Paladins - friend invitation

Jakby ktoś posiadał to chętnie przygarnęłabym.

Tez chętnie przygarnę kluczyk!

Jeżeli miałby ktoś kluczyk z chęcią przygarnę i roześle daje :)

Mam trzy invite, możecie napisać swoje emaile na moim PW na które je powysyłam.Tylko prosiłabym się zgłaszać jakimś nie no-name, tylko takim, którzy mają już trochę postów i ogólnie znam ich z "widzenia" na forum, bo jednak chcę aby moje klucze znalazły dobrych właścicieli

A co twierdzisz że "nowi" są źli? hehe :D Jak by ktoś miał to chętnie przygarne ;) z góry dzieki

Też chciałbym pograć, więc proszę o kluczyk ;)

jeśli ktos posiada klucz do bety i jest mu on zbedny to prosilbym o priv:D

Też chciałbym chętnie przygarnąć jeden kluczyk do bety :D

Dostałem 2 klucze do bety dzisiaj na mailu, pierwsze 2 PW dostają kody :)

EDIT: Rozdane

Przygarnę kluczyk, bd. grał całą noc więc od razu oddam lub rozdam na forum :)

Pozdrawiam.

poproszę kluczyk

Posiadam 3 keye do rozdania, piszcie maile na PW.

Został 1 key.

Uwaga ludziska mam 6 kluczy do rozdania!!! Okazało się że po wbiciu 10 lev otrzymuje się 6 zaproszeń (wcześniej na 4 lev były 3). Tak wiec 6 pierwszych osób na pw otrzyma zaproszenie. w treści wiadomości proszę podać adres email

5 kluczy jeszcze do rozdania

Z chęcią przygarne kluczyk, a po wbiciu odpowiedniego lvl oddam na forum klucze

3 klucze do rozdania, wysyłajcie swoje e-maile na PW

Cześć! Szukam kogoś, kto dostał się do bety Paladins, zagrywa się i wbił 4 lvl - wtedy otrzymuje się zaproszenia dla znajomych.Czy ktoś mógłby mi jedno podrzucić? Bardzo bym prosił i gwarantuję, że się odwdzięczę

Witam, w imieniu Need Party chciał bym zaprosić do wzięcia w losowaniu jednego z trzech kluczy do closed beta test w PALADINS. Szczegóły pod linkiem: http://bitly.pl/uYqIT

przygarnę kluczyk :)

rozdane

Ja też mam kluczyki do rozdania , jeśli ktoś chce to Emaila na pm wysłać mam 2 jeszcze:)

Ma ktoś może jeszcze klucz do rozdania ? Potrzebuje jeden