Pare pytań dotyczących gry

Witam,otóż mam kilka pytań :

1.Czy w C9 jest jakieś otwarte PvP/wojny gildii? Czy tylko zamknięte PvP 1vs1? PvP jest zbalansowane i dobre? :)

2.Czy dungeony na wyższym levelu dostarczają rozrywki?

3.Jak wygląda endgame?

4.Czy da się ulepszać eq czyli np. +1 czy coś takiego?

5.Czy jest dużo przedmiotów czy każdy lata w tym samym?

I taki mały offtop zna może ktoś dobre MMO z otwartą mapą,ewentualnie pół-otwartą z otwartym PvP lub jakiś terenach na których ludzie walczą? Z dużą ilością graczy i nie p2w (i najlepiej f2p). :)

Z góry dzięki za pomoc.

1. Otwarte, nie. Jest arena na której rozgrywają się rozgrywki. Nie tylko 1v1. Jest 2v2, 3v3, 5v5. Każdy na każdego, teamowo, Eliminacje. Zbalansowane, myślę że tak. Z tym, że żeby wygrać niektórymi klasami, trzeba się napocić, i pokazać faktycznego skilla.
2. Tak
3. Arena, walki rankingowe, zbieranie eq, farmienie ;)
4 Da się. Nie tylko na +1, +2, ale też można dodać różne elementy, czy też tz.w Soulstone, które daje np. +2% cryta itp.
5 Mnóstwo.

1.Jak narazie nie

2.Jasne bo wprowadzili kolorowe moby które są trudniejsze

3.Nie ma jak narazie end-game'u ale jest co jakiś czas dodawany content fabularny.

4.Ta(element enchanty i soulstone)

5.Dużo

Co do wojny gildii , jest jakiś ranking ? Wojny gildii więcej niż 8 vs 8 ?

Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

Witam,otóż mam kilka pytań :

1.Czy w C9 jest jakieś otwarte PvP/wojny gildii? Czy tylko zamknięte PvP 1vs1? PvP jest zbalansowane i dobre? :)

2.Czy dungeony na wyższym levelu dostarczają rozrywki?

3.Jak wygląda endgame?

4.Czy da się ulepszać eq czyli np. +1 czy coś takiego?

5.Czy jest dużo przedmiotów czy każdy lata w tym samym?

I taki mały offtop zna może ktoś dobre MMO z otwartą mapą,ewentualnie pół-otwartą z otwartym PvP lub jakiś terenach na których ludzie walczą? Z dużą ilością graczy i nie p2w (i najlepiej f2p). :)

Z góry dzięki za pomoc.