Pare pytań od początkującego

1. Jest jakis sposób na zwiększenie miejsca w plecaku? Albo jest jakies miejsce gdzie mozna skladowac przedmioty w miescie?

2. Da się łączyć te zielone i fioletowe kryształki? Chodzi mi o to czy np. z 5 malych zieonych da sie zrobic jeden duzy?

3. Moge gdzieś znaleśc jakiś poradnik po Polsku dla klasy Academic i jego podklas, bo nigdzie nie moge tego znaleść i zupełnie nie mam pojęcia czym się róźni enginer od alchemista.

4. Jest jakaś Polska gildia w tą grę?

1. Co kilka lvl'i dostajesz taką paczkę gdzie jest rozszerzenie plecaka i twojego banku. Te lvle to chyba 10,24,32,42 itd. Potem możesz też kupić w Cash Shopie więcej miejsca. W mieście masz postać która się nazywa "Warehouse Keeper" tam możesz składować przedmioty.

2. Da się. Czasem z questów dostajesz taką zółtą miksturę z niebieskim obramowaniem. Idziesz z tą miksturą i z kryształami do kowala, klikasz trade, a potem craft i musisz tam poszukać tworzenia właśnie tych kryształów.

3. Po polsku to raczej trudno będzie znaleźć. Za to po angielsku jest ich pełno. Poszukaj na googlach.

4. Parę tematów niżej w dziale o Dragon Neście napisałem temat o nazwie "Gildia". Tam pewien użytkownik napisał jakie są polskie gildie w grze.

1. Dokładniej to na 16, 24, 32 dostajesz chyba zwiększenie plecaka i skrzynki w mieście. Na 40 tez dostajesz prezenty ale powiększenia juz tam nie ma.

2. Da się łączyć tak jak kolega opisał, ale te pierwsze kryształy nie opłaca się łączyć, te potiony zółte są dosyć rzadkie, więc lepiej je gromadzić i wydac na wyższych lvlach, chociażby dlatego że i tak dropisz kryształy w kazdej wielkości, poprostu później będziesz dropić te kryształy ktore chciałeś krafcić, wiec sie nie opłaca.

3. Mogę cie pokierować że enginer to klasa opierająca się na fizycznych obrażeniach a alchemist na magicznych obrażeniach. Więc ta informacja powinna ci nakreślić nieco sytuacje.

4. Ja z mojej strony polecam Gandzia_squad_pl. Jak coś to pisz, na: ShyTear, Algida, Goplana, Devon ( ma sie troche tych postaci :D)

1. Jest jakis sposób na zwiększenie miejsca w plecaku? Albo jest jakies miejsce gdzie mozna skladowac przedmioty w miescie?

2. Da się łączyć te zielone i fioletowe kryształki? Chodzi mi o to czy np. z 5 malych zieonych da sie zrobic jeden duzy?

3. Moge gdzieś znaleśc jakiś poradnik po Polsku dla klasy Academic i jego podklas, bo nigdzie nie moge tego znaleść i zupełnie nie mam pojęcia czym się róźni enginer od alchemista.

4. Jest jakaś Polska gildia w tą grę?