Paragon- Nowy gracz warto?

Witam, właśnie pobrałem Paragon i mam do was parę pytanek :)

1.Jak z populacja graczy?

2.Jaką stronkę z buildami znacie/polecacie?

3.Coś kiedyś słyszałem, że te karty to p2w, coś się zmieniło?

4.Jaka jest wasza ogólna ocena tej gry...Warto, czy lepiej sobie odpuścić ?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :) .

1. Graczy jest dużo, mecze wyszukuje szybko.

2. agora.gg

3. Cały system kart został przebudowany, zdobywa się je bardzo szybko.

4. Warto grać, ale jeżeli masz w planach się nie denerwować lepiej znajdź sobie jeszcze 4 osoby do gry.

1. Graczy jest dużo, mecze wyszukuje szybko.

2. agora.gg

3. Cały system kart został przebudowany, zdobywa się je bardzo szybko.

4. Warto grać, ale jeżeli masz w planach się nie denerwować lepiej znajdź sobie jeszcze 4 osoby do gry.

Ok, dzięki za odpowiedz :)

1.A o co chodzi z tym ''mistrzostwem bohatera'' ?

2. czy postacie jakoś się odblokowuje/kupuje czy wszystkie są dostępne ?

3.Jaki jest max poziom karty?

4.A i bym zapomniał.. Mapa jest tylko jedna , czy się zmieniają, bo gram 3 raz i ciągle mam tą samą xd

1. Taka jakby maestria jak w lolu, tylko z porządnymi nagrodami.

2. W tym Ci nie pomogę, jedni mają wszystkie od początku, drudzy nie. Ja grając od pierwszej closed bety mam dostęp do wszystkich starych i tych co mają wyjść.

3, Nie ulepszaj kart, to tylko zmienia efekt graficzny.

4. Mapa jest jedna.

1. Taka jakby maestria jak w lolu, tylko z porządnymi nagrodami.

2. W tym Ci nie pomogę, jedni mają wszystkie od początku, drudzy nie. Ja grając od pierwszej closed bety mam dostęp do wszystkich starych i tych co mają wyjść.

3, Nie ulepszaj kart, to tylko zmienia efekt graficzny.

4. Mapa jest jedna.

Co do tych kart to one chyba przeciez dodaja troszeczke lepsze bonusy,gdy je ulepszymy czy sie myle?

Co do bohaterów to coś czytałem/słyszałem że to niby jest zrobione tak że bohaterowie są podzieleni na 3-4 stopnie trudności, najpierw masz dostęp do najłatwiejszych mechanicznie postaci, potem do kolejnych i kolejnych. I to jest całkowicie za darmo, bohaterów w żaden sposób nie musisz kupować. Zdobywałeś kolejne albo za ilość przegranych gier, albo za spędzony czas w grze, albo za level. Nwm która opcja jest obecnie, bo zmieniają to co parę patchy :P. Ale z tego co pamiętam to pisało w grze co i jak :). Generalnie to taka błahostka była że zanim ograłeś te postacie co były dostępne na początku, to już miałeś kolejne :P.

A co do kart to taki mini tutorial :D

1) kart nie poleca się ulepszać chyba że już serio nie masz co robić z punktami

2) upgrade karty zmienia jej wygląd

3) statystyki zostają bez zmian...

4) chyba że grasz w tryb pve (czytaj z botami)

5) ale nikt z botami nie gra bo na dłuższą metę to nie ma sensu, tak jak gra w dote z botami, zwyczajnie po jakimś czasie te boty są za łatwe i nie dają frajdy z wygranej

Co do bohaterów to coś czytałem/słyszałem że to niby jest zrobione tak że bohaterowie są podzieleni na 3-4 stopnie trudności, najpierw masz dostęp do najłatwiejszych mechanicznie postaci, potem do kolejnych i kolejnych. I to jest całkowicie za darmo, bohaterów w żaden sposób nie musisz kupować. Zdobywałeś kolejne albo za ilość przegranych gier, albo za spędzony czas w grze, albo za level. Nwm która opcja jest obecnie, bo zmieniają to co parę patchy . Ale z tego co pamiętam to pisało w grze co i jak . Generalnie to taka błahostka była że zanim ograłeś te postacie co były dostępne na początku, to już miałeś kolejne .

 

A co do kart to taki mini tutorial 

1) kart nie poleca się ulepszać chyba że już serio nie masz co robić z punktami

2) upgrade karty zmienia jej wygląd

3) statystyki zostają bez zmian...

