Pare Pytań (Licze na szybkie odpowiedzi)

1. Są jakieś servery PvP na Polskim Romie?

2. Czym różni się serv PvP od zwykłego?

3. Na servie PvP jest możliwe PK na takich zwykłych spotach?

4. Jeżeli jest PK, to gdy kogoś zabijemy jest jakiś Loot?

5. Czy gry pobiore Rom'a z tej Polskiej strony, to będe mógł grać na Amerykanskim servie też, czy sprawa wygląda jak w metinie, że kilka klientów do różnych wersji językowych?

Znam tylko odpowiedź na 5. Ściągnij se byle jaka potem ustawiasz jezyk i serv.

1. Serverów nie ma pvp polskich są tylko 2x pve

2. PvP serv różni się tym, że nie mam pojęcia.

3. Tak

4. Nie (chyba)

5. Jak pobierzesz PL-a to możesz grać z questami, itemkami po polsku na chińskim servie ;D

No dobra, na 2 i 4 było by fajnie jeszcze :)

1. Nie ma

3.Jest taka możliwość

4. Nie ma loota.

5. Jak pobierzesz PL roma to możesz grać na PL serwie :)

2.Tylko tym, ze mozesz w kazdej chwili kogos zabic. Na pve trzeba wyzwac kogos na pojedynek. Na serverze PVP po smierci PK bez zakupionego itemu z IS moze wpasc ci czesc ewkipunku, na pve nie ma takiej opcji.

4.Po czesci odpowiedzialem w 2, na pvp - tak na pve - nie

5. Jak pobierzesz PL roma to możesz grać na PL serwie

proszę powiedz, że żartowałeś ?

Jeszcze takie pytanko - mając ustawiony język Polski, i grając na serverze PvP niemieckim lub tym europejskim, to wszystko bedzie po Polsku?

I na którym servie pVp gr więcej rodaków?

Jeszcze takie pytanko - mając ustawiony język Polski, i grając na serverze PvP niemieckim lub tym europejskim, to wszystko bedzie po Polsku?I na którym servie pVp gr więcej rodaków?

no przecież to oczywiste ?

Tak wszystko bedziesz mial po polsku ale to jest bez sensu. Grasz z ludzmi ktorzy uzywaja angielskich/niemieckich nazw a ty bedziesz uzywal polskich...:P Dla mnie byloby to bardzo niewygodne. Najlepiej graj PL na PL, EN na EN etc. Ogolnie serverow pvp jest tak malo bo sa slabo zaludnione, duzo mniej ludzi tam gra. Najwiecej polakow na serverze pvp chyba na Smacht'cie znajdziesz.

proszę powiedz, że żartowałeś ?

Napisałem " Możesz na PL serwie " ale nie mówiłem że nie może na innych. Logiczne, nie? :)

Napisałem " Możesz na PL serwie " ale nie mówiłem że nie może na innych. Logiczne, nie?

No troche nie bardzo :D

No troche nie bardzo

thank you. : )

No cóż myślałem że przynajmniej niektórzy są bardziej rozwinięci umysłowo .

No cóż myślałem że przynajmniej niektórzy są bardziej rozwinięci umysłowo .

Naprawde, nie trudno być bardziej rozwiniętym umysłowo od ciebie. Dzięki za odp. dowiedziałem się czego chciałem można zamknąc.

Temat został zamknięty. Powód: EOT.

1. Są jakieś servery PvP na Polskim Romie?

2. Czym różni się serv PvP od zwykłego?

3. Na servie PvP jest możliwe PK na takich zwykłych spotach?

4. Jeżeli jest PK, to gdy kogoś zabijemy jest jakiś Loot?

5. Czy gry pobiore Rom'a z tej Polskiej strony, to będe mógł grać na Amerykanskim servie też, czy sprawa wygląda jak w metinie, że kilka klientów do różnych wersji językowych?