Overwatch - okazja do 3 stycznia!

Witam! Ten post jest przeznaczony dla osób, które są zainteresowane zagraniem w Overwatch'a, ale zawartość portfela im na to nie pozwala. Znalazłem myk dzięki któremu zagracie za 81 zł. Jedyne co trzeba zrobić to utworzyć konto na regionie Argentyna i tam zakupić grę za 300 pesos argentyńskich, co z aktualną promocją trwającą do 3 stycznia daje nam 80.95 zł. Z tego co wiem, aby płatność była możliwa potrzebna jest karta międzynarodowa. Sam skorzystałem z tego sposobu i spokojnie gram na regionie Europejskim. Oryginalne źródło informacji: https://overwatch.pl/news/overwatcha-mozna-miec-juz-80-zlotych W razie problemów i pytań kierujcie się tam, być może ktoś już zadał to pytanie w komentarzach.

Znalazłeś myk? Od kilku dni o tym piszą różne portale, co prawda, na tym portalu może ktoś jeszcze o tym nie wiedzieć.

Ja np. nie widziałem, dzięki może skorzystam :)

Jeżeli ustawi się region na Argentynę, to potem nie problemów z ew. odzyskiwaniem konta?

Nigdzie nie pisałem, że to mój oryginalny sposób, chciałem się po prostu podzielić sposobem na tańszy zakup. Faktycznie jeżeli będzie się chciało odzyskać konto to może być problem, jeżeli zostaniemy poproszeni o dowód tożsamości. Przed utratą konta można spróbować zmienić region konta na Polski z dowodem osobistym, ale sam tego nie testowałem.

8 dych za takie gówno?

Wole w lidlu 2 litry soplicy kupic.

I popitkę.

Seba, zluzuj trochę.

8 dych za takie gówno?

Wole w lidlu 2 litry soplicy kupic.

I popitkę.

Janusz, uspokój się, Ty to nie wszyscy

tobie szkoda 80 zł, dla ponad 20 milionów graczy nie było szkoda wydać paru groszy

A można przesłać ten zakupiony klucz jako gift na inne konto? dla mnie to nie problem przelogować się, ale jest wygodniej :P

Jeżeli ustawi się region na Argentynę, to potem nie problemów z ew. odzyskiwaniem konta?

Będą. Blizzard bardzo szczególną uwagę przywiązuje do poprawności danych osobowych podanych podczas rejestracji konta. Wystarczy, że będzie coś się nie zgadzać (jakiś fake, random znaki), lub nie będziesz potrafił potwierdzić swojej tożsamości zgodnej z kontem, to bye bye account.

To jest trochę dziwne, bo Blizzard zazwyczaj wprowadza blokady regionalne dotyczące zakupów :v

To jest trochę dziwne, bo Blizzard zazwyczaj wprowadza blokady regionalne dotyczące zakupów 

Oczywiście ,że będzie. Blizzard zrobi to dopiero po 3 stycznia, kiedy ogłosi blokadę regionalną i poinformuje że gracze są sami sobie winni. Jak się okażę "wspaniałomyślny" Bli$$ard postanowi wszystkim zainteresowanym (tym którzy kupili w Argentynie) kupić Overwatch'a za kwotę pomniejszoną o 40 zł.

Oczywiście ,że będzie. Blizzard zrobi to dopiero po 3 stycznia, kiedy ogłosi blokadę regionalną i poinformuje że gracze są sami sobie winni. Jak się okażę "wspaniałomyślny" Bli$$ard postanowi  wszystkim zainteresowanym (tym którzy kupili w Argentynie) kupić Overwatch'a za kwotę pomniejszoną o 40 zł.

Sami sobie szkodzą, kombinatorstwo nie zawsze jest OK :D

Od startu gram na wersji US w Europie i jakoś nie ma problemu. Overwatch nie ma region locka.

Od startu gram na wersji US w Europie i jakoś nie ma problemu. Overwatch nie ma region locka.

Ale mieć może w każdej chwili...

Można napisać że akurat byłeś w argentynie na wakacjach i wróciłeś do Polski.

Ale mieć może w każdej chwili...

Nie będzie miał, ale tak jak wspomniałem - w chwili z problemem konta, czy coś (jakiś włam) jeśli nie potwierdzisz swojej tożsamości, Blizzard się wypnie i nie odzyska się konta. Dlatego nie ma co kombinować i dla świętego spokoju lepiej jest założyć konto na prawdziwe dane i zapłacić normalną EU cenę.

Można napisać że akurat byłeś w argentynie na wakacjach i wróciłeś do Polski.

i dlatego kupił grę przez opcje internetową zamiast osobiście na miejscu w sklepie...pewnie jako pamiątkę z podróży :P

@Kurtyzana Może akurat zostało mi wolne 300 pesos i nie chciałem zamawiać prostytutki z penisem tylko kupić grę ? :D

Zapewne nikt z komentujących tutaj nie kupował Overwatcha za argentyńskie pesos. Kupiłem dawno temu za 399 pesos. "Myk" znany chyba odkąd gra istnieje... Żadnych problemów, żadnych blokad. Wystarczy karta np. MasterCard i kupujesz grę tak samo jak np. na steam'ie. Żadnych ograniczeń.

Pozdrawiam