Overwatch na 2 kontach

Hej , mam pytanie czy 1 overwatch pójdzie mi na 2 kotach , czyli na moim i brata czy muszę kupić dla każdego konta osobny egzemplarz ?

Musisz dla brata kupić osobną licencję. Nie tylko ze względu, by mieć osobny progres, ale też ze względów licencyjnych. EULA nie pozwala na użytkowanie jednego konta kilku osobom.

^ty tak na serio?

Jeżeli chodziło ci o "konta" bo nie wiem co to są "kotach" to nie, nie da się.

Ale zawsze możesz mu się zalogować na to samo konto na innym komputerze.

^ty tak na serio?

Jeżeli chodziło ci o "konta" bo nie wiem co to są "kotach" to nie, nie da się.

Zrobił literówkę i już musisz się czepiać? Ale ty jesteś fajny, bo nigdy pewnie nie popełniasz błędów.

Autorze, zapewne chodzi ci o grę z bratem na dwóch osobnych komputerach przy użyciu jednego konta? Jeżeli tak, to niestety nie ma takiej opcji.

Możecie grać na zmianę, ale lepiej się tym nie chwalić, bo póki Blizz o tym się nie dowie to wam nic nie grozi.

Sam szukałem kiedyś odpowiedzi na ten temat, Ponoć można mieć 2 albo 3 konta battle.net i kupione te same gry, jednak czytałem to jakiś czas temu, dlatego byś musiał się coś więcej o tym dowiedzieć :P

Hej , mam pytanie czy 1 overwatch pójdzie mi na 2 kotach , czyli na moim i brata czy muszę kupić dla każdego konta osobny egzemplarz ?