Parę pytań do "zaawansowanych" graczy

Witam serdecznie

Mam kilka pytań:
1.Co zrobić z kamykami do ulepszania 1-4 jak mam już gear powyżej +4?

2.Czy opłaca się u npc z surowców z DS craftować cokolwiek jak mam już lepsze przedmioty? Chodzi mi o to czy opłaca się robić złote przedmioty i potem je niszczyć dla Carved rune czy jest jakiś inny sposób na wykorzystanie surowców?

3.Czy z przedmiotów fioletowych i niebieskich wysokiego poziomu jest jakieś zastosowanie oprócz ich niszczenia dla hematite?

Z góry dziękuję i przepraszam jeśli coś napisałem niezrozumiale.

1. Możesz sobie rolować craft od 1-4, żebyś miał jak najwięcej procent (zielony kolor), lub możesz sobie niektóre statystyki przerolować tym kamyczkiem :)

2. Zależy od ciebie. Jeżeli masz itemki z recek to raczej nie musisz craftować tych u NPC skoro uważasz, że wyszły ci lepsze. Musisz jeszcze dodać do nich staty, które dodadzą się, gdy odblokujesz Tier'y za hematite. Innego sposobu na wykorzystanie tych surowców nie ma, poza sprzedażą jeżeli nie są "bound". Co do Carved Rune... nie wiem :)
3. Hematite, kaska u npc. Twój wybór. Innego zastosowania nie mają skoro biegasz w złotym ;)

Mam 49lvl chodzę 3x w tyg na DS Expert 1* i do tej pory poleciał dla mnie tylko 1 złoty itemek, 2 bronie wykrafciłem sam, ale na wszystko są limity... Pytanie czy warto siedzieć na tym lvl i kompletować to złote eq jeszcze pewnie z miesiąc, czy jednak skoczyć dalej i jakoś uda się nadrobić ten złoty gear (obecnie mam 62k gear)?

No i teraz strasznie długo czekam na BG 10vs10 czy 20vs20 czy powyżej 49lvl jest szybciej dobierane pt?

Mam 49lvl chodzę 3x w tyg na DS Expert 1* i do tej pory poleciał dla mnie tylko 1 złoty itemek, 2 bronie wykrafciłem sam, ale na wszystko są limity... Pytanie czy warto siedzieć na tym lvl i kompletować to złote eq jeszcze pewnie z miesiąc, czy jednak skoczyć dalej i jakoś uda się nadrobić ten złoty gear (obecnie mam 62k gear)?

No i teraz strasznie długo czekam na BG 10vs10 czy 20vs20 czy powyżej 49lvl jest szybciej dobierane pt?

Jak chodzisz tylko na 1* to się nie dziw, że zebranie sprzętu tyle zajmuje. Teraz większość ludzi siedzi już na 50-59 ale ze sprzętem 62k będziesz mięsem armatnim ;)

Jaki sprzęt potrzebny an 2/3*? Czy pt można zebrać już w instancji (jak ktoś postanowi wyjść i brakuje 1 gracza)? Już teraz ludzie siedzą na lvl 49 z całym eq na +10 złotym i wydłużają sobie e siuraka na arenkach. Nie mam stałego pt, przeważnie zbieram je sam. Co powinienem wiedzieć (nie chodzi o mechanikę bosa) jakie eq, ile sprzętu potrzeba? Ludzie wezmą ale z 80k gearem jak się ogłaszają na 2*.

Mam 49lvl chodzę 3x w tyg na DS Expert 1* i do tej pory poleciał dla mnie tylko 1 złoty itemek, 2 bronie wykrafciłem sam, ale na wszystko są limity... Pytanie czy warto siedzieć na tym lvl i kompletować to złote eq jeszcze pewnie z miesiąc, czy jednak skoczyć dalej i jakoś uda się nadrobić ten złoty gear (obecnie mam 62k gear)?

No i teraz strasznie długo czekam na BG 10vs10 czy 20vs20 czy powyżej 49lvl jest szybciej dobierane pt?

Większą szansę na złote EQ masz na 2 i 3* a z tym Crafconym EQ nic później nie zrobisz. Na DS 3* 70k GS i najlepiej ze swoją gildią a nie z randomami.

Jest już taki okres, że na DS'y można spokojnie chodzić z randomami.

Witam serdecznie

Mam kilka pytań:
1.Co zrobić z kamykami do ulepszania 1-4 jak mam już gear powyżej +4?

2.Czy opłaca się u npc z surowców z DS craftować cokolwiek jak mam już lepsze przedmioty? Chodzi mi o to czy opłaca się robić złote przedmioty i potem je niszczyć dla Carved rune czy jest jakiś inny sposób na wykorzystanie surowców?

3.Czy z przedmiotów fioletowych i niebieskich wysokiego poziomu jest jakieś zastosowanie oprócz ich niszczenia dla hematite?

Z góry dziękuję i przepraszam jeśli coś napisałem niezrozumiale.