Paladins - Dyskusja ogólna

Wipe już nie będzie, a item shop jest, można w nim kupić skrzynki z kartami(za walutę z gry, lub za realną kasę) :) W przyszłości pewnie będą tam bohaterowie do kupienia i skórki :)

Wipe już nie będzie, a item shop jest, można w nim kupić skrzynki z kartami(za walutę z gry, lub za realną kasę) W przyszłości pewnie będą tam bohaterowie do kupienia i skórki

Co do bohaterów to nie wiadomo, nigdzie nie ma oficjalnej notki dotyczącej czy postacie będą za darmo czy płatne. Pewne jest, że będą skiny do postaci i do mountów.

Mój błąd, źle użyłem słowa 'pewnie', powinienem wstawić 'prawdopodobnie', ale nie zmienia to faktu, że i tak na razie możemy jedynie spekulować :)

Bohaterowie na 99% będą za free bo tak mówił HiRezStew na streamie Suntoucha. I to jest w tej grze najlepsze :P

W IS będą skrzynki, skiny do mountów (już wiadomo o lwie i dziku) i skiny do postaci (Czyżby Cassie będzie mieć pierwszy? W alfa testach jej ptak był mechaniczny, a nie normalny jak teraz)

Pograłem chwilkę każdą postacią i muszę przyznać że gra ma potencjał. Mimo małej ilości postaci na dzień dzisiejszy (wiadomo CBT) to i tak gra jest w miarę zróżnicowana, a to wszystko dzięki genialnemu systemowi kart, który sprawia, że każda rozgrywka jest inna, a każda postać raz może być assasynem a w innym meczu tankiem, coś świetnego.

A jak wygląda sytuacja z tymi legendarnymi kartami? Są naprawdę rzadkie czy zdobycie takowej jest raczej łatwe?

///

Mam 2 invite cod'y do rozdania, jak ktoś chce to niech wysyła PW z emailem na który mam je wysłać ;)

Dobiłem 7 level, i pare spostrzeżeń

- Gra jest cholernie w becie obecnie, postacie nie mają nawet pełnych skillsetów. Brakuje ultów oraz drugorzędnych auto ataków, w opcjach nie są one nawet zbindowane.
- Ten system kart i budowania decków, jeszcze nie dobiłem któregoś tam levela odpowiedzialnego za budowanie własnych kart, ale wydaje sie nawet ciekawe. Obstawiam ze bedzie tam jakis limit, np. jedna legendarka na jeden deck czy cos takiego. Ciekawy pomysł, takie połączenie Dirty Bomb i Hearthstona.
- Bardzo fajny tryb gry, wymaga jednak dopracowania. Najpierw przejmujesz, potem pushujesz lub defujesz, sprawia to, ze kazda postac bedzie uzyteczna w innych aaspektach rozgrywki
- Cholernie trudno jest tutaj wyccarować gre samemu. W porónaniu do takiego overwatcha, gdzie skillowy gracz sam poprowadzi rozgrywke, tutaj kazda postac ma jakis cel to wykonania (jak w zwykłych mobach, masz suppa który leczy, tanka na frontline itp), i gdy jedna osoba nie ogarnia co i jak, to wygranie gry jest niemal niemożliwe. Mozliwe ze to sie zmieni, jak postacie będą już miały pełne skillsety.

Na razie gra ma bardzo mało contentu, i szybko sie nudzi, odpalam to moze na max 3 gierki, i wyłączam. Jak dla mnie za duży nacisk na grę drużynową, solowe umiejętności niemal się nie liczą, co jest dużym minusem.

@Up - Co do tych kart mi narazie jedna dropła, i jeszcze chwilka, a druga wycraftowac powinienem sam, wiec raczej szybko sie je zgarnia.

Aha, no i najważniejsze, balans. O ile obecnie nie jest źle, to gdy gierka wyjdzie z bety, i wejdą jakieś rankedy, to będzie tragedia. Nie dość że trzeba będzie balansować championów i ich skillset sam w sobie, do to tego dochodzą karty, których będzie masa. Nie wierze, że oni tą grę zbalansują do rozgrywek rankingowych.

Masa osób zastanawiam się jak zbalansują grę do e-sportu (bo także i on będzie), ale przecież HS to dopiero pomyłka jeśli chodzi o balans i RNG a jakoś turnieje w niej grają i nikt nic nie mówi bo przecież wspaniały Blizzard to robił więc musi być doskonałe :)

Osobiście mnie wydaje się, że budowa talii będzie mniej więcej taka;

6x common

3x Rare

3x Epic

3x Legendare

I dobór tych kart będzie taki jaki jest aktualnie, dwa pierwsze poziomy to common, potem rare, epic i legendarka. Zawsze do wyboru jedna karta z trzech. To chyba jedyna opcja którą w miarę można ogarnąć na rankedach bo nie wyobrażam sobie talii po np. 30 kart czy więcej.

Ja pogralem chwile, ale na razie nie ma co oceniać. Bardziej bym powiedział, że jest to alfa niż closed beta. Osobiście overwatch bardziej mi przypadł do gustu, ale potencjał jest.

Ciekawi mnie czy karty będą do kupienia w is. Pogralbym w jakąś nową grę p2w.