4) chyba że grasz w tryb pve (czytaj z botami)

5) ale nikt z botami nie gra bo na dłuższą metę to nie ma sensu, tak jak gra w  z botami, zwyczajnie po jakimś czasie te boty są za łatwe i nie dają frajdy z wygranej

To co oplaca sie kupic za ta walute w grze?:)

Grałem w tę grę kilka miesięcy temu.

Populacja na serwerze EU jest bardzo mała. Może w godzinach szczytu da się grać bez problemu i znajduje szybko przeciwników, ale w innych godzinach to już trzeba często czekać nawet po 15-20 minut aż znajdzie graczy.
No chyba, ze się coś przez te kilka miesięcy zmieniło, w końcu gra dalej jest reklamowana i promowana.

Pay2Win nie widziałem tam żadnego. Pod tym względem wszystko jest w porządku.

Ale są inne problemu - U mnie punktem krytycznym który dolał oliwy do ognia (gdy byłem już i tak zdenerwowany długim czekaniem na mecze bo mała populacja) i sprawił, że zrezygnowałem z dalszego grania w te gre były jakieś dziwne problemy z balansem w grze albo cheaty, trudno powiedziec. W jednej bitwie jeden gracz miał 20-25 killi i chyba tylko z jeden czy dwa razy zginął. Grał Hrabiną. Zabijał wszystkich jednym atakiem którego nie dało się przerwać ani zablokować gdy już wpadło się w powiedzmy animacje tego ataku. Sam zginąłem przez to z 5 razy w tamtej bitwie.

Paragon to najładniejsza moba jaka jest, do tego we wspaniałym widoku zza pleców postaci, a nie izometrycznym (izometryczny w moba jest kompletnie nietrafiony i niewygodny dla mnie), ale dziwne problemy z balansem w grze, oraz mała populacja zniechęcają do niego. Tak przynajmniej było kilka miesięcy temu, przez ten czas mogło się coś zmienić.

A, no i wielkim minusem jest tylko jedna mapa w grze. Ile można grać ciągle na tej samej mapie...

Za to przynajmniej postaci dużo i są ciekawe i urozmaicone.

Grałem w tę grę kilka miesięcy temu.

 

 

Populacja na serwerze EU jest bardzo mała. Może w godzinach szczytu da się grać bez problemu i znajduje szybko przeciwników, ale w innych godzinach to już trzeba często czekać nawet po 15-20 minut aż znajdzie graczy.
No chyba, ze się coś przez te kilka miesięcy zmieniło, w końcu gra dalej jest reklamowana i promowana.

 

Pay2Win nie widziałem tam żadnego. Pod tym względem wszystko jest w porządku.

 

Ale są inne problemu - U mnie punktem krytycznym który dolał oliwy do ognia (gdy byłem już i tak zdenerwowany długim czekaniem na mecze bo mała populacja) i sprawił, że zrezygnowałem z dalszego grania w te gre były jakieś dziwne problemy z balansem w grze albo cheaty, trudno powiedziec. W jednej bitwie jeden gracz miał 20-25 killi i chyba tylko z jeden czy dwa razy zginął. Grał Hrabiną. Zabijał wszystkich jednym atakiem którego nie dało się przerwać ani zablokować gdy już wpadło się w powiedzmy animacje tego ataku. Sam zginąłem przez to z 5 razy w tamtej bitwie.

 

 

 

Paragon to najładniejsza moba jaka jest, do tego we wspaniałym widoku zza pleców postaci, a nie izometrycznym (izometryczny w moba jest kompletnie nietrafiony i niewygodny dla mnie), ale dziwne problemy z balansem w grze, oraz mała populacja zniechęcają do niego. Tak przynajmniej było kilka miesięcy temu, przez ten czas mogło się coś zmienić.

A, no i wielkim minusem jest tylko jedna mapa w grze. Ile można grać ciągle na tej samej mapie...

Za to przynajmniej postaci dużo i są ciekawe i urozmaicone.

Populacja chyba się zwiększyła sporo, bo mecz wyszukuje mi średnio 10sek, a o 3 rano około 1min

Witam, właśnie pobrałem Paragon i mam do was parę pytanek :)

1.Jak z populacja graczy?

2.Jaką stronkę z buildami znacie/polecacie?

3.Coś kiedyś słyszałem, że te karty to p2w, coś się zmieniło?

4.Jaka jest wasza ogólna ocena tej gry...Warto, czy lepiej sobie odpuścić ?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :) .