Papierowe RPG!

Szukam ludzi do gry w ten stary dobry system. Grać najwygodniej będzie pewnie przez Skype.



Mogę prowadzić Warhammera Fantasy albo 40k, oba systemy mam obcykane jeśli chodzi o lore.



Jeśli chodzi o inne systemy to mogę pograć, ale prowadzenia się na początku nie podejmę.



Więc, jeżeli lubisz stare dobre papierowe RPG, albo chcesz się spróbować, pisz, najlepiej na skype(nick: kishurki)!


Papierowe rpg zawsze ok - super klimat :)

W sumie w gildii Guild Wars 2 - RolePlay - Aiwe.eu mamy też dodatkowe sekcje w takich uniwersach jak właśnie Warhammer 40k, Marvel, czy Świat Mroku.

Także jeżeli znalazłby się jakiś gracz GW2, który dodatkowo chce się pobawić fabularnie właśnie w wyżej wspomnianych przeze mnie uniwersach - bądź nawet całkiem innych, bo zawsze można stworzyć coś nowego - to zapraszam, gdyż graczy RolePlay u nas nie brakuje :) Jak coś to rekrutacje prowadzimy pod zakładką /forum/ ale zaznaczam, że sesje w tych uniwersach to dodatek (mimo, że jest ich całkiem sporo), gdyż priorytetem jest dla nas Guild Wars 2

warn_ico.png
Masz już temat do reklamowania swojej gildii. Warn za spam. - Might

Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o papierowe RPGI, ale chciałbym sobie zagrać.

Urich, ty masz nazwę "Dyrektor" na skajpie?

Szukam ludzi do gry w ten stary dobry system. Grać najwygodniej będzie pewnie przez Skype.



Mogę prowadzić Warhammera Fantasy albo 40k, oba systemy mam obcykane jeśli chodzi o lore.



Jeśli chodzi o inne systemy to mogę pograć, ale prowadzenia się na początku nie podejmę.



Więc, jeżeli lubisz stare dobre papierowe RPG, albo chcesz się spróbować, pisz, najlepiej na skype(nick: kishurki)!