Wczoraj późnym wieczorem został dodany nowy patch. Doszedł nowy champion Evie-The Winter Witch wprowadzono nowy tryb CO-OP. Zmieniony został również system kart. Obecnie dodajemy kolejne karty do 5 poziomu a od poziomu 6 i dalej możemy wymieniać słabsze karty mocniejszymi. Więcej tutaj https://youtu.be/toQJA8dHSso

P.S jak ktoś nie ma jeszcze klucza to proszę PB1RQ52CCEFCA51201

Hej, gra wygląda ciekawie. Ma ktoś może jeszcze zbędny kluczyk? Prosiłbym o PM :)

Brawo HiRez, brawo na stojąco xD
Jak sprawić, by Paladins było całkowicie niegrywalne? Ano wystarczy znerfić HP siege machina tak absurdalnie mocno, że w jednym na dziesięć przypadków to wolne ścierwo w ogóle dojedzie do bazy przeciwnika xDDDD Gra którą właśnie grałem trwała GODZINE, w drugiej wytrzymałem 20 minut, i pierwsze bramy obu teamów miały po full hp. Hotfix pls, ta gra jest całkowicie broken w tej chwili.

Aha, i nie wiem czy jedna z map dostała reworka, czy doszła całkowicie nowa, ale jest ona tak absurdalnym crapem, ze nie da sie po tym całkowicie poruszać. Bazy są niesamowicie okampione, a mid jest tak nieintuicyjny, ze wejscie na punkt zajmuje z minute. Wtf?

Edit - Gównoburza na oficjalnym forum jest wprost komiczna :D

Siemka mam problemz uruchomieniem gry mianiowicie:

dostałem kluczyk , zasałem gierkie odpalam i wyskakuje mi error z programu(chyba:) Prerequisite sciagam program Epic redist package instsaluje sie wszystko dobrze poszlo a gdy chce odpalic wyskakuje ze 1 lub wiecej plikow jest uszkodzonych.... Wiem ktos cos na ten temat lub cos podobnego miał?

Jeśli chciałby ktoś klucze proszę o podawanie e-maili w pm do mnie :)

Siemka mam problemz uruchomieniem gry mianiowicie:dostałem kluczyk , zasałem gierkie odpalam i wyskakuje mi error z programu(chyba:) Prerequisite sciagam program Epic redist package instsaluje sie wszystko dobrze poszlo a gdy chce odpalic wyskakuje ze 1 lub wiecej plikow jest uszkodzonych.... Wiem ktos cos na ten temat lub cos podobnego miał?

Repair albo ściągnij jeszcze raz

Zostały jeszcze x3 zaproszenia chętnych proszę o wysyłanie e-maila w pm do mnie :)

Repair albo ściągnij jeszcze raz

Robiłem to i to i dalej to samo....

Brawo HiRez, brawo na stojąco xDJak sprawić, by Paladins było całkowicie niegrywalne? Ano wystarczy znerfić HP siege machina tak absurdalnie mocno, że w jednym na dziesięć przypadków to wolne ścierwo w ogóle dojedzie do bazy przeciwnika xDDDD Gra którą właśnie grałem trwała GODZINE, w drugiej wytrzymałem 20 minut, i pierwsze bramy obu teamów miały po full hp. Hotfix pls, ta gra jest całkowicie broken w tej chwili.Aha, i nie wiem czy jedna z map dostała reworka, czy doszła całkowicie nowa, ale jest ona tak absurdalnym crapem, ze nie da sie po tym całkowicie poruszać. Bazy są niesamowicie okampione, a mid jest tak nieintuicyjny, ze wejscie na punkt zajmuje z minute. Wtf?Edit - Gównoburza na oficjalnym forum jest wprost komiczna

Ta, moim zdaniem niepotrzebnie ciągle majstrują przy tych Siege Engine zamiast to, póki co, zostawić tak jak jest. Już drugi raz z nim zmajstrowali i drugi raz zrobili fail :P

I ogólnie na tej nowej lodowej wiedźmie trochę się zawiodłam bo... Nie jest lodowa! Tylko z różdżki (ruszczki ;D) wali lodowymi kulami, a reszta skilli nic nie ma z tym wspólnego, do tego ma jakby dwa skille uciekające co w ogóle jest trochę dziwne. Ogólnie spodziewałam się czegoś fajnego, jakieś zamrażanie, albo chociaż spowalnianie a tu taka trochę lipa.

I w ogóle ogarniacie to rozdawanie kart? Legendy do każdej postaci nie wiadomo skąd mi się wzięły, mojemu znajomemu nagle walnęło po 30 duplikatów dla commonów do każdej postaci, co oni tam wyprawiają... Boje się, że machną wipe.

gdzie się odbiera klucze za wbicie 4 lvl konta?

Ktoś mi może pomóc przy instalacji?

Po pobraniu launchera z ich strony odpalam go i na tym się wszystko kończy... nic dalej się nie pokazuje, jakieś pomysły?

PS. Wyskakuje error [-5001 : 80070002}

gdzie się odbiera klucze za wbicie 4 lvl konta?

Musisz zalogować się na swoje konto tutaj http://www.paladins.com/ i tam będą.