Paladins - Wspólna rozgrywka

Pod wpływem newsa z tej strony, postanowiłem obczaić co to takiego to paladins. I muszę przyznać że gra się bardzo fajnie, ktoś z forumowiczów gra może, i chciałby popykać wspólnie?

Dzisiaj ściągnąłem gierkę i zmierzam popykać pierwszy raz po 20 chwilę. Tylko nie mam żadnego TS'a. Jeżeli chcesz wspólnie ponoobić to napisz mi priv albo w temacie jak Cie złapać. Konta jeszcze nie stworzyłem.

Ja trochę pograłem i gra mi się podoba jeżeli byłbyś zainteresowany to zapraszam, korzystam z komunikatora discord jak i cała moja ekipa i może właśnie ktoś z niej jeszcze byłby chętny bo na razie jestem tylko ja ;)

chetnie, tyle w na godzinke dwie wychodze, zapros mnie na steam, na discord chetnie wbije

Nie mam jako tako gry na steamie, ale już jakiś czas gram, i coś tam potrafię

-platynov in game nick

Witanko ;D Czuj się wolny żeby zaprosić na steam: amaranteq ,albo napisz na pw. Dogadamy się :3 Aktualnie w Paladins mam przegrane coś koło 20 godzin xd Wiec troszkę mam pojęcie co w trawie piszczy xd

Jakby ktoś chciał pograć, to zapraszam, nick : Gitarrek21

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Pod wpływem newsa z tej strony, postanowiłem obczaić co to takiego to paladins. I muszę przyznać że gra się bardzo fajnie, ktoś z forumowiczów gra może, i chciałby popykać wspólnie?