierwszej kolejności streamerzy, żeby rozreklamować grę. Jak im braknie graczy, bo się znudzą, a kolejki będą zbyt długie, to wpuszczą wąską grupę "zwykłych" graczy.

https://www.youtube.com/watch?v=x5H-4FCIW_I

Szkoda, więc zostaje nam czekać z pół roku, aż gra wyjdzie.

Szkoda, więc zostaje nam czekać z pół roku, aż gra wyjdzie.

Raczej nie aż tyle. CBT ma potrwać maksymalnie do końca tego roku, tak więc to tylko 2 msc :)

Raczej nie aż tyle. CBT ma potrwać maksymalnie do końca tego roku, tak więc to tylko 2 msc

Oby :) Zobaczymy po blizzconie.

Nie zapominajcie o open weekendach

Na których lagi będą takie, że nie będzie się dało grać. :-P

"Open weekendy" z tego co zrozumiałem to nie będą "open" dla wszystkich, po prostu na te weekendy oflagowanych zostanie więcej kont, czyli i tak musimy liczyć na szczęście.

Kumpel został oflagowany wczoraj, także flagowanie nie zostało zakończone, a ciągle można się załapać.

@up Jakiś dowód na to?

Liczba postów ci nie wystarczy? :D
Ja także czekam na dostęp, chętnie sprawdziłbym przynajmniej czy będzie mi płynnie działać..

Ja juz nie moge sie doczekac by zagrac. Strasznie wciaga w dodatku ma byc too esport

Liczba postów ci nie wystarczy? Ja także czekam na dostęp, chętnie sprawdziłbym przynajmniej czy będzie mi płynnie działać..

Panie kolego, to nie pierwsze konto na tym forum. :) Siedzę tu już parę latek.. :) Dowód:

12189986_1017431405004919_33781556454065

Jeśli to prawda no to ciekawie jak w końcu Blizzard przydziela ten dostęp.

Pewnie streamerzy odpalili, zagrali, wyłączyli i już nie ma komu grać.

Jesteście strasznie krytyczni do tych streamerów, a to przecież "nie ich wina", że dostali dostęp. Zapisali się, dostali się, pograli ile chcieli. Nie mieli obowiązku grania 12h na dobę. Tak samo zwykły Kowalski, który by dostał dostęp, mógłby nawet gry nie odpalić.

Poza tym, oczywistym jest, że dla blizzarda bardziej się opłaca dawać dostęp streamerom, bo a) darmowa reklama B) więcej ludzi może czerpać radość z gry. Jest to dla mnie zrozumiałe, logiczne i w sumie nie mam o co mieć pretensje do blizzarda