Paladins czy Overwatch

Witam, potrzebuję porady/pomocy w wyborze jednej z tych dwóch gier. Grać będę głównie po pracy, tak bez spiny żeby się odstresować, i nie wiem właśnie co się sprawdzi lepiej. OW mam kupione, no a pobrać Paladins to kwestia chwili.

Pobierz Paladins i zobacz czy ci się bardziej podoba od Overwatcha

Dziękuję dowidzenia

W Paladins grałem, na pierwszej albo drugiej CBT, chodzi mi o to jak gra wygląda teraz, i która z nich wymaga więcej czasu od gracza.

W takim razie Overwatch, bo w paladins musisz farmić złoto na niektóre postacie oraz esencje na robienie kart

@JankoMuzykant Zanim zdążysz porządnie "wypróbować" danego championa to już uzbierasz na kolejnego. Przynajmniej ja miałem/mam takie wrażenie (głównie przez te wszystkie nagrody za lvle).

@RasunPo prostu ściągnij Paladins (kwestia chwili, jak sam napisałeś), pograj trochę i zobaczysz, która z tych dwóch bardziej Ci przypadnie do gustu. Są gusta i guściki. Nikt Ci jednoznacznie nie wskaże lepszej DLA CIEBIE gry.

@Rasun

Grałem w OW, jak był free weekend co prawda, więc pewnie nawet 10% gry nie zobaczyłem, ale mimo wszystko paladins podoba mi się bardziej. Wszystko zależy od gustu. ^^

Zważywszy na to, że te gry są "praktycznie" takie same, to nie wiem na jakie zdania liczysz? To oczywiste, że ludzie będą polecali to w co grają, a skoro, jak sam napisałeś, pobranie Paladins to kwestia chwili to pobierz i sam zdecyduj? Nigdy nie rozumiałem podejmowania decyzji na podstawie zdania innych, przecież to Ty będziesz grał w dany tytuł, a nie osoba, która Ci go poleci.

Ja bym wybrał Overwatch, bo ma fajne lore, postaci są ciekawie zrobione i w ogóle gram i mi się generalnie podoba.

O dziwo grałem w to i to.
Zdecydowanie Overwatch. Rozgrywka jest przyjemniejsza, bardziej mięsista i wyrazista. Postacie ciekawsze pod względem umiejętności i ich egzekwowania jak i przez samą ich historie. Mają dusze. Grając w Paladins czułem, że rozgrywka jest bardziej chaotyczna, gra mniej czytelna i postacie jakieś takie nudne, nie dawały satysfakcji, a o to przecież w grach chodzi. Mając na względzie to jak Blizzard dba w obecnej chwili o Overwatcha gra jest cały czas warta swojej ceny.

Witam, potrzebuję porady/pomocy w wyborze jednej z tych dwóch gier. Grać będę głównie po pracy, tak bez spiny żeby się odstresować, i nie wiem właśnie co się sprawdzi lepiej. OW mam kupione, no a pobrać Paladins to kwestia chwili.