Pad do gier od gabe'a :x

Szukam pada do gier, a jako jestem wiernym wyznawcą gabe'a szukam czegoś co nie będzie się gryźć z grami ze steam'a.
Aktualnie, używam ( w sumie to używam go tylko do meat boy'a) D R A G O N manta mm-801.
I tutaj pytanie do was jaki pad polecacie do peceta ( XP ) tak czytałem i wychodzi na to, że sony nie trawi windowsa i trzeba kombinować

a z kolei klocek działa bardzo dobrze. Jakie jest wasze zdanie na te temat ?

Nie będzie jakiegoś problemu gdy będę używał np. pada od xklocka do grania w gry za pomocą steam ?

A może znacie jakieś inne pady, oczywiście solidnie wykonane ^_^ nie chce pada o wadze kartce papieru.

Najlepszy pad jest od x360, mam go od bardzo dawna i gram we wszystko co obsługuje pada.

Najlepszy pad jest od x360, mam go od bardzo dawna i gram we wszystko co obsługuje pada.

Nie słuchaj go. On nie zna mocy Dual Shocków!

Nie słuchaj ich oni nie znają mocy keyborda za 20zł:P

Bierz xboxa.

Tak, pad od x360 najlepszy. Używam go już parę dobrych lat i nigdy mnie nie zawiódł. Ewentualnie jak chcesz coś tańszego to Speedlink Xeox.

Pad od XBOX360 jest najlepszy i

najbardziej kompatybilny.

Pad od xboxa jest o tyle dobry że to produkt microsoftu i jest kompatybilny z windows'em i większością gier. Włączasz pada i grasz. Nie musisz kombinować z żadnymi programami do ustawiania klawiszy czy tego typy badziewia. Mam pada od xboxa i nie narzekam. Fakt, swoje kosztował, ale myślę że warto bo to solidny i dobry sprzęt. Grałem na padzie od Ps3 i też złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. Ba, gdyby pad od PS3 był kompatybilny z komputerem i nie robił by problemów to sam bym go kupił, ale to osobiste podejście. Bardziej podoba mi się pod względem wyglądu i sam w sobie jest dobry. Jednak stwierdziłem że nie chce mi się bawić i kombinować z programami i wkurzać się jak coś nie działa. Odkąd używam pada od "X-a" nie mam żadnych problemów z kompatybilnością sprzętu.

Również polecam pada od xboxa. Trochę drogi, ale za to masz porządny sprzęt, który powinien starczyć na dłuższy okres czasu.

jedyny sensowny pad pod pc to z xpudła bo jeżeli gry są kompatybilne z padami to tylko z tym, ciężki ten los dualshocków(jak dla mnie i tak lepsze od ciężarków z xkloca)

Tylko pad do Xklocka , niektórym firmom nawet płacą aby jedyny wspomagany pad to był właśnie od Xboxa inne po prostu mają nie działać , ale jeżeli nie chcesz kupić pada z takimi ustawieniami gałek tylko takiego co wygląda jak od PS to polecam program x360c to program to "tłumaczenia" tego co wciskasz na padzie na język x360 prosty w obsłudze i bardzo przyjemny :) Jeżeli będziesz miał problem z nim to po prostu napisz a ja spokojnie wytłumaczę ale na yt pełno tego :)

Mam pada od xa trochę ponad rok i jest mega raz że nic się z nim nie dzieje a dwa że działa na każdej grze w którą gram i nie muszę nic kombinować z ustawieniami więc polecam tego od xboxa :)

dual shock ! ja polecam ! a jak jakaś gra nie obsługuje pasa to istnieje program "xpadder" który jest też genialny do tworzenia macro na buttony padda i ogolnie ma wiele zastosowań .Osobiście używam dualshocka już ładnych pare lat i jego jakość mnie zadziwia spadł na podłoge już z 1 000 000 razy i chodzi jak głupi , od kumpla dostałem w prezencie jakiegoś "SpeedLink-a" i się zepsuł w 5-6 dni tak więc tej firmy nikomu nie polecam bo to straszna szmira ,a przez pada od xboxa bolą mnie nadgarstki i kciuk :P

Tak, dualshocki są za***iste. Oczywiście nie miałem sam, ale u kumpla, ale często miałem w ręku.

( Ktoś mi tu zapierdzulił avatar. )

Sam podpinam DualShocka 3 do PC. Wystarczy program x360ce i można grać na padzie od PS3. Nie ma żadnego problemu, zwłaszcza, że poradników jest cała masa na internecie skąd wziąć sterowniki do DualShocków i jak podłączyć przy pomocy x360ce, teraz chyba on sam już wyszukuje dla nich sterów ale nie jestem pewny.

Nie chcę mi się czytać tego wszystkiego, ale ze swojej strony mogę polecić Speedlink xeox pro, układ jak w xklocku, fajne wykonanie, rok gwarancji :)

pad od x360 albo zabawa z 360c :D.

Tak, dualshocki są za***iste. Oczywiście nie miałem sam, ale u kumpla, ale często miałem w ręku.( Ktoś mi tu zapierdzulił avatar. )

Widać że nie masz pojęcia o padzie od X360,

a co dopiero o trzymaniu go w dłoni.

Zamknijta się :)

Już mam xboxa i o dziwo święte, upadł mi od razu na podłogę i o dziwo święte nie działa ;] Jutro ide wymienić, powiem, że już taki był. lol avans fluff you

Szukam pada do gier, a jako jestem wiernym wyznawcą gabe'a szukam czegoś co nie będzie się gryźć z grami ze steam'a.
Aktualnie, używam ( w sumie to używam go tylko do meat boy'a) D R A G O N manta mm-801.
I tutaj pytanie do was jaki pad polecacie do peceta ( XP ) tak czytałem i wychodzi na to, że sony nie trawi windowsa i trzeba kombinować

a z kolei klocek działa bardzo dobrze. Jakie jest wasze zdanie na te temat ?

Nie będzie jakiegoś problemu gdy będę używał np. pada od xklocka do grania w gry za pomocą steam ?

A może znacie jakieś inne pady, oczywiście solidnie wykonane ^_^ nie chce pada o wadze kartce papieru